Zavrieť

Porady

mRP-Daňový bonus

Od 1.9. sa zmenila výška daňového bonusu, už 20 min. sa snažím si ho zmeniť
v MRP-DOS ale mám nejaký výpadok a neviem to nájsť. Prosím pomôžte, díky moc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    anto je offline (nepripojený) anto

    ekonóm anto
    Aj ja mám s tým problém, ale na ich stránke som našiel novú verziu, ktorá zohľadňuje legislatívne zmeny od 1,9,2005, takže tam by to mohlo byť už nastavené.

    Treba stiahnúť najnovšiu verziu a tam sa uvidí, či to tam je alebo nie.

    Andrea2304 je offline (nepripojený) Andrea2304

    Andrea2304
    Samostatne sa daňový bonus nedá zmeniť ani v Dose ani vo Windows. Je potrebné si objednať upgrade programu .

    Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

    žena Vlastas
    Ďakujem všetkým, už som si myslela, že som neschopná zmeniť jednoduchý údaj.Tiež si myslím, keď sa dajú nastavovať iné údaje, aj tento by mal byť prístupný kedykoľvek. Idem si objednať upgrade, aj tak sa k tomu priberám už dva týždne. Majte sa krásne.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Vlasti doporučujem ti objednať upgrade cez internet, je to lacnejšie a sťahuješ si zmeny vždy ako ich urobia.

    pingino je offline (nepripojený) pingino

    pingino
    Andrea2304
    Samostatne sa daňový bonus nedá zmeniť ani v Dose ani vo Windows. Je potrebné si objednať upgrade programu .
    Nesuhlasim, co sa tyka win verzie tam to je mozne zmenit: Nastavenie -> Parametre miezd -> Odpocitalne polozky, pole Danovy bonus na dieta (rocne).

    Andrea2304 je offline (nepripojený) Andrea2304

    Andrea2304
    Maš pravdu, vo Win. je to možné a taktiež od nového upgrade verzie Dos 5,32a je to možné zmeniť pod mzdovým číselníkom.

    ALDA je offline (nepripojený) ALDA

    stará mama, matka, manželka ALDA
    pingino
    Nesuhlasim, co sa tyka win verzie tam to je mozne zmenit: Nastavenie -> Parametre miezd -> Odpocitalne polozky, pole Danovy bonus na dieta (rocne).
    Dá sa vo win. aj jednotlivo pri výpočte miezd-úplné údaje mzdy-daň.bonus / dá sa opraviť/-výpočet mzdy!

    MáriaPaM je offline (nepripojený) MáriaPaM

    MáriaPaM
    Ja som si upgrade stiahla, ale prepísať parametre miezd vždy odznačím, tak mi bonus ostal po starom a aktualizovalo len zaokruhľovanie zdravotného poistenia. Skúšala som aj ešte raz nechať prejsť upgrade, ale už mi to neprepísalo.Asi to tiež urobím jednotlivo v úplných údajoch mzdy.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.