Zavrieť

Porady

Súhrnný výkaz DPH podaný elektronicky

Dobrý deň, potrebujem poradiť so stiahnutím certifikátu. Klientsku elektronickú značku sa mi podarilo stiahnuť bez problémov, ale serverovskú elektronickú značku neviem stiahnuť. Už som bola aj v rubrike Podmienky využívania AES a v bode H som si prešla aj technické predpoklady na strane klienta a tam som si stiahla ajInštalačné súbory aplikácie D.Signer/XAdES. Ale nepomohlo mi to. Vie mi niekto technicky zdatnejší s tým pomôcť? Podľa mňa je to všetko strašne komplikované. Trápim sa stým už druhý deň. Ďakujem
Naposledy upravil Dav : 06.04.10 at 19:00
Usporiadat
Téma je uzavretá.
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Toto, co dal domenico, este nemam, ale v pocitaci v robote certifikat nainstalovany mam, to som skontrolovala s panou z UDR, ktora ma navigovala, ako to mam poslat.
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Dáška nemá D.Signer xades, ale kým si nenainštaluje Net Framework 2.0, D.Signer xades sa nebude dať nainštalovať.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Nainštaluj si najprv aktuálnu verziu pre zasielanie SV zo stránky drsr - 10.0.0.10, potom si nainštaluj certifikát, vyplň si SV /ja som si ho dala načítať z môjho programu/ a potom si klikni na podpísať, potom odoslať - vypíta si ID - odošleš a následne som dostala info o prijatí.
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
mysimis Pozri príspevok
Nainštaluj si najprv aktuálnu verziu pre zasielanie SV zo stránky drsr - 10.0.0.10, potom si nainštaluj certifikát, vyplň si SV /ja som si ho dala načítať z môjho programu/ a potom si klikni na podpísať, potom odoslať - vypíta si ID - odošleš a následne som dostala info o prijatí.
A to isté platí o softe z DRSR, kým nebude NET framework, nebude podanie dokumentu.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

a stránka zase chvíľu funguje
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
durisovad Pozri príspevok
Toto, co dal domenico, este nemam, ale v pocitaci v robote certifikat nainstalovany mam, to som skontrolovala s panou z UDR, ktora ma navigovala, ako to mam poslat.
Ospravedlňujem sa za mínusový bod....klikol som nechcene....
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
domenico.office Pozri príspevok
A to isté platí o softe z DRSR, kým nebude NET framework, nebude podanie dokumentu.
Tak tu moje počítačové vedomosti končia, lebo vôbec neviem čo je NETframework.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
domenico.office Pozri príspevok
Dáška nemá D.Signer xades, ale kým si nenainštaluje Net Framework 2.0, D.Signer xades sa nebude dať nainštalovať.
Nainstalovala som podla navigacie pani z dan. riaditelstva z Bystrice a vysledok je stale rovnaky.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
domenico.office Pozri príspevok
Ospravedlňujem sa za mínusový bod....klikol som nechcene....
Za svoju pracu s tymto vykazom si iste zasluzim nielen minusovy bod ale aj velku PATKU.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
durisovad Pozri príspevok
Za svoju pracu s tymto vykazom si iste zasluzim nielen minusovy bod ale aj velku PATKU.
Dáška, nezúfaj, ani je by som to bez domenicca nebola odoslala, teraz som u spokojná, lebo mi veľmi pomohol a už viem ako na to.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Je potrebné zaslať aj prázdne tlačivo SV, ak neboli žiadne pohyby? Snažím sa o to, ale akosi mi to nejde.
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
cathyc Pozri príspevok
Je potrebné zaslať aj prázdne tlačivo SV, ak neboli žiadne pohyby? Snažím sa o to, ale akosi mi to nejde.
Ide to, na 1.strane SV treba dať sumu v € 0 a aj pošet strán 0. Na druhú stranu SV už neísť a ani nenačítavať.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

mysimis Pozri príspevok
Nainštaluj si najprv aktuálnu verziu pre zasielanie SV zo stránky drsr - 10.0.0.10, potom si nainštaluj certifikát, vyplň si SV /ja som si ho dala načítať z môjho programu/ a potom si klikni na podpísať, potom odoslať - vypíta si ID - odošleš a následne som dostala info o prijatí.
A KýM NEBUDEM MAť nainštalovaný 10.0.0.10 nainštalovaný mi to nepojde poslať zo stránky drsr?
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

cathyc Pozri príspevok
Je potrebné zaslať aj prázdne tlačivo SV, ak neboli žiadne pohyby? Snažím sa o to, ale akosi mi to nejde.
Podľa par.80 je zjavné, že sa SV zasiela len v období, kedy a) dodal tovar oslobodený od dane podľa § 43 ods. 1 z tuzemska do iného členského štátu osobe, ktorá je identifikovaná pre daň v inom členskom štáte, atď.
Dúfam, že som si odpovedala správne.
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Elektronicky treba podať, fyzicky nie. Tak mi povedali na našom DÚ po 1.Q, ale aj nulový mi na podateľni potvrdili, takže pre istotu si ho za 2.Q. pripravím tiež, keď pôjdem s ostatnými DP DPH.
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Nulový SV sa nepodáva. To by ho museli podávať všetci platitelia DPH ...až ti by bol na drsr chaos .
2 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

treba na zaslenie zo stránky drsr nainštalovať ten 10.0...? Alebo nie? A ako to mám vytlačiť, vyplnila som str.1 a chcem ju vytlačiť ale nejde mi dík.
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
sybila3 Pozri príspevok
treba na zaslenie zo stránky drsr nainštalovať ten 10.0...? Alebo nie? A ako to mám vytlačiť, vyplnila som str.1 a chcem ju vytlačiť ale nejde mi dík.
Aplikácia je len pre prípad, že by nefungoval drsr, nič sa nezmení, nijak sa neovplyvňujú spôsoby podania.
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
sybila3 Pozri príspevok
A KýM NEBUDEM MAť nainštalovaný 10.0.0.10 nainštalovaný mi to nepojde poslať zo stránky drsr?
Pôjde.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

no takže mi naskočila správa o podaní dokumentu, ....názov,číslo....číslo kt. mu bolo pridelené na podateľni....Vytlačila som si ju a tým by to malo byť hotovo. Ale nedala sa mi vytlačiť prvá strana SV, mám len druhu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať