Zavrieť

Porady

SKYPE - ako zistim, ze si ma niekto odobral z kontaktov

ahojte...vie mi niekto poradit ako zistim, ci si ma niekto odobral z kontakov na skype? mam u jednej osoby podozrienie - stale ju vidim offline, v profile sa jej znizil pocet kontaktov, ale mne v kontaktoch ostala, a pri mene danej osoby mi nepise, zeby sme nezdielali kontaktne informacie...co s tym?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    Ak ty nie si v zozname niekoho iného, jeho stav vidíš s označením otáznika.
    Naposledy upravil Gabi03 : 25.02.10 at 07:36

    alicek je offline (nepripojený) alicek

    alicek
    Arizona diky za tip, ale to prave nechcem

    Takze keby ma ta osoba odstranila, alebo blokovala, ja by som ju mala v kontakt liste s otaznikom ano??? a tym padom by sa mi nedali pozriet ani jeho informacie v profile ?

    letula je offline (nepripojený) letula

    letula
    ahojte! ...Vo Word Microsoft nenapíšem odrazu text,lebo nemám prístup na všetky tlačítka. Doteraz bez problému.Aktivovať,ale podľa pokynov sprievodcu ma nedovedie k výsledku! Čo robím špatne?

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Špatne robíš to , keď svoj problém zamiešaš do inej témy.

    Vyskúšaj to v inom textovom editore či tieto tlačidla fungujú.Aj klávesnice sa niekedy kazia.
    Naposledy upravil Vlado40 : 23.02.10 at 20:17

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    knoflikar
    Zrejme dotycny zacal pouzivat iny nick ked je stale off...
    Skôr by som povedal - používa iný účet. (vytvoril si iný účet a jeho starý je preto stále OFF)

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Gabi03 Pozri príspevok
    Ak ty nie si v zozname niekoho iného, jeho stav vydíš s označením otáznika.
    Aký otáznik myslíš? Obrázok?

    Ak áno...Otáznik je východzí obrázok
    ....takých otáznikov vidím v kontaktoch viac

    ... osobu, ktorú nemáš v kontaktoch vidíš v podobe dievčaťa, alebo chlapca

    viera_j je offline (nepripojený) viera_j

    finanční účetní Brose CZ viera_j
    Ak ma niekto vymaže z kontatov, ja ho potom vidím stále ako offline. Obrazky su vidiet na zaciatku vztahu, ked sa snazime skontakovat. ALe ak kontakt trva a potom ho jedna strana zrusi, tak ta druha to nevie, len ho stale vidi ako off. Ale neviem ako to zistit. . . .

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Gabi03 Pozri príspevok
    Ak ty nie si v zozname niekoho iného, jeho stav vidíš s označením otáznika.
    Nie je ten otáznik len jeden z mnohých obrázkov z ponuky Skype?
    Ja ho mám totiž normálne v ponuke, medzi ostatnými , takže si ho tiež môžem dať ako môj obrázok....

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    arizona Pozri príspevok
    Nie je ten otáznik len jeden z mnohých obrázkov z ponuky Skype?
    Ja ho mám totiž normálne v ponuke, medzi ostatnými , takže si ho tiež môžem dať ako môj obrázok....
    Neviem, ako je to v novších verziách, ale napr. vo verzii 3.8.0 sa pri ikonke stavu zobrazí otáznik, ak daný kontakt nie je autorizovaný.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    viera_j Pozri príspevok
    Ak ma niekto vymaže z kontatov, ja ho potom vidím stále ako offline. Obrazky su vidiet na zaciatku vztahu, ked sa snazime skontakovat. ALe ak kontakt trva a potom ho jedna strana zrusi, tak ta druha to nevie, len ho stale vidi ako off. Ale neviem ako to zistit. . . .
    ak pošleš text alebo súbor priateľke, o ktorej si myslíš, že je OFF a nebude sa v textovom poli vedľa času točiť koliečko, priateľka má nastavený neviditeľný stav.
    Snap123.jpg  

    expeert je offline (nepripojený) expeert

    expeert
    Skús si založiť druhé konto, pridaj si seba medzi priateľov a potom sa odznač a uvidíš čo ti to spraví, alebo skús niekoho požiadať, aby takéto skúšobné konto založil, lebo dve kontá na jednom počítači ti naraz nepôjdu

    sfinks je offline (nepripojený) sfinks

    sfinks
    v skype sa neda taka funkcia kao v QIP .. ze sa zmazzes neikom uinemu z jeho kontakt listu ... takze jedine on si tam mzoe pridat do ignor listu a vtedy ho vodis ako offline

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.