Zavrieť

Porady

Prosím pomôžte mi dostať sa z depresie.

Prosím poraďte mi mám 21 rokov a v poslednom čase som bol asi na 3 pohreboch dosť blízkych ľudí.
A tu sa začína problém ja sa cítim neak strašne divne, strašne veľa premýšlam ako spraviť krajší život tu Zemi, aké to bude na druhom svete nikdy som na niečo takéto nemyslel ale teraz stále.......a ešte k tomu aj to, že som si všimol, že v poslednej dobe mám neakú zvýšenú spotrebu alkoholu..nikdy som neak nepil predtým ak tak len veľmi málo...Proste nie som to ja...
Prosím poraďte mi nechcem toto ja robiť ale nedokážem sa toho zbaviť..
Ďakujem
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

rasto1988 Pozri príspevok
Prosím poraďte mi mám 21 rokov a v poslednom čase som bol asi na 3 pohreboch dosť blízkych ľudí.
A tu sa začína problém ja sa cítim neak strašne divne, strašne veľa premýšlam ako spraviť krajší život tu Zemi, aké to bude na druhom svete nikdy som na niečo takéto nemyslel ale teraz stále.......a ešte k tomu aj to, že som si všimol, že v poslednej dobe mám neakú zvýšenú spotrebu alkoholu..nikdy som neak nepil predtým ak tak len veľmi málo...Proste nie som to ja...
Prosím poraďte mi nechcem toto ja robiť ale nedokážem sa toho zbaviť..
Ďakujem
Buď si prečítaj tému http://www.porada.sk/t86471-alkohol-...ho-dostat.html

alebo si vyhľadaj nejakú inú tému o depresii.

V každom prípade by ale bolo najlepšie vyhľadať psychológa, nie každý tu na porade dokáže v takýchto stavoch pomôcť.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
odporúčam navštíviť psychológa ten ti s tým môže pomôcť
0 0
lijana1 lijana1

lijana1 je offline (nepripojený) lijana1

rada idem do detailov vecí
vyhladavaj spoločnosť veselých ludí, pozeraj komédie o mladých ludoch.Alkoholu sa vyhýbaj-ten len prehlbuje depresiu, v ktorej sa nachadzaš.Zaujímaj sa o druhých ludí ži s okolím a ludia okolo Teba Ti pomôžu.Rada psychologa by Ti pomohla.Zásadná vec:Nauč sa znova smiať
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
rasto1988 Pozri príspevok
Prosím poraďte mi mám 21 rokov a v poslednom čase som bol asi na 3 pohreboch dosť blízkych ľudí.
A tu sa začína problém ja sa cítim neak strašne divne, strašne veľa premýšlam ako spraviť krajší život tu Zemi, aké to bude na druhom svete nikdy som na niečo takéto nemyslel ale teraz stále.......a ešte k tomu aj to, že som si všimol, že v poslednej dobe mám neakú zvýšenú spotrebu alkoholu..nikdy som neak nepil predtým ak tak len veľmi málo...Proste nie som to ja...
Prosím poraďte mi nechcem toto ja robiť ale nedokážem sa toho zbaviť..
Ďakujem
Viem presne o čom píšeš,potrebujem vedieť čo znamená zvýšená spotreba alkoholu,ale úprimne,lebo je to velmi dôležité!!Kolko a ako často. Pravdepodobne ide u teba o alkoholovú depresiu,to znamená,že depka sa prejavuje najsilnejšie,keď si pod vplivom alkoholu. Keď vytriezvieš,tak máš depku z výčitiek svedomia a tak dokola.Môže to prejsť až k sebevražednému spravaniu! Dobrá správa je,že keď prestaneš úplne piť depresia postupne zmizne a zlá správa je,že prestať úplne piť nie je vôbec jednoduché!
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

rasto1988 Pozri príspevok
Prosím poraďte mi mám 21 rokov a v poslednom čase som bol asi na 3 pohreboch dosť blízkych ľudí.
A tu sa začína problém ja sa cítim neak strašne divne, strašne veľa premýšlam ako spraviť krajší život tu Zemi, aké to bude na druhom svete nikdy som na niečo takéto nemyslel ale teraz stále.......a ešte k tomu aj to, že som si všimol, že v poslednej dobe mám neakú zvýšenú spotrebu alkoholu..nikdy som neak nepil predtým ak tak len veľmi málo...Proste nie som to ja...
Prosím poraďte mi nechcem toto ja robiť ale nedokážem sa toho zbaviť..
Ďakujem
Tak to si idealny adept pre Svedkoch Jehovových.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

ludex Pozri príspevok
Viem presne o čom píšeš,potrebujem vedieť čo znamená zvýšená spotreba alkoholu,ale úprimne,lebo je to velmi dôležité!!Kolko a ako často. Pravdepodobne ide u teba o alkoholovú depresiu,to znamená,že depka sa prejavuje najsilnejšie,keď si pod vplivom alkoholu. Keď vytriezvieš,tak máš depku z výčitiek svedomia a tak dokola.Môže to prejsť až k sebevražednému spravaniu! Dobrá správa je,že keď prestaneš úplne piť depresia postupne zmizne a zlá správa je,že prestať úplne piť nie je vôbec jednoduché!
Ludex, ja veľmi rešpektujem Tvoje názory všeobecne, ohľadne alkoholizmu zvlášť. Ozaj si však myslíš, že by sa alkoholová depresia mohla týkať 21 ročného? Ja si myslím, že najlepší by bol rovno psychiater.
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
Petra Nová Pozri príspevok
Ludex, ja veľmi rešpektujem Tvoje názory všeobecne, ohľadne alkoholizmu zvlášť. Ozaj si však myslíš, že by sa alkoholová depresia mohla týkať 21 ročného? Ja si myslím, že najlepší by bol rovno psychiater.
Veru Peťka,bohužial videl som na liečení aj 17-19 ročných alkoholikov,ktorý sa niekolkokrát pokúsili o somovraždu! Za to som napísal,že chcem vedieť kolko a ako často pije. To je podstatné,pretože alkoholik si myslí,že pije málo,ale pritom vypije aj moldavu!
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

ludex Pozri príspevok
Veru Peťka,bohužial videl som na liečení aj 17-19 ročných alkoholikov,ktorý sa niekolkokrát pokúsili o somovraždu! Za to som napísal,že chcem vedieť kolko a ako často pije. To je podstatné,pretože alkoholik si myslí,že pije málo,ale pritom vypije aj moldavu!
Tak to je veľmi smutné. Len si myslím, že rasto1988 sa viac do debaty nezapojí.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Cez víkend sme pomáhali riešiť s manželkou susedke dcéru ....12 - ku .....

Podrobnosti nemá význam , proste som musel volať záchranku , jej matka bola na prášky ...
Ešte aj poliši prišli , keď som naznačil výraz " sexuálny delikt " ...

Po prehliadke na pohotovosti bolo resumé ...1,6 promile ...slivku si dávali mladí do nosa ...
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
Petra Nová Pozri príspevok
Tak to je veľmi smutné. Len si myslím, že rasto1988 sa viac do debaty nezapojí.
Dúfam,že sa zapojí! Mladý je,škoda by ho bolo!
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

ludex Pozri príspevok
Dúfam,že sa zapojí! Mladý je,škoda by ho bolo!
A možno ani nie tak mladý, ako .............. Alebo sa mýlim.
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
Petra Nová Pozri príspevok
A možno ani nie tak mladý, ako .............. Alebo sa mýlim.
????? Ňááko mi nezapaluje.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

ludex Pozri príspevok
????? Ňááko mi nezapaluje.

Veď uvidíme . A možno sa niečo viac dozvieme.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Laco-monter Pozri príspevok
Tak to si idealny adept pre Svedkoch Jehovových.
prosim ta,len to nie
0 0
rasto1988 rasto1988

rasto1988 je offline (nepripojený) rasto1988

Ahojte Ďakujem všetkým za odpovede...

K príspevku čo sa týka toho alkoholu, predtým som nepil...nechutí mi to...možno na neakej oslave len aby som nebol trápny, No teraz večer sadnem k počítaču alebo len tak do kuchyne a každý deň vypijem sedmičku vína.....tvrdé nie...nie, že by som sa potreboval ožierať alebo niečo také..ale už to robím idem do obchodu zoberem si víno...automatika..A to len teraz...len to víno si dávam...potom mám divné stavy, ale aj vtedy ak si nedám...Mám obchod cez deň sa venujem naplno tomu, a všetkému okolo vtedy som OK ale stále mám niečo v podvedomí akokeby, ale ináč je mi fajn, večer keď som sám tak to začne..priznám správam sa ako ............ mám divné myšlienky, prestal som až tak často chodievať von s kamarátmi...A tak... ako keby som to nebol ani "JA" čo sa vždy smial a podobne. Viem, že to niečo značí ale neviem čo....((((
0 0
kyblik kyblik

kyblik je offline (nepripojený) kyblik

Robotník telom i dušou
samotu...?
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..a nerobis si z ludi na porade srandu... ? je to pre mna nepochopitelne, ze sam kazdy den popijas...nechodis von s kamaradmi..taky mlady clovek...
Ja si myslim, ze vies preco to robis, len nevies ako s tym prestat, lebo je to nieco silnejsie...mozno potrebujes sa niekomu vyzalovat,.. nieco ta musi tazit na srdci...alebo proste chyba Ti laska
0 0
rasto1988 rasto1988

rasto1988 je offline (nepripojený) rasto1988

Nie srandu si nerobím, to by som si nedovolil a po druhé neviem aký by to malo vlastne zmysel. V poslednej dobe som stratil troch ľudí medzi ktorými bol aj človek ku ktorému som cítil niečo viac - mal som ich veľmi rád až príliš...A to ma donútilo k neakému zamýšlaniu, že či to tu všetko má naozaj zmysel...Áno popíjam sám, neviem prečo vtedy sa mám asi lepšie ak som sám....Nechcem to robiť, nechcem sa zničiť, nechcem ublížiť okoliu....No neviem ako to mám dať celé preč....Myslím na veci ktoré mi prídu na druhý deň úplne nezmyselné a potom zas..a zas
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Musis sa snazit nebyt sam, najdi si konicka, trebars nejaky sport, to by bolo najlepsie..chod vecer behat a snaz sa mysliet pozitivne..tes sa z kazdej malickosti a musis verit, ze zivot ma zmysel a mas ho cely pred sebou a je v tvojich rukach.
Prajem Ti vela sil...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať