Zavrieť

Porady

hrčka na lopatke?

Dobrý deň, asi pred týždňom som si nahmatala hrčku na lopatke, presnejšie ramenom a lopatkou, na bočnej strane chrbta. Bola soms tým aj u dr., ktorá ale len skonštatovala, že to može byť natiahnutý sval alebo uzlinka, keďže som krvné testy spred týždňa mala ok, nemám sa báť a počkať, kým sa to vstrebe. Mne to však stále vrta v hlave- nemala ma poslať na nejaké Ďalšie vyšetrenie? nemáte s takým dačím podobnú skúsenosť a neviete poradiť, dokedy by to (ak je to to, čo tvrdí dr.) malo zmiznúť? natieram si to 2x denne fastum gelom, ale nič to nepomáha. dakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ubka je offline (nepripojený) ubka

    ubka
    škorica, to ti lekárka povedala natiahnutý sval, alebo uzlinka? Veď teda, to je podstatný tozdiel a v každom prípade to dorieš, samozrejme neviem, kde presne to máš, ale uzlinky-je pomenovanie aj pre závažnejšie formy "hrčiek".
    Fastum-gel na hrčku je hlúposť! Ak by to bol natiahnutý sval, zájdi za renomovaným fizioterapeutom, ten to môže vylúčiť, ale vráť sa k lekárke, nech koná.

    58vlasta je offline (nepripojený) 58vlasta

    58vlasta
    Môže to byť uzlinka alebo aj podkožný tuk. Bolí Ťa to?. Ak nie, a výsledky krných testov máš dobré, tak to určite nebude vážne. Tiež som mala hrču pri chrbtici a bála som sa s tým ísť. Potom ma poslala lekárka na chirurgiu, tam mi to vybrali/ bola veľká asi ako článok palca/, dali na rozbor a bolo to o.k. Skús sa pýtať na chirurgiu.

    skorica23 je offline (nepripojený) skorica23

    skorica23
    ďakujem za názory, nebolí to a zdá sa mi, že je to menšie, možno sa to naozaj nakoniec navrelo, ako som stahovala skrine v byte pockam este par dni a ked to nezmizne uplne, skocim a vypytam sa k dr- aj nasilim

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.