Zavrieť

Porady

Biolampa

Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Aké máte skúsenosti s biolampou? Všetky názor a postrehy prosím píšte sem. Ďakujem.

A ak kúpiť, tak kde kúpiť?
Naposledy upravil Dada : 04.10.05 at 09:47
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Viem pomôcť Pozri príspevok
Ja by som len chcela upozornit tych, ktori si biolampu chcu kupit, alebo uvazuju, zvazuju a nevedia sa rozhodnut, ktora je najlepsia.Nekupujte si biolampy-chapem, ze je to aj o peniazoch-ale jednoznacne je certifikovany zdravotnicky pristroj spickovej kvality BIOPTRON od svajciarskej firmy ZEPTER.
Je to ako ked sa veziete v Mercedese alebo v Trabante-taky je rozdiel medzi biolampou a bioptronom.Kupite ju raz a mate ju na cely zivot./Do vojenskej nemocnice v Ruzomberku kupovali tieto bioptrony ,jednoducho kvalita pristroja,servis a pod. svedcia o vsetkom!
V čom konkrétne je ten rozdiel?
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

Zaujímalo by ma aká je teda najleošia biolampa súrne, moja mamina má už vyše roka bercov vred na nohe je veľký ako flaň strašné bolesti, vyskúšali sme rôzne masti aloe nepomáha nič, poradte mi s tou biolampou pre ktorú sa máme rozhodnúť a či je to účinné,ďakujem.
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

holubička1 Pozri príspevok
Zaujímalo by ma aká je teda najleošia biolampa súrne, moja mamina má už vyše roka bercov vred na nohe je veľký ako flaň strašné bolesti, vyskúšali sme rôzne masti aloe nepomáha nič, poradte mi s tou biolampou pre ktorú sa máme rozhodnúť a či je to účinné,ďakujem.
My sme sa nakoniec rozhodli pre Biostimul. Presvedčilo ma toto porovnanie :
http://www.bio-quant.eu/clinical-rep...ne-svetla.html
Biostimul je biolampa s LED diódami.
Kupovali sme to ako dar pre niekoho, ale asi týždeň som to skúšala na moje dlhodobé problémy (ekzém, kĺb), oboje sa zlepšilo. V priloženej príručke bola aj zobrazená liečba bercoveho vredu.
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

Janka ďakujem za odpoveď a kúpili ste biostimul103? Objednali ste to cez net?
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Áno, došlo to hneď na druhý deň po objednaní.
Ale videla som to predávať aj v zdravotníckych potrebách.
0 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
Má niekto skúsenosti s používaním Biolampy od Zepteru pre tehotné?? Je to vôbec možné?? Čo všetko sa môže nahrievať a čo nie.
0 0
najag najag

najag je offline (nepripojený) najag

Porovnajte vzajomne parametre biolamp a potom aj ceny. Holt, za znacku si treba poriadne priplatit, aj ked robi to iste. Nazor si urobi kazdy sam. A inak nazov Bioptron je iba nazov registrovanej ochrannej znamky, takze nie je ziadny rozdiel medzi biolampou a bioptronovou lampou, obe pracuju na rovnakom principe.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

najag Pozri príspevok
Porovnajte vzajomne parametre biolamp a potom aj ceny. Holt, za znacku si treba poriadne priplatit, aj ked robi to iste. Nazor si urobi kazdy sam. A inak nazov Bioptron je iba nazov registrovanej ochrannej znamky, takze nie je ziadny rozdiel medzi biolampou a bioptronovou lampou, obe pracuju na rovnakom principe.
Súhlasim s najaq !

Naozaj nie je DOVOD aby moderátor pridával k tejto diskusii žltý výstražný trojuholníček !!!
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Laco-monter Pozri príspevok

Naozaj nie je DOVOD aby moderátor pridával k tejto diskusii žltý výstražný trojuholníček !!!
Ako si na to prišiel, že nejaký moderátor má dôvod pridávať k príspevkom nejaké trojuholníky, či iné "blikačky" ?
...Moderátorom je UKRADNUTÉ !!!, čo si kto pridá k svojmu príspevku...
Naposledy upravil arizona : 05.03.10 at 19:51
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

najag Pozri príspevok
Porovnajte vzajomne parametre biolamp a potom aj ceny. Holt, za znacku si treba poriadne priplatit, aj ked robi to iste. Nazor si urobi kazdy sam. A inak nazov Bioptron je iba nazov registrovanej ochrannej znamky, takze nie je ziadny rozdiel medzi biolampou a bioptronovou lampou, obe pracuju na rovnakom principe.
MNo biolampa nie je ako biolampa dokonca niekto hovoril, ze je to to iste ako infra lampa cervena , no niekedy to nie je len o cene za značku ale snad aj o kvalite priklad mali sme mikr. ruru značkvu pana....c 14 rokov bez poruchy digitalnu, vela funkcii rozmrazovala, ohrievala, bola bez grilu super. no uz dozila za 14 rokov v 6 clennej domacnosti, tak sme kupili novu neznackovu s porovnatelnymi funkciami navyse s grilom - poviem len to ze o nicom, sice o polovicu nizsou cenou ako v tom case stala znackova - vysledok 2 krat za 5 mesiacov v oprave natahovanie raz nehreje, raz piska atd... takze nie vzdy je to o tom... Mame doma spominanu lampu a tazko choreho pacienta ktoremu sa 3 mesiace denne venujem s tou lampou cca 2 hodiny, kedze rana je velmi velka ako dlan muža je to naozaj mravencia praca, ale musim len verit ze to pomoze , pretoze uz sme vyskusali neskutocne vela veci...
0 0
riveri riveri

riveri je offline (nepripojený) riveri

Ja by som sa rada informovala o rozdiele medzi lampou PHILIPS HP 3616 infralampa a lampou od zepteru. Je naozaj nutné kupovať tak drahú lampu keď je možné dostať od philipsu lacnejšiu verziu??Ďakujem vopred za odpovede
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

rozdiel je zásadný, Bioptron lieči na báze polarizovaného svetla PHILIPS HP 3616 je infračervené svetlo (ako vyplýva aj z názvu). Je to niečo úplne rozdielne. Ak máš záujem o bližšie informácie, napíš mi súkromnú správu,vysvetlím.
0 0
anka_p anka_p

anka_p je offline (nepripojený) anka_p

Dobrý večer, je bioptron lampa vhodná aj pre maličké deti? - mám 2 ročnú dcérku ktorá má ekzém.
0 0
riveri riveri

riveri je offline (nepripojený) riveri

Dobrý deň,

rada by som sa informovala. Súrne potrebujem zakúpiť biolampu pre našu rodinu, lebo ak už toto nepomôže tak neviem čo. Ale potrebujem vedieť rozdiel. Našla som dve spoločnosti a to lampy Bioptron a Biostimul. Vie mi niekto povedať, ktorá z nich je lepšia a prečo?

Ďakujem krásne.
Katka
0 0
ivantt ivantt

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek
tak v tom tazko proadit, kazdemu vyhovuje nieco ine. Ale pozeral som bioptron aj biostimul a nejako sa mi to nezda. Viem ze to nie je lacna zhalezitost a biolampa so stojanom stoji viac ako 1.000 €. Su tam vlastne dve lampy, jedna do stojanu a jedna rucna, mala a prenosna. Ale 200€ sa mi velmi nezda. Najlepsie by bolo ist do nejakeho zariadenie, kde sa to pouziva ( byvaju to masažne salony alebo nieco podobne ) a spytat sa o radu. Ale opatrne na nich, lebo oni zh toho zhiju a budu prehovarat ze tam moze chodit clovek ktory potrebuje pomoc a to tiez nie je lacna zalezitost. Treba si prehodnotit priority.
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Ahojte, nemáte niekto nejaký popis, ktorou farbou sa čo lieči?
0 0
gardenia gardenia

gardenia je offline (nepripojený) gardenia

znamenie Býk, mám rada pokoj, neznášam ľudí, ktorí nevedia, čo so sebou ...viac
My sme kúpili biolampu asi pred 10 rokmi od Zepteru asi za 15 tis. kvôli dekubitom /preležaninám/, vôbec to nepomohlo, skôr sa to zhoršovalo, až nakoniec pacient skončil na plastickej chirurgii - trápili sme sa s tým dekubitom asi 9 mesiacov! Podľa mňa sú to vyhodené peniaze, keď niekto píše, že mu to pomáha, tak to môže byť od celkom iného, nie od lampy.
0 0
Majda Milan Majda Milan

Majda Milan je offline (nepripojený) Majda Milan

Kupil som si jednu biolampu xxx a som velmi spokojny. To viete, som po operacii a osvecujem si s biolampou jazvy. Osobne som sa tiez velmi bal dat take peniaze za taku vec. Predsa len neveril som na to. No ked som videl ze to pouzivaju aj v nemocniciach, nakoniec som sa rozhodol si to kupit. A nelutujem. Rany sa mi hoja pekne a rychlo. Skoda ze som o tom nevedel uz skor. Odporucam kazdemu kto ma nejake jazvy.
Naposledy upravil arizona : 27.11.10 at 07:11 Dôvod: zmazanie REKLAMY
0 0
M4rtin M4rtin

M4rtin je offline (nepripojený) M4rtin

Dobrý deň,
chcel by som sa popýtať na váš názor ktorá biolampa je z týchto druhov najlepšia.

Profesionální biolampa Solaris

Biolampa Biostimul BS 103

Biolampa BIOSTIMUL BS 303 (accu)


A ešte by som rad info ktoré farebné spektrum je na aké choroby...


Ďakujem
0 0
daria29 daria29

daria29 je offline (nepripojený) daria29

dobry vecer, ja som po prestudovani kupila lampu od zepteru! rozhodla som sa tak , ma certifikat, ale to nebudem dalej rozoberat, je to kazdeho vec ako sa rozhodne. su rozne fir.....
rana po operacii sa mi pekne zahojila,mala som nezh nador.dalej si ozarujem kolena, pomohlo mi to, jasne ze sa to musi robit pravidelne.
kupila som aj svetla 7 ks, k tomu je kniha na co je ktore svetlo. jedno svetlo nieje na jednu vec, to je na viacej mozností, toho je vela.napr imunita, odolnost, zapali, bolesti , migreny, nadcha, vyrazky, uši, exem, krasa, nalada, no proste rozne moznosti, to ma iba teraz napadlo.zatial som spokojna...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať