Zavrieť

Porady

Zriadenie eshopu

Takze rozmyslam nad zriadenim eshopu...jednalo by sa o oblecenie. Mal by som par otazok na vas skusenejsich co v tom uz robite nejaku dobu:

1. Ake zhruba boli vase naklady na zriadenie obchodu, myslim aj nakup tovaru, stranka a dalsich veci okolo toho

2. Ako by som sa mal nakontaktovat na velkosklady alebo dodavatelov, zatial som na nete nic moc nenasiel

3. Ake mavaju pomienky velkosklady resp. dodavatelia s odberom tovaru??..Je mozne ze by som to robil aj ty sposobom ze by som hodil do eshopu nejake produkty co su na velkosklade a potom by som len podla objednavok mojich zakaznikov rychlo kupoval tie veci z velkoskladu??? alebo hned treba zriadit prvotny velky nakup tovaru.???

4. Co vsetko by som potreboval na zriadenie teda okrem zivnosti,web stranky???

dakujem vam....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

    dragan.michal
    Sksu trosku potrapit seba a pohladat si tie informacie. Pouzi google alebo prehladaj aj temy tu na porade. A pytaj sa na konkretne veci.
    Nie ze poradte mi od A po Z.

    retko je offline (nepripojený) retko

    retko
    stranku mozes mat od 10 eur mesacne, mozno aj menej, podla tvojich schopnosti, ak si najdes firmu ktora ti ten eshop urobi kludne aj za 200 eur mesacne ho mozes mat.

    weby je offline (nepripojený) weby

    Som mladík, ktorý cestuje po svete, zaujíma sa o biznis, marketing, študuje právo a zaujíma sa o ekonómiu rakúskej školy. ...viac weby
    1. Mas na mysli webova stranka a hosting. Webova stranka eshopu pri pouziti free CMS (ako napr. prestashop) je zadarmo. Odporucam ale kontaktovat nejakeho cloveka, ktory sa tomu venuje naplno. Vyjde ta to sice asi 100 az 400 € ale bude to tvoje. S webhostingom pocitaj tak 30-40€/rok. spolu s domenou.
    2. No velkosklady asi problem mat nebudu, pretoze oni chcu predavat. Uprimne tuto cast nechapem.
    3. Myslim si, ze mozes ponukat aj nieco, co este nemas v ruke. Obchody tak bezne funguju. Pokial chce niekto nizku internetovu cenu, nevyhne sa tomu. Jedna sa o co najvyssiu flexibilitu.
    4.No hlavne vela referencii a spatnych odkazov, kvalitny marketing. Spravit e-shop vie kazdy. Zaistit na nom predaje nie. Na to sluzia rozne techniky o ktorych pisem na tejto stranke http://blog.d8.sk/ Jedna sa ale o dlhodoby proces. Pointa je v tom, aby smerovalo na teba co najviac kvalitnych odkazov. Tato cast v predaji cez internet je podla mna najdolezitejsia.
    Dufam, ze som pomohol.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.