Zavrieť

Porady

SKONČENIE PRACOVNÉHO POMERU (zo strany zamestnanca)

Potrebujem poradiť: zamestnanec dal žiadosť o skončenie pracovného pomeru dohodou k 1.10.2005 ale zamestnávateľ s touto nesúhlasí. Mám
napísať odpoveď že s jeho žiadosťou nesúhlasíme a nech dá novú
"Výpoveď" podľa §61, alebo len že zamestnávateľ so žiadosťou nesúhlasí.
Možno tu je už niečo také písané ale teraz nestačím čítať celú tému.
Ďakujem za Vaše rady
Eva
Usporiadat
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

podľa mňa, ak ste sa chceli vrátiť do zamestnania, zamestnávateľ, ak vás nepotreboval, mal vám dať výpoveď so všetkými náležitosťami....
vy máte právo kedykoľvek oznámiť počas RP, že nastúpite naspäť do zamestnania a zamestnávateľ nemôže zakázať vám nastúpiť do zamestnania ......
Ak vás nechcel zobrať, pravdepodobne mu nebude robiť problém urobiť s vami dohodu o skočení pracovného pomeru k 31.10.2013....
Ešte máte možnosť znovu oznámiť, že nastúpite do zamestnania a budete vidieť, ako zamestnávateľ zareaguje.... možno vám dá výpoveď on sám.... v tej chvíli môžete pristúpiť na dohodu o rozviazaní pracovného pomeru a mali by ste dostať aj odstupné.....
ale ak vie, že už máte nové pracovné miesto, môže vám vyrobiť problém, tak si dobre rozmyslite, ako ďalej :-)
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

tak záleží len na vás, ako si to vyriešite, ak nemal pre vás prácu, tak by nemal robiť problémy s rozviazaním pracovného pomeru.....
0 0
luciaNR luciaNR

luciaNR je offline (nepripojený) luciaNR

JAJA11
tak záleží len na vás, ako si to vyriešite, ak nemal pre vás prácu, tak by nemal robiť problémy s rozviazaním pracovného pomeru.....
Ešte sa chcem odpýtať, teda počíta sa mi aj MD a RD do odpracovaných rokov u zamestnávateľa? čiže mala by som nárok aj na odstupné keby som to riešila dohodou?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ak by to bola dohoda z tzv. organiz. dôvodov, tak áno., ale musí byť dôvod uvedený priamo v dohode. Podľa §76 ZP je nárok na odstupné.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
odstupné by si dostala, len keby ti dal výpoveď zam-eľ.
Dohodou môžeš skončiť kedykoľvek.
nepíšeš, či v septembri končí RD alebo chceš ísť do zamestnania predčasne. takže nie je jasné, prečo by ti zam-eľ nemal vyhovieť.
Rieš ukončenie PP dohodou čím skôr, do konca oktobra je more času.
Konieckoncov isto máš nárok aj na nejakú dovolenku - nezabudni na čerpanie alebo žiadaj o preplatenie z dôvodu ukončenia PP.
=====
doplňujem, kedže sa mi nedá komentovať iné príspevky /neviem prečo/
áno - aj dohoda môže byť z org.dôvodov, vtedy je nárok na odstupné, ale ja som s touto možnosťou v odpovedi nerátala. Zadávateľka prioritne rieši rýchle ukončenie PP, takže klasická dohoda, žiadna VD, ale dohodnú sa na dátume ukončenia.
Naposledy upravil KEJKA : 09.10.13 at 20:03 Dôvod: doplnenie
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

odstupné by si dostala, len keby ti dal výpoveď zam-eľ.

Lydka, v tomto nemáš pravdu, aj pri skončení PP dohodou z organiz. dôvodov vzniká podľa §76 nárok na odstupné.
0 0
luciaNR luciaNR

luciaNR je offline (nepripojený) luciaNR

KEJKA
odstupné by si dostala, len keby ti dal výpoveď zam-eľ.
Dohodou môžeš skončiť kedykoľvek.
nepíšeš, či v septembri končí RD alebo chceš ísť do zamestnania predčasne. takže nie je jasné, prečo by ti zam-eľ nemal vyhovieť.
Rieš ukončenie PP dohodou čím skôr, do konca oktobra je more času.
Konieckoncov isto máš nárok aj na nejakú dovolenku - nezabudni na čerpanie alebo žiadaj o preplatenie z dôvodu ukončenia PP.
RD mi končí v máji 2014. áno viem, že kedykoľvek, no to že tam musí byť výpovedná doba min. 1 mes. tak PP by mi tým pádom skončil až 30.11. tak preto by som to chcela dať so spätným dátumom (teda ak s tým bude zamestnávateľ súhlasiť)
čiže ak ukončím dohodou, mám nárok na odstupné aj na preplatenie dovolenky? treba to všetko uviesť v tej dohode? ešte raz vám všetkým veľmi ďakujem!!
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Na skončení PP dohodou sa musíte obidvaja dohodnúť. Ak PP končí dohodou, VD už nie je, ale končí dobou, na ktorej sa dohodnete. Ak bude skončený podľa §6O ZP- teda dohodou z organiz,. dôvodov, nárok na odstupné vznikne. Preplatenie dovolenky, na ktorú vznikol nárok a nebola vyčerpaná je zo zákona nárok.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať