Zavrieť

Porady

Domáci chlieb

Podelím sa s Vami s receptom na pečený domáci chlieb, ktorý som dnes u kamarátky skúšala a veľmi mi chutil.

1 kg chlebovej múky / ak nie je môže byť aj hladká /
10 dkg grahamovej múky
droždie 1 aj 1/4 kocky
1 čaj.lyžička sody bicarbóny
3 uvarené zemiaky /stredné - postrúhať /
2 PL octu
1 PL kmínu
1 PL soli
Postup : z 1 dcl vody a 1 PL cukru urobíme z droždia kvások.Zo všetkých surovín pripravíme husté cesto. Vo vandlíku ho miesime asi 20.minút. Necháme ho kysnúť asi 3/4 hod. Opäť ho na doske pregúľame a urobíme bochník na vymastený a hr.múkou vysypaný pekáč.Cesto na husto popicháme ihlicou a necháme ho opäť trošku podkysnúť.El.trúbu si dáme vyhriať na 210 °C bochník potrieme čistou vodou a dáme piecť. Keď je povrch trošku začervenalý stiahneme teplotu na 160°C a necháme dopiecť. Keď chlebík vytiahneme potrieme vodou. Môžem Vám povedať že je výborný !!!!!
Usporiadat
malalulu malalulu

malalulu je offline (nepripojený) malalulu

jana007 Pozri príspevok
Krásne sa to všetko číta a mám chuť si kúpiť pekárničku. Pozerala som ETU Siestu. Kto má s ňou skúsenosti? Je v nej nejaký problém? Neviem sa dočkať nedele (dúfam, že sa dostanem do obchodu).
Máme ju od Vianoc,zatiaľ funguje dobre, učíme sa. Naučila som sa z tú dobu jedno, že chlieb je dobrý, keď sa dá trochu varených zemiakov,(2-3 lyžice) nie je taký suchý a nedrolí sa.
0 0
grilka5 grilka5

grilka5 je offline (nepripojený) grilka5

cawte,,nemate nahodou recept na celozrnny chlebik,no taky zdravsiale nie do pekarnicky,tu nemamnajlepsie by bol iba okolo 250g,viete pre mna,aby som to aj zjedladiks)))))
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

grilka5 Pozri príspevok
cawte,,nemate nahodou recept na celozrnny chlebik,no taky zdravsiale nie do pekarnicky,tu nemamnajlepsie by bol iba okolo 250g,viete pre mna,aby som to aj zjedladiks)))))
skushttp://domacnost.sme.sk/c/4238466/upecte-si-s-nami-chlieb-za-20-korun.html
0 0
jana007 jana007

jana007 je offline (nepripojený) jana007

viktoria Pozri príspevok
Ja mam pekáreň ETA Siesta. Mojím osvedčeným receptom na celozrnný chlieb je nasledovný:

500ml vody,
5 PL olivového oleja resp. 35 g masla
1 ČL soly
1 1/2 ČL kryštálového cukru
800 g múky - zmes
Zmes múky pripravým nasledovne: 360 g pšeničnej celozrnnej muky, pšeničné otruby (cca 2 PL), pšeničné klíčky (cca 1PL), ľanové semienká, sezamové semienka (môžu byť aj slnečnicové semienká, sojové vločky a iné.), zvyšok hladká múka. Na dochutenie ešte pridám trochu provensálskeho korenia (max. 1 ČL).
1 sušené droždie Dr. Oetker
Program 5 - celozrnný chlieb.

Suroviny dávam v takom poradí v akom som aj napísala.
Dôležité zásady:
Droždie treba nasípať na múku tak aby sa nedostalo do kontaktu s vodou.
AK pečiem celozrnný chlieb nikdy nedám viac celozrnnej múky než hladkej lebo potom chlieb bude hustejší, nebude taký nadýchaný.

Ja osobne nemám rada zmesy z obchodu, radšej si kúpim suroviny a podľa chuti mením semienka, resp. aj múku. Namiesto celozrnnej pšeničnej múky je možne použiť aj iné, ako napríklad grahamovú, ražnú celozrnnú a pod. ale tie sú už drahšie.
Tak už mám prvý pokus za sebou. Chlebík sa celkom na prvý pokus vydaril (trošku bol navrchu prasknutý), ale chutil výborne. Už sa teším na ďalšie pokusy.
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

vypada neskutocne jednoducho: http://www.cuketka.cz/?p=788
0 0
Bagara Bagara

Bagara je offline (nepripojený) Bagara

Skusala som cesto podla receptu a prisla som na to, ze v recepte chyba asi 1/2 l vody. Po uprave bol chlebk vyborny. Dakujem!
0 0
Lubomírek Lubomírek

Lubomírek je offline (nepripojený) Lubomírek

technik
No, teda ja pečiem doma v obyčajnej elektrickej rúre, teda predtým v plynovej, a síce z ikg alebo ako dnes z 2kg obyčajnej hladkej múky výbornučký pecnisko domáceho chleba, rodina sa ide za ním zdivieť, často ho načneme ešte teplý , ale keď som ho nosil sebou do zahraničia kedysi, tak vydržal čerstvý bez problémov aj 7dní, stále chutný a voňavý, ak niekto prejaví záujem, dám receptík.
Na domácu pekárničku za ťažké peniaze s produkciou asi tak vo velkosti poltehly dierkovanej som narazil u švagrinej, chlieb výborný za čerstva, a tak pre malú rodinu alebo dôchodcov, daj, daj, ale ja mám štyroch synov od 15 do 22, a keď sú všetci doma, jeden chleba z obchodu je veru málo...No a nekúpil som ten zázrak aj pre to, že som videl asi od tých semienok obdratý teflon, ktorý asi už zjedli, a na to nemám chuť veru, rozhodol som sa zomrieť na niečo iné... No a ešte ma vôbec nenadchla cena chleba - veď ten sáčok s hotovým chlebom je predražený už ako prášok, niekto dobre zarába na chlebe našom každodennom. Po pripočítaní ceny pekárne a energie- asi tak 800W to má tá potvorka som sa od pekárne odvrátil, možno inokedy, dokonalejšiu, keď nás bude menej.
A výborný je aj chlieb zarábaný s pivom!
Tak. skúsim pridať fotku, aj ten dnešný chlebík je pomerne vydarený, trošku puknutý, ale decká majú z tej kôrky radosť.
Naposledy upravil Lubomírek : 06.02.09 at 22:55
Chleba08hotovy_feb_2009.jpg  
0 0
Gabhus Gabhus

Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

Na tak daj ten recepis, skúsime.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Lubomírek Pozri príspevok
No, teda ja pečiem doma v obyčajnej elektrickej rúre, teda predtým v plynovej, a síce z ikg alebo ako dnes z 2kg obyčajnej hladkej múky výbornučký pecnisko domáceho chleba, rodina sa ide za ním zdivieť, často ho načneme ešte teplý , ale keď som ho nosil sebou do zahraničia kedysi, tak vydržal čerstvý bez problémov aj 7dní, stále chutný a voňavý, ak niekto prejaví záujem, dám receptík.
Na domácu pekárničku za ťažké peniaze s produkciou asi tak vo velkosti poltehly dierkovanej som narazil u švagrinej, chlieb výborný za čerstva, a tak pre malú rodinu alebo dôchodcov, daj, daj, ale ja mám štyroch synov od 15 do 22, a keď sú všetci doma, jeden chleba z obchodu je veru málo...No a nekúpil som ten zázrak aj pre to, že som videl asi od tých semienok obdratý teflon, ktorý asi už zjedli, a na to nemám chuť veru, rozhodol som sa zomrieť na niečo iné... No a ešte ma vôbec nenadchla cena chleba - veď ten sáčok s hotovým chlebom je predražený už ako prášok, niekto dobre zarába na chlebe našom každodennom. Po pripočítaní ceny pekárne a energie- asi tak 800W to má tá potvorka som sa od pekárne odvrátil, možno inokedy, dokonalejšiu, keď nás bude menej.
A výborný je aj chlieb zarábaný s pivom!
Tak. skúsim pridať fotku, aj ten dnešný chlebík je pomerne vydarený, trošku puknutý, ale decká majú z tej kôrky radosť.

Ale nikto ti nekáže piecť v pekárničke chlebík z hotovej zmesi , ja som taký vyskúšala len raz a odvtedy pečiem svoj obľúbený recept. A vôbec nevychádza draho..no hold pri viacčlennej rodine by asi pekáreň musela piecť dvakrát denne.
Inak niekde tu sme už mali prepočítanú cenu chlebíka... v téme Domáca pekáreň.....
0 0
silvia1 silvia1

silvia1 je offline (nepripojený) silvia1

1,5 dl chlebového kvásku
3 dl vody
1 čajová lyžička rasce
1 čajová lyžička soli
2 polievkové lyžice celozrnnej ražnej múky
450 g - 500 g hladkej múky T650
Kvások vymiešame s rascou, vodou a ražnou múkou. Pozor bez dotyku kovu.
Vmiešame hladkú múku premiešanú so soľou. Vypracujeme cesto. Necháme v pekáči vystlanom papierom na pečenie vykysnúť asi 4 hodiny vzadu na kuchynskej linke. Počas kysnutia potierame povrch vlažnou vodou pierkom.
Pečieme vo vyhriatej rúre pri 200°C asi 30 minút. Potom stiahneme rúru na 180°C a pečieme ešte asi 30 minút.
Po vytiahnutí z rúry, potrieme pierkom studenou vodou. Necháme vychladnúť na mriežke.

Väčšinou pečiem kváskové chleby. Práve som tento vytiahla z rúry.

Moje chleby: dobrenapady.info/chlieb-cr8.htm
Naposledy upravil silvia1 : 22.02.09 at 20:21
biely_chlieb.jpg  
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
silvia1 Pozri príspevok
1,5 dl chlebového kvásku
3 dl vody
1 čajová lyžička rasce
1 čajová lyžička soli
2 polievkové lyžice celozrnnej ražnej múky
450 g - 500 g hladkej múky T650
Kvások vymiešame s rascou, vodou a ražnou múkou. Pozor bez dotyku kovu.
Vmiešame hladkú múku premiešanú so soľou. Vypracujeme cesto. Necháme v pekáči vystlanom papierom na pečenie vykysnúť asi 4 hodiny vzadu na kuchynskej linke. Počas kysnutia potierame povrch vlažnou vodou pierkom.
Pečieme vo vyhriatej rúre pri 200°C asi 30 minút. Potom stiahneme rúru na 180°C a pečieme ešte asi 30 minút.
Po vytiahnutí z rúry, potrieme pierkom studenou vodou. Necháme vychladnúť na mriežke.

Väčšinou pečiem kváskové chleby. Práve som tento vytiahla z rúry.

Moje chleby: dobrenapady.info/chlieb-cr8.htm

Aj ja som piekla chlieb s kváskom. Lenže bol problém s kváskom, že som naň zabudla a vyschol, raz som ho nechala na vlhkom mieste a splesnivel.
Potom som tu na porade našla (konkrétne v tejto téme) recept a odvtedy pečiem len podľa tohto receptu od alabut-a
http://www.porada.sk/612920-post81.html
len s tým rozdielom, že ja musím piecť dvojitú dávku
0 0
silvia1 silvia1

silvia1 je offline (nepripojený) silvia1

bezradna
Nuž ja som prvý kvások musela vyliať, ale ďalšie sa mi daria. Môžeš pozrieť. Tu píšem svoje postrehy a rady.
kamsdetmi.info/tradicny-kvasok-suseny-mr40.htm
alebo
kamsdetmi.info/tradicny-kvasok-mr14.htm
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Lubomírek Pozri príspevok
No, teda ja pečiem doma v obyčajnej elektrickej rúre, teda predtým v plynovej, a síce z ikg alebo ako dnes z 2kg obyčajnej hladkej múky výbornučký pecnisko domáceho chleba, rodina sa ide za ním zdivieť, často ho načneme ešte teplý , ale keď som ho nosil sebou do zahraničia kedysi, tak vydržal čerstvý bez problémov aj 7dní, stále chutný a voňavý, ak niekto prejaví záujem, dám receptík.
Na domácu pekárničku za ťažké peniaze s produkciou asi tak vo velkosti poltehly dierkovanej som narazil u švagrinej, chlieb výborný za čerstva, a tak pre malú rodinu alebo dôchodcov, daj, daj, ale ja mám štyroch synov od 15 do 22, a keď sú všetci doma, jeden chleba z obchodu je veru málo...No a nekúpil som ten zázrak aj pre to, že som videl asi od tých semienok obdratý teflon, ktorý asi už zjedli, a na to nemám chuť veru, rozhodol som sa zomrieť na niečo iné... No a ešte ma vôbec nenadchla cena chleba - veď ten sáčok s hotovým chlebom je predražený už ako prášok, niekto dobre zarába na chlebe našom každodennom. Po pripočítaní ceny pekárne a energie- asi tak 800W to má tá potvorka som sa od pekárne odvrátil, možno inokedy, dokonalejšiu, keď nás bude menej.
A výborný je aj chlieb zarábaný s pivom!
Tak. skúsim pridať fotku, aj ten dnešný chlebík je pomerne vydarený, trošku puknutý, ale decká majú z tej kôrky radosť.

Vyzera fantasticky. Tak daj sem tie recepty az s pivom, aj ten co mas upeceny. Dakujem.
0 0
Lubomírek Lubomírek

Lubomírek je offline (nepripojený) Lubomírek

technik
Tak tu je môj recept na chlebík, píšem po pamäti:
1.Uvariť v šupke 8 stredných zemiakov, ošúpať ich a nechať chladnúť
2.Zarobiť kvások: do malého hrnca do 2 dcl vlažnej vody 1malú lyžičku cukru a rozmrviť 2 kocky kvasníc a nechať na sporáku na tom mieste, kde sa varili zemiaky (je tam ešte trochu tepla z varenia a tak udržíme teplotu pri kvasení) – ja tam nechávam dopadať aj svetlo – stačí svetlo z digestora, vraj je kvások lepší, tvrdí manželka.
3. Kým kvások rozkvasuje, preosiať do vangla 2 kg múky, pridať 4 lyžičky soli a 2 lyžičky rasce, a na jemnom strúhadle pretlačiť-postrúhať zemiaky.
4. Do múky vyliať kvások, ale nie priamo na soľ, cesto by nekyslo dobre, pridať zvyšok vlažnej vody do celkového množstva 1 liter a vymiesiť cesto.
5. Nechať v teple prikryté 20 minút podkysnúť, premiesiť a znova 20minút podkysnúť
6. Premiesiť a predformovaný bochník dať podkysnúť znova na 20minút na pomúčený plech.
7. Podkysnutý bochník na povrchu zvlhčiť vodou a dať piecť do vyhriatej rúry na 250 stupňov a piecť pol hodiny naplno, potom ubrať na 130 stupňov a dopiecť do celej hodiny.
8. Po vytiahnutí chleba z rúry povlhčiť povrch vodou, nechať osušiť vlastným teplom a prikrytý utierkou nechať vychladnúť.
9. Poznámky:
-múku preosiať na múkovom site je veľmi dôležité pre kvasenie
-zarábať cesto s vlažnou vodou, cmarom alebo aj pivom
-počas kysnutia nenechať v prievane, povrch pomúčiť a prikryť
-počas pečenia neotvárať rúru
-chlieb skladovať zabalený v utierke a hrubom plátne, nie v plastikovom obale! Vydrží dobrý mäkučký celý týždeň.
0 0
qwer qwer

qwer je offline (nepripojený) qwer

SUPER
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Lubomírek Pozri príspevok
Tak tu je môj recept na chlebík, píšem po pamäti:
1.Uvariť v šupke 8 stredných zemiakov, ošúpať ich a nechať chladnúť
2.Zarobiť kvások: do malého hrnca do 2 dcl vlažnej vody 1malú lyžičku cukru a rozmrviť 2 kocky kvasníc a nechať na sporáku na tom mieste, kde sa varili zemiaky (je tam ešte trochu tepla z varenia a tak udržíme teplotu pri kvasení) – ja tam nechávam dopadať aj svetlo – stačí svetlo z digestora, vraj je kvások lepší, tvrdí manželka.
3. Kým kvások rozkvasuje, preosiať do vangla 2 kg múky, pridať 4 lyžičky soli a 2 lyžičky rasce, a na jemnom strúhadle pretlačiť-postrúhať zemiaky.
4. Do múky vyliať kvások, ale nie priamo na soľ, cesto by nekyslo dobre, pridať zvyšok vlažnej vody do celkového množstva 1 liter a vymiesiť cesto.
5. Nechať v teple prikryté 20 minút podkysnúť, premiesiť a znova 20minút podkysnúť
6. Premiesiť a predformovaný bochník dať podkysnúť znova na 20minút na pomúčený plech.
7. Podkysnutý bochník na povrchu zvlhčiť vodou a dať piecť do vyhriatej rúry na 250 stupňov a piecť pol hodiny naplno, potom ubrať na 130 stupňov a dopiecť do celej hodiny.
8. Po vytiahnutí chleba z rúry povlhčiť povrch vodou, nechať osušiť vlastným teplom a prikrytý utierkou nechať vychladnúť.
9. Poznámky:
-múku preosiať na múkovom site je veľmi dôležité pre kvasenie
-zarábať cesto s vlažnou vodou, cmarom alebo aj pivom
-počas kysnutia nenechať v prievane, povrch pomúčiť a prikryť
-počas pečenia neotvárať rúru
-chlieb skladovať zabalený v utierke a hrubom plátne, nie v plastikovom obale! Vydrží dobrý mäkučký celý týždeň.

Velmi pekne dakujem, uz som tu nakukala, ci si pridal ten tvoj recept .
Ja odkedy som tu nasla tuto temu uz len peciem chlieb doma a laborujem a stale ho urobim inak a je zakazdym este lepsi . robim si aj celozrnne, alebo tak pol na pol, alebo len s bielej muky, to aby sme mali pre zmenu. Ale musim povedat, ze tento chlieb skutocne vydrzi az tyzden - ja ho mam tiez v platenom vrecku. No nevieme sa ho dojest, a este aj cely dom vonia od chlebika. Super vec, a suhlasim ze netreba mat ani domacu pekarnicku. Mne ten chlieb pripada ako toast z nej, a toto je riadny pecen chleba, ked je v normalnej trube upeceny. Dik este raz a vsetkym za tieto super recepty, lebo vdaka vam ja si konecne peciem bez strachu, ci bude dobry.
0 0
palma13 palma13

palma13 je offline (nepripojený) palma13

Ak niekto ma zaujem vyskusat nemieseny chlieb, skuste tento recept :-) Mne vzdy vysiel vynikajuco.

Pre úspešné pečenie potrebujeme rímsky hrniec, jenskú misu alebo nejakú inú nádobu s vrchnákom, ktorá vydrží pečenie v trúbe. Ja som použila svoj rímsky hrniec.
Čo ďalej potrebujeme:

3 cups (cca 440 g) chlebovej múky (použila som hladkú T 650) - alebo 1 cup (142 g) celozrnnej múky a 2 cups (298 g) bielej chlebovej múky, prípadne iný pomer múk. Ja som začala obyčajnou bielou chlebovou múkou.
1/4 čajovej lyžičky sušeného droždia
1 1/2 čaj. lyžičky soli
1 1/2 cups (355 ml) vody


Postup:

V miske zmiešame všetky suché ingrediencie, pridáme vodu a premiešame, až nám vznikne lepkavé cesto. Nemiesime, len aby sa vstrebala všetka voda! Misku vložíme do plastikového sáčku a cesto necháme pri izbovej teplote odpočívat 18 hodín.

Ja som mala cesto v miske rýchlokyske bez vrchnáka, v plastovom sáčku a len 14 hodín, lebo som nemala viac času, napriek tomu krásne nakyslo.

Cesto si preložíme na dobre pomúčenú dosku a riadne si pomúčime aj ruky, je veľmi lepkavé. Rukami ho trošku roztiahneme do oválu.

Preložíme ho zľava doprava na tretiny ako list papiera a potom zvrchu smerom dolu na polovicu. Cesto voľne prikryjeme potravinárskou fóliu alebo sáčkom a necháme odpočívať 15 minút.

Potom cesto prenesieme na pomúčenú utierku alebo vložíme do múkou vysypanej chlebovej ošatky. Miesto múky môžeme použiť kukuričnú krupicu či múku, otruby, pražené sezamové semienka alebo ľanové semienka. Záleží na vašej chuti :-) Ja som použila kukuričnú krupicu. Necháme prikryté podkysnúť 2 hodiny.

Poslednú polhodinu kysnutia si zapneme trúbu na maximum (250 °C) a vložíme do nej rímsky hrniec aj s vrchnákom (nenamáčame ho vopred). Zahrievame 30 minút. Potom nádobu vyberieme, do horúcej nádoby vložíme cesto posypanou časťou nahor (môžeme podsypať trochou múky, aby sa neprilepilo k nádobe), zakryjeme vrchnákom a pri maximálnej teplote pečieme 30 minút. Po uplynutí doby znížime teplotu na 230 °C, vrchnák dáme dolu a nezakryté pečieme ďalších 15 minút.
Chlieb po upečení vyberieme a necháme poriadne vychladnúť na mriežke.

Chlieb je vynikajúci. Nabudúce chcem vyskúšať pridanie trochy rasce, prípadne skúsiť iné druhy tohoto chleba, napr. s pridaním parmezánu a čiernych olív, cesnaku alebo brusníc a orechov. Fantázii sa medze nekladú.
0 0
viktorviktor viktorviktor

viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

S21 Pozri príspevok
ahojte, skúšala som dnes tento chlebík a vykypel mi z nádobky, spadlo nejaké to cesto na spirálu a pieklo sa to tam.. všimla som si to až vtedy ked bol celý byt zadymený

čo to mohlo sposobiť?




- Chlieb sa zdvihol príliš vysoko. Nabudúce zmenšiť množstvo kvasníc alebo použiť rýchlejší cyklus pečenia.
- Príliš mnoho tekutín. Zmenšiť množstvo tekutiny na 1–2 PL alebo doplniť trochu múky.
- Nedostatočné množstvo soli. Soľ pomáha kontrolovať zdvihnutie cesta.
- Pekárnička stojí na prievane alebo sa hýbe alebo ňou bolo počas prípravy cesta hýbané.
- Pre vysokú vlhkosť a teplé počasie sa cesto príliš zdvihlo.
- Ak bol do cesta bol použitý syr, tak príliš mnoho.
0 0
tamaja tamaja

tamaja je offline (nepripojený) tamaja

Skús tento:
Domáci chlieb
0,50 kg múka / celozrná + T 650/
1 uvarený zemiak / može byť aj surový/
1 čl soli
1,5 čl cukru
2g droždie,rasca slnečnicové a ľanové semienka
voda podľa potreby
Urobíme kvasok,všetko zmiešame,/stredne husté/nacháme vykysnúť,znovu premiešame a necháme ešte podkysnúť.Vytvorime bochník v tvare chleba a dáme na papier na pečenie. Rúra na 200 st. Rošt na stred. Po upečení natrieť čistou vodou
0 0
jana007 jana007

jana007 je offline (nepripojený) jana007

Milé pekárky a pekári, nemáte náhodou nejaký recept na rožky, ktoré urobím večer, ale piecť ich budem až ráno, aby boli čerstvé?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať