Zavrieť

Porady

Súhrnný výkaz DPH podaný elektronicky

Dobrý deň, potrebujem poradiť so stiahnutím certifikátu. Klientsku elektronickú značku sa mi podarilo stiahnuť bez problémov, ale serverovskú elektronickú značku neviem stiahnuť. Už som bola aj v rubrike Podmienky využívania AES a v bode H som si prešla aj technické predpoklady na strane klienta a tam som si stiahla ajInštalačné súbory aplikácie D.Signer/XAdES. Ale nepomohlo mi to. Vie mi niekto technicky zdatnejší s tým pomôcť? Podľa mňa je to všetko strašne komplikované. Trápim sa stým už druhý deň. Ďakujem
Naposledy upravil Dav : 06.04.10 at 19:00
Usporiadat
Téma je uzavretá.
jeso jeso

jeso je offline (nepripojený) jeso

Jana1303 Pozri príspevok
Ahojte poraďáci, čo mám robiť keď sa mi podarilo 2x podať DP DPH za III. štvrťrok 2010 elektronicky???

Zistila som to až dnes, keď som chcela vytlačiť doklad o akceptacii. Spomenula som si že keď som to podávala prvý krát tak mi spadla web. stranka drsr, tak som otvorila opäť stránku drsr a poslala ešte raz. Prosím o radu čo robiť???
toto isté sa stalo aj mne len za I Q,
volala som na DU, kde mi bolo povedané, že správkyňa bude mať síce dva podané SV / s rovnakými údajmi od tej istej firmy / ale bude mať len jeden krycí list a že to automaticky spáruje , poprípade ak bude nejaká pochybnosť ma bude kontaktovať ...
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Dáša_ Pozri príspevok
Podavali sme súhrnný výkaz ZEPom a DU po nás žiada priniesť ešte nejaký papierovy doklad. a to ani nehovorím, že hoci sme to podali načas, oni tvrdia, že ich systém ukazuje neskoré prijatie.

Tak teraz neviem, kde sa stala chyba? Na čo sme teda platili za ZEP, keď nakoniec aj tak chcu aj papierové výkazy?
Na základe zákona, ak sa SV podpisuje ZEP-om, žiadne papierové podanie nie je treba.
0 0
Alexandra777 Alexandra777

Alexandra777 je offline (nepripojený) Alexandra777

Neviete mi niekto poradiť, ako starý môže byť výpis z obchodného registra potrebný pri autorizácii? Mal by byť "nie starší ako 3 mesiace" alebo je to jedno? Ďakujem.
0 0
Alexandra777 Alexandra777

Alexandra777 je offline (nepripojený) Alexandra777

V registračnom formulári vypľňam adresu FO, ktorá sa registruje, alebo sídlo PO?
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Alexandra777 Pozri príspevok
Neviete mi niekto poradiť, ako starý môže byť výpis z obchodného registra potrebný pri autorizácii? Mal by byť "nie starší ako 3 mesiace" alebo je to jedno? Ďakujem.
nemal by byt starsi ako tri mesiace, ale skuste si zavolat, ci im nepostaci vypis z PC.
Alexandra777 Pozri príspevok
V registračnom formulári vypľňam adresu FO, ktorá sa registruje, alebo sídlo PO?
Ja som FO, ktora podava za viacej FO a PO. Registracny formular mam na svoje meno, RČ a adresu. Od firiem za ktore podavam som mala splnomocnenie potvrdene notarom na podavanie pisomnosti elektronickou formou. Na DU kazdej firmy za ktoru podavam som musela spisat dohodu.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

viete mi poradiť, mám vyplnené dp dph a dala som podpísať, ale sa mi nezobrazil certifikát, ktorým podpíšem, čo s tým, doteraz som normálne odosielala. kde je chyba?
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
sybila3 Pozri príspevok
viete mi poradiť, mám vyplnené dp dph a dala som podpísať, ale sa mi nezobrazil certifikát, ktorým podpíšem, čo s tým, doteraz som normálne odosielala. kde je chyba?
Dnes aj jednému môjmu klientovi blblo podpisovanie. Môže byť chyba na strane DRSR. Možno by pomohlo odhlásenie a prihlásenie.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

idem skúsiť, uvidím. dík
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Mne to funguje teraz.... ak by robilo problém, určite by som vymazal cookies, zavrel IE, znova naštartoval a zadal presne: www.drsr.sk
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

no nejde to, mám síce nový počítač, ale min. mesiac som posielala bez problémov.Ešte pozerám vo výbere certifikátov ho mám, nemá tam byť zakliknuté okienko a nemám dať, že priradiť certifikát?
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Priraďuje sa len Kvalifikovaný certifikát... ale tu nie je problém s certifikátom, ale s ActiveX prvkami, ktoré musia zavolať DSigner Xades.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

no a čo s tým?
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Skús ešte radu na predchádzajúcej strane. Vymaž cookies....
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

ako vymažem cokies?
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Nástroje....Moožnosti siete internet.....História prehľadávania a vymazať. Potom zavri IE, opätovne naštartuj a zadaj presne aj s www.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

nemôžem to nájsť, idem nástroje možnosti, sieť a tam nič nie je
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

našla som vymazať aktuálnu historiu alebo odstrániť jednotlivé súbory cookies? je to ono
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Takto je to
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

tak čo vymažem historiu alebo jednotlivé súbory cookies a prečo mi to pred mesiacom išlo? nechápem
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Všetko z histórie. Cookies sú ako také malé pamäte o stránke.... mohlo by si pamätať tú chybu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať