Zavrieť

Porady

Platba z podnikatelskeho uctu-ako odstranim chybu?

Ahoj, chcem poprosit o radu. zacala som podnikat v novembri minuleho roka, mam pausalne vydavky. No kedze kupujem vela materialu, asi by bolo lepsie prejst na JU v tomto roku. Stala sa mi taka vec, ze som nahodou cez Internet bankink spravila prevod z podnikatelskeho uctu a zaplatila ucet za mobil - na osobne pouzivanie, chcela som to uhradit z bezneho uctu, no kopla som sa. Ako sa to da opravit, aby to potom v uctovnictve nevadilo? Mam previest rovnaku sumu z bezneho uctu spat na podnikatelsky s textom oprava, alebo robi sa to inac? Dakujem
Naposledy upravil nellika : 16.02.10 at 08:51 Dôvod: zly nadpis
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    nellika Pozri príspevok
    Ahoj, chcem poprosit o radu. zacala som podnikat v novembri minuleho roka, mam pausalne vydavky. No kedze kupujem vela materialu, asi by bolo lepsie prejst na JU v tomto roku. Stala sa mi taka vec, ze som nahodou cez Internet bankink spravila prevod z podnikatelskeho uctu a zaplatila ucet za mobil - na osobne pouzivanie, chcela som to uhradit z bezneho uctu, no kopla som sa. Ako sa to da opravit, aby to potom v uctovnictve nevadilo? Mam previest rovnaku sumu z bezneho uctu spat na podnikatelsky s textom oprava, alebo robi sa to inac? Dakujem
    zaúčtuj to na osobnú spotrebu podnikateľa a máš to vyriešené

    nellika je offline (nepripojený) nellika

    nellika
    Jej jednoduche riesenie. Dakujem, idem si teda prestudovat znova to jednoduche uctovnictvo, nevidela som ho uz asi desat rokov, xi.

    Platba z podnikatelskeho uctu-ako odstranim chybu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.