Zavrieť

Porady

Súhrnný výkaz DPH podaný elektronicky

Dobrý deň, potrebujem poradiť so stiahnutím certifikátu. Klientsku elektronickú značku sa mi podarilo stiahnuť bez problémov, ale serverovskú elektronickú značku neviem stiahnuť. Už som bola aj v rubrike Podmienky využívania AES a v bode H som si prešla aj technické predpoklady na strane klienta a tam som si stiahla ajInštalačné súbory aplikácie D.Signer/XAdES. Ale nepomohlo mi to. Vie mi niekto technicky zdatnejší s tým pomôcť? Podľa mňa je to všetko strašne komplikované. Trápim sa stým už druhý deň. Ďakujem
Naposledy upravil Dav : 06.04.10 at 19:00
Usporiadat
Téma je uzavretá.
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

nejde mi to skúsim preinštalovať celý elektronický podpis?
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Nie je to v podpise.... ešte raz to píšem. Nezavolá ti DSigner Xades a to je chyba v ActiveX prvkoch. Môže to byť chyba i na stránke DRSR, že neodosielajú tieto prvky. Skús ešte reštart PC, ak by nešlo, určite ráno pôjde. Podpisuješ ZEP-om?
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Spomenila si nový PC... máš všetko nainštalované?
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

áno zepom. no nič iné mi nezostáva, len skúsiť ráno. ak mi to ráno nepôjdem, tak odinštalujem zep a znova nainštalujem všetko. nič som s tým nerobila, len certifikáty som odstránila z plochy. uvidím ráno. dík
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

no určite mám všetko nainštalované lebo minulý mesiac, som z tohto nového odosielala aj SV aj dph a všetko OK.
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
keby si bez ZEP, podal by som to. Mám všetko nastavené, aj so ZEP, aj bez ZEP.... ohlás sa ráno, či funguje.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

ešte rozmýšľam, že ak som vymahala z plochy certifikáty, niekde by mali byť? či tam nebude chyba
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

skúsim ráno, ale nemôžem nikde nájsť tie certifikáty. no uvidím, ďakujem
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
To nemá s tým nič spoločné....
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

dobre, ešte ma napadlo, že som to inštalovala minulý mesiac aj na veľký PC, idem vyskúšať.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

no tam to nemám všetko, lebo som núdzovo odtiaľ posielala len SV, no nič skúsim ráno a keď nie, tak budem musieť zaniesť.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

zaujímavé, že dnes mi to išlo v pohode. idem to zaplatiť. ďakujem
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Dnes mi toto prislo:

Danove riaditelstvo SR Vam oznamuje, ze s ucinnostou od 1.12.2010 dochadza k zmene verzie podpisoveho komponentu D.Signer/XAdES na strane klienta pri vyuzivani autorizovanej sluzby elektronickeho dorucovania danovych dokumentov z dovodu uplynutia doby certifikacie povodne vyuzivanej verzie aplikacie.....

No ja som bola spokojna, ze mi to slape ako hodinky a teraz si to mam odinstalovat (absolutne neviem ako) a znovu nainstalovat.

Ked som si otvorila zlozku, kde som ulozila subory pri registrovani, tak som tam nasla toto:

EZ-eTAX - DRSR certifikat zabezpecenia
EZ-eTAX - DRSR personal info
Signaturepolicy2010
Xades
XMLPLUGIN
- toto vsetko mam odinstalovat. Ja som v tomto amater, je len zazrak, ze sa mi to podarilo spojazdnit na prvykrat a bojim sa, ze to teraz pokazim.
Naposledy upravil nika.sum : 07.12.10 at 12:42
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
nika.sum Pozri príspevok
Dnes mi toto prislo:

Danove riaditelstvo SR Vam oznamuje, ze s ucinnostou od 1.12.2010 dochadza k zmene verzie podpisoveho komponentu D.Signer/XAdES na strane klienta pri vyuzivani autorizovanej sluzby elektronickeho dorucovania danovych dokumentov z dovodu uplynutia doby certifikacie povodne vyuzivanej verzie aplikacie.....

No ja som bola spokojna, ze mi to slape ako hodinky a teraz si to mam odinstalovat (absolutne neviem ako) a znovu nainstalovat.
http://www.porada.sk/t150656-dsigner...ml#post1578868
1 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Rozalka, nie si Ty veštica?

http://www.porada.sk/1308888-post44.html
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

tiez sa im vyparil vzor splnomocnenia...

dnes som zistila, ze musime podavat suhrnny vykaz a tak bludim patram po vzore splnomocnenia pre DU a neviem ho najst... viem, ze tam bolo, aj som ho pozerala, ale na inom pc...

nemate niekto tento vzor? musim to urobit na prvykrat a snad sa mi podari vybavit to este dnes. podavat chcem cez ZEP. Vdaka za cokolvek.
0 0
kikoza kikoza

kikoza je offline (nepripojený) kikoza

určite hľadáš správne tlačivo? Ja som na DÚ nemusela doniesť splnomocnenie, len dohodu o spôsobe doručovania písomnosti elektr. prostriedkami. Bol tam aj klient, ktorý udelil plnomocenstvo ústne a správkyňa vytlačila zápisnicu, kde to bolo uvedené a pred ňou sme to podpísali.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

problem je, ze sefa (konkretne v tejto sro su konatelia dvaja) tam nedostanem... takze musim riesit cez splnomocnenie...

drsr to malo predtym prehladnejsie, teraz sa mi zda, ze to nemal hlavu patu... a konkretne v teme o suhrnnom vykaze bol doporuceny vzor na splnomocnenie... a teraz nie a nie to najst
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Nie je to toto?
http://www.porada.sk/attachment.php?...2&d=1269351141
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

daska, dakujem... toto som na porade nasla, mam ho aj nachystane ... ale este som ho nedala tlacit.. nie som si ista ci je to to spravne splnomocnenie...

a ak ano, tak aky e-mail tam mam uviest... moj sukromny alebo mejl tejto firmy?

este nemam zriadene podavanie akehokolvek priznania vylucne elektronicky cez ZEP, tak neviem, ci na kazde jedno nebude lepsie uvadzam moj mejl. A ako vzdy, vsetko sa riesi rychlo, stresovo a niet casu na hladanie a studovanie...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať