Zavrieť

Porady

Vychodisko? Som dlžnikom v bankáach a v nebankovkách ...

Také bezvyznamné nič.
Dobrý den chcel by som sa spýtať aké mám možnosti som zadlžený až po uši hrnie sa na mňa exekucia za exekuciov nemám peniaze ani na telefonát.Zatiaľ mám aspoň prácu.Som dlžnikom v bankkach a v nebankovkach už mám aj zrážky zo mzdy čakám kedy ma vyhodia z najomneho bytu.Je pre nás štvorčlennú rodinu ešte dáka šanca chcel by som dané dlhy postupne splácat tak aby sme aspon ako tak žili.Nemam na advokata tak že asi šancu nemam.Za dobrú radu vám velmi pekne dakujem a slubujem že vaše dobré rady poskytnem takým ludom ako som ja Dakujem.
Naposledy upravil arizona : 16.02.10 at 19:45
Usporiadat
rusin rusin

rusin je offline (nepripojený) rusin

"Strelec" po 50.ke, šedivý chlap zo slušnou postavou ...viac
Vážená "fbejka", počuvaj, čo ti radia všetky!

Čim skôr zrušte ŽL a prihláste sa na ÚP!

ŽL sa vám oplatí keď viete a sa vám dari podnikať!!! 6iť na dlh a stále ho nabaľovať - to je cesta do pekla.

Ako už ti radili tu kopa užívateľov, že na ÚP aj keď predpokladám nie dostanete žiadnu podporu, tak za vás budu platiť odvody do zdrav.poisť (cca48.Euro/mes na každú osobu)...

S každým veriteľom musíte stále kominikovať a hľadať riešenie, nie skrývajte sa pred nimi!
Lebo "hra na schovavanú" - vás vyjde veľmi draho!

A skuste pouvažovať, čo možete predať, "odstupiť lizing" a poď!

Vo vašešj situacie peniaze vám možu pozičať iba verni kamarati a blizká rodina (bez percentopv), čo predpokladam nie je váš prípad!

A oboje alebo aspoň jden "hladajte hoci aku pracu" aby bol aj nizši, "no pravidelný prijem" aspon na prežitie a byt...

Ostatné rady a príklady tu ti dali velmi trefne, a užitočné!

Počuvni ich, pouvažujte a rýchlo konajte, zvlášť s tou "neaktivnou živnosťou", s ktorej iba každý deň vám nabehaju "dalšie a nové dlhý"!

Ktoré nik okrem vás - nie bude povinný splatiť!

Prajem ti aspoń štipku ščastia a viac "triezveho usudku"!
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

rusin Pozri príspevok
Vážená "fbejka", počuvaj, čo ti radia všetky!

Čim skôr zrušte ŽL a prihláste sa na ÚP!

ŽL sa vám oplatí keď viete a sa vám dari podnikať!!! 6iť na dlh a stále ho nabaľovať - to je cesta do pekla.

Ako už ti radili tu kopa užívateľov, že na ÚP aj keď predpokladám nie dostanete žiadnu podporu, tak za vás budu platiť odvody do zdrav.poisť (cca48.Euro/mes na každú osobu)...

S každým veriteľom musíte stále kominikovať a hľadať riešenie, nie skrývajte sa pred nimi!
Lebo "hra na schovavanú" - vás vyjde veľmi draho!

A skuste pouvažovať, čo možete predať, "odstupiť lizing" a poď!

Vo vašešj situacie peniaze vám možu pozičať iba verni kamarati a blizká rodina (bez percentopv), čo predpokladam nie je váš prípad!

A oboje alebo aspoň jden "hladajte hoci aku pracu" aby bol aj nizši, "no pravidelný prijem" aspon na prežitie a byt...

Ostatné rady a príklady tu ti dali velmi trefne, a užitočné!

Počuvni ich, pouvažujte a rýchlo konajte, zvlášť s tou "neaktivnou živnosťou", s ktorej iba každý deň vám nabehaju "dalšie a nové dlhý"!

Ktoré nik okrem vás - nie bude povinný splatiť!

Prajem ti aspoń štipku ščastia a viac "triezveho usudku"!
manzel je vojak, nemoze mat iny pracovny pomer ani byt evidovany na UP
fbejka je ma materskej dovolenke
0 0
obciansky zastupca obciansky zastupca
Vždy sa dá niečo urobiť !
[FONT=arial]
Úvery a pôžičky od nebankovej spoločnosti, banky alebo súkromnej osoby, ktoré zaťažujú nehnuteľnosti zápisom v Katastri nehnuteľností na listoch vlastníctva sú najčastejším dôvodom, ako prísť nesplatením dlhu o svoje nehnuteľnosti a tým aj o bývanie pre celú rodinu.


Som občiansky zástupca, nie právnik, môžem Vám pomôcť zbaviť sa úžerníckych úrokov, pokút, zachrániť a navrátiť Vám Vaše nehnuteľnosti.

Venujem sa tejto problematike, snažím sa pomôcť ľudom, ktorí o to stoja a chcú zachrániť seba a rodinu pred vysťahovaním. Vo väčšine prípadov majú zaťažené nehnuteľnosti, buď svoje, ale aj svojej najbližšej rodiny a
[FONT=Verdana]nevedia si odborne pomôcť sami ani nemajú finančné prostriedky na právnikov.
Naposledy upravil arizona : 04.10.13 at 14:06
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

obciansky zastupca
Nerobím žiadne odkupovanie, ani pôžičky, ktoré vedú k tomu istému.. Je to každého vec, či sa opýta ak má problém, ja mu poviem ako by som riešil jeho problém a buď mu to vyhovuje alebo nie..
Za opýtanie nikto nič nedá, no nie?

urcite za to nic neda???
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

obciansky zastupca
nezbadal..
neviem ako by pomohlo to že napíšem že to riešim súdnou cestou a ako, obyčajnému človeku, ktorí sa do toho nevyzná. ja tých ľudí zastupujem až do konca..
tento problém exekúcií a dražieb si sám človek asi tažko vyrieši bez odbornej pomoci, nemyslíte? jedine že sa dá ukecať znou a za 20 000 dlhu z ktorých si požičal reálne 10 000 možno ani nie si požičia tých 20 000 a za pol roka musí vrátiť 40 000, čo sa reálne deje. ale aká je šanca na vrátenie? sú to úžerníci.. je to bludný kruh..
koľko stoji takáto služba? aby si vedeli ľudia porovnať či sa obrátiť na človeka čo si to naštuduje sám, alebo na človeka, čo má na to vzdelanie..... musela by to byť desatina ceny z toho, čo žiadajú právnici.....
a u takýchto ľudí neexistuje pomoc, tu sa dá len radiť dopredu.... ľudia, ak vám banka nepožičia, tak nechoďte do toho s nebankovkami.... oni čakajú na takýchto ľudí, u ktorých je veľká pravdepodobnosť, že nebudú vedieť splácať dlh..... tak si zabezpečia príjem z pôžičky, zabezpečia prácu svojim právnikom - exekútorom a všetci sa radujú... a naivnému človeku zostanú len slzy....
nedostať sa do problémov, je začať riešiť ich okamžite.... väčšina z týchto ľudí si myslela, že nepreberaním pošty, neodpovedaním na takúto poštu sa to stratí.... teraz je z 15.000 Skk dlžoba 5.000 EUR.... úroky, súdne poplatky, poplatky právnikom a exekútorom z malej sumy urobia mega dlh :-(.... ale väčšinou si za to môžu ľudia sami, ktorí chcú mať všetko a nespočítajú si, či si na to vedia zarobiť....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač
obciansky zastupca
mám dosť práce, ponúkam možnosť riešiť to súdnou cestou.
Nikde nie je napísané slovo zadarmo. Kto dnes robí niečo zadarmo? ja nerobím iné, len študujem veci v tejto problematike a zastupujem ľudí, ktorí nemajú na právnikov.
je to moje know how.. nie každý právnik sa tomuto vôbec venuje a rozumie..
k posúdeniu treba preštudovať zmluvy a podmienky..
takže ak tak obciansky.[/EMAIL]
Súdnou cestou to vie poriešiť každý debil ...
To nie je problém ...či ???

Debil je aj ten , kto sa tým nebankovkám upíše ...

Myslíš si , že tí veritelia sú tiež debilkovia , že si nepodchytia tie svoje zmluvy tak , aby to na súde obstálo ???

obciansky zastupca
Som občiansky zástupca, nie právnik, môžem Vám pomôcť zbaviť sa úžerníckych úrokov, pokút, zachrániť a navrátiť Vám Vaše nehnuteľnosti.
Ty môj oný ... to musí byť poriadny nešťastník - čistý debil , čo sa obráti na neprávnika v nejakej kauze , ktorý iba ( len ) študuje hentú problematiku ...

Poznámka :
Očúvaj , občiansky oný ...použil som teraz viac krát výraz " debil "...
To za koho považuješ ostatných ???
Ale otázka znie aj inak ...za koho sa považuješ Ty ???
Tiež za oného ???
Asi nie , lež opak je asi aj pravdou ...........

Urážať ale nemienim , čisté konštatovanie je to .
Buchač sa tuším nejako rozčúlil...,heh...
Naposledy upravil arizona : 04.10.13 at 14:10
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

obciansky zastupca
sú to normálny ľudia, možno len ručili svojim bývaním rodine alebo známym.. do zúfalstva ich doviedol tento štát a systém..
Najdôležitejšie je zastaviť dražbu, aby sa z nich nestali bezdomovci.. a potom nekonečné súdne pojednávania, keďže všetci dobre vieme koľko ROKOV trvá bežný súdny spor na Slovensku. Ale bývajú vo svojom, s nehnuteľnosťou nemôže nikto nič robit.. a už to je pre väčšinu výhra..
dokedy nikto nemôže nič s nehnuteľnosťou robiť???? Len kým neskončí súd???

Lebo podľa tvojej odpovede usudzujem, že jedine, čo si zatiaľ dokázal je oddialenie dražby. A to teda vyriešenie situácie nie je.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Sále si nám nepovedal, koľko si za také zastupovanie účtuješ. Je to napríklad 50% z advokátskej tarify?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

obciansky zastupca
sú to normálny ľudia, možno len ručili svojim bývaním rodine alebo známym.. do zúfalstva ich doviedol tento štát a systém..
Najdôležitejšie je zastaviť dražbu, aby sa z nich nestali bezdomovci.. a potom nekonečné súdne pojednávania, keďže všetci dobre vieme koľko ROKOV trvá bežný súdny spor na Slovensku. Ale bývajú vo svojom, s nehnuteľnosťou nemôže nikto nič robit.. a už to je pre väčšinu výhra..

tak neviem, ci su nekonecne, tie sudne pojednavania, lebo mojho suseda prisli osobne vysupnut z bytu za par mesiacov, od podania zaloby na sud.
Toto vsetko co pises, su len keci, na oblbnutie ludi, vyzyvali ta, aby si konkretizoval, preco to nerobis, je nam zname.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

obciansky zastupca
nie je to pevne dané. Záleží na dohode. je to individuálne. preto som napísal, že kto má takýto problém, aby sa ozval, po preštudovaní zmlúv a popísaní situácie, koľko kto zobral kedy atď. poviem či sa dá niečo spraviť, prípadne čo. všetko detailne popíšem, najlepšie na osobnom stretnutí, tak isto aj poplatok, a človek sa sám rozhodne či do toho ide alebo nie. preskúmanie zmlúv a situácie nie je záväzne, iba informačné..
na osobnom stretnutí, vám môžem ukázať rozhodnutia v konaniach..
to ti tie zmluvy poslu postou, ci ako to myslis? ze az potom na osobnom stretnuti. daj si inzerat do inzertnych novin, tu sa radi zadarmo. A zasadna otazka, na zaklade akej zivnosti to robis a odvadzas dane, . Ci je to cernota?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

obciansky zastupca
nuž.... ako som napísal, na osobnom stretnutí vám môžem ukázať rozhodnutia v konaniach... viac už k tomu nemám čo dodať..
veľa ľudí inú možnosť nemá.. je to na každom a ako som napísal, za opýtanie nikto nič nedá.. a kto sa nepýta, nič sa nedozvie..
Keci!!!
Mna zaujima, preco nemozes napisat, na zaklade coho vykonavas tuto cinnost a akym sposobom to prebieha, ale ak si napr. z Blavy, neviem, ci takyto chudak zadlzeny moze si dovolit cestovat len tak, na konzultaciu cez cele Slovensko, napr. z Michaloviec. je to blbost na entuuuu. a odrb poriadny.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

obciansky zastupca
ja cestujem za nimi, alebo mi to pošlú prefotené mailom, poštou...
len my sa aj pýtame a stále sme sa nič nedozvedeli...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

napríklad na základe akej živnosti robíš toto poradenstvo a zastupovanie pred súdom?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Pokial tu mal "obciansky zastupca" sancu si tu nahanat ksefty a hladat "nove ovecky" tak srsal ochotou,pisal a reagoval

Ale ked mal napisat konkrene nieco o svojej cinnosti, ci je vobec legalna a kolko si uctuje, tak sa asi naplasil a svoje prispevky povymazaval...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Normalne sa posr....l....velke ramena robil a silne reci mal...
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

[QUOTE="obciansky zastupca"]Vždy sa dá niečo urobiť !
[FONT=arial]
Úvery a pôžičky od nebankovej spoločnosti, banky alebo súkromnej osoby, ktoré zaťažujú nehnuteľnosti zápisom v Katastri nehnuteľností na listoch vlastníctva sú najčastejším dôvodom, ako prísť nesplatením dlhu o svoje nehnuteľnosti a tým aj o bývanie pre celú rodinu.


Som občiansky zástupca, nie právnik, môžem Vám pomôcť zbaviť sa úžerníckych úrokov, pokút, zachrániť a navrátiť Vám Vaše nehnuteľnosti.

Venujem sa tejto problematike, snažím sa pomôcť ľudom, ktorí o to stoja a chcú zachrániť seba a rodinu pred vysťahovaním. Vo väčšine prípadov majú zaťažené nehnuteľnosti, buď svoje, ale aj svojej najbližšej rodiny a
nevedia si odborne pomôcť sami ani nemajú finančné prostriedky na právnikov.

Prišli ste vy alebo vaši známi z dôvodu nesplatenia akýchkoľvek [FONT=Verdana]svojich dlhov o nehnuteľnosti, alebo Vám hrozí dražba? [ /QUOTE]

Zas jeden anjel
priletel
nepomohol
uletel.
Naposledy upravil arizona : 04.10.13 at 14:11
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975
Buchač sa tuším nejako rozčúlil...,heh...
Stano , poviem takto .

Rozčuľujem sa skôr nad maličkosťami a toto ( občianskeho oného ) rozhodne nepovažujem za maličkosť !
Skôr sa čudujem " občianskemu zástupcovi " , že takouto formou sa snaží dostať ke nejakému prípadu a aj zarobiť ( priznal , že nič nie je zadarmo ) ...

Občianskeho zástupcu by sa dalo v konečnom dôsledku nazvať aj tým šmejdom , nakoľko zneužíva neznalosť neznalých danej problematiky a dáva im falošnú nádej v zmenu skutkového stavu ....

Toto ma trochu serie , to zneužívanie situácie ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Už sa - ľudkovia - nad tým nepozastavujte! Chcel si tu skryte robiť reklamu - no nevyšlo mu to !
Okrem toho - koľko by pýtal? Istotne satarmo by to nerobil, aspoň 75% taxy by pýtal. A aj podľa toho by konal - teda skoro nijako. A v konečnom dôsledku by aj tak potom povedal, že sa to nedalo a chudák by o všetko prišiel (ešte väčšiu dlžobu by mal).
0 0
true2016 true2016

true2016 je offline (nepripojený) true2016

Dakujem hubatej za prispevok.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať