Zavrieť

Porady

Croissant

Poznáte niekto recept na croissanty - také čo by sa najviac podobali tým, čo sú v carrefoure - neplnené. Sú také ľahučké a nadýchané. Mňam. Podelíte sa?? Vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    belanicka je offline (nepripojený) belanicka

    belanicka
    Croissant

    Ingredience: 500 g mouky, 40 g droždí, 1/4 l mléka, špetka soli, 2 vejce, 250 g másla


    Postup přípravy: Droždí rozdrobíme do vlažného mléka, přidáme 4 lžíce mouky a rozmícháme na hustou kaši. Přidáme špetku soli. Necháme 30 minut vzejít. Do velké mísy prosijeme mouku, smícháme s cukrem a solí uděláme v ní důlek. Do důlku rozklepneme vejce, přidáme kvásek a ze všeho vypracujeme hladké těsto. Zakryjeme utěrkou a necháme 2-3 hodiny kynout.
    Když těsto dvojnásobně nabude, důkladně je prohněteme. Z těsta vyválíme čtverec. Máslo posypeme moukou a rozválíme je do čtverce. Čtverec másla umístíme nakoso doprostřed plátu. Rohy těsta k sobě složíme jako obálku a rozválíme, pokud možno na přesný obdélník. Těsto třikrát do sebe složíme. Znovu vyválíme, třikrát do sebe složíme a celý postup opakujeme. Zakryté vlhkou utěrkou dáme 15 min kynout. Vyválíme plát 50x30 cm a nakrájíme ho na 15 cm široké pásy. Podle pravítka vykrajujeme rádýlkem rovnoramenné trojúhelníky. Trojůhelníky stočíme od základny ke špičce a ohneme.
    Narovnáme na vymaštěný plech a zakryté vlhkou utěrkou necháme zhruba 30 min kynout. Pečeme do zlatohněda 20 minut v troubě vyhřáté na 200 °C. Můžeme plnit kousky čokolády, strouhanými oříšky atd.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Ja mám rada www.recepty.cz , pretože na tejto stránke sa dá vytvoriť schránka pre svoje obľúbené recepty a nemusím ich opisovať, ani sťahovať do PC. Musíte sa však zaregistrovať.

    petovsan je offline (nepripojený) petovsan

    petovsan
    tonkat Pozri príspevok
    Ďakujem všetkým určite vyskúšam a potom napíšem, ako to dopadlo.
    ... tak ako to dopadlo??? Mám sa do tých croissantov pustiť, či radšej na výrobu vlastných zabudnúť ???

    tonkat je offline (nepripojený) tonkat

    tonkat
    petovsan Pozri príspevok
    ... tak ako to dopadlo??? Mám sa do tých croissantov pustiť, či radšej na výrobu vlastných zabudnúť ???
    Priznám sa, že som ich ešte nerobila, lebo treba na to viacej času. Objavila som v Kauflande mrazené croissanty - majú ich len niekedy a sú fantastické a bez roboty. Necháš vykysnúť na plechu a upečieš. Ak ich budú dávať do ponuky budem totu avizovať, aby ste vyskúšali aj vy.

    marči je offline (nepripojený) marči

    marči
    Ahoj tonkat, ty myslíš asi tieto, nie ? (prísp. č. 20) Ja som ich tiež niekoľkokrát zháňala...ale fakt sú dobré !!! Na tejto stránke sme o nich písali.

    http://www.porada.sk/t32128-p2-zmrazovanie-kolov.html

    pedroke je offline (nepripojený) pedroke

    pedroke
    Pri hladani som narazil na jeden aj s obrazkami kajman.net/recepty-na-mucniky/61-francuzsky-croissant skusim to najblizsie..

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    tonkat Pozri príspevok
    Poznáte niekto recept na croissanty - také čo by sa najviac podobali tým, čo sú v carrefoure - neplnené. Sú také ľahučké a nadýchané. Mňam. Podelíte sa?? Vďaka.
    Pečú ich aj v LIDL-i

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.