Zavrieť

Porady

Ujasnenie 595/2003 paragraf 43 ods 3 pism j)

Zdravím Vás

chcel by som si ujasnit jednu vec. Robim si danove priznanie ako FO typ A. Od jedneho zamestnavatela som dostal POTVRDENIE o prijmoch fyzickej osoby zo zavislej cinnosti, ..... za obdobie 2009. V prvom riadku sa uvadza suma zuctovanych a vyplatenych primov podla 595/2003 paragraf 43 ods 3 pism j), kde mam uvedene cca 3300 €. a neviem ci to tak moze byt ked v tomto odseku a pismene sa uvadza ze "... ktorého úhrnná výška od tohto zamestnávateľa nepresiahne za kalendárny mesiac úhrnnú sumu 165, 97 eura ... " Upresnujem ze som student - doktorand, a zdravotne mi plati stat ak by to nahodou dako s tym suviselo. Pracoval som na dohodu o brigadnickej praci studenta.

Tiez mam v tomto POTVRDENI v riadku 11 uhrn zuctovanych a vyplatenych primov podla 595/2003 paragraf 43 ods 3 pism j) a l) zhruba 330 €.

Nesedi mi tam ze som mal mesacne viac ako tych 165,97 €

Dakujem za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Ujasnenie 595/2003 paragraf 43 ods 3 pism j)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.