Zavrieť

Porady

zabudol som prihlasovaci email na facebook.

ahojtre. potrebujem poradit ako sa dostat na facebook ak som zabudol prihlasovaci email....heslo viem !!!

facebook mna presmeruje na ´stranku kde mam zadat svoje meno alternativnu email adresu,Seznam emailových adres na tvém účtě:...ale problem je v tom ze na svojom ucte som nemal ine email adresy ani neviem co su moje siete...a datum narodenia som si pravdepodobne vymyslel pretoze tento ucet som vytvaral ako busines ucet...problem je v tom ze na tom ucte som si vytvoril reklami a facebook mi pravidelne stahuje z uctu peniaze za tie reklami na fb...to ma najviac mrzi...chcel by som tie reklami na teraz zrusit...

nevedel by mi niekto poradit?
shanal som kontakt na fb ale marne.., nenasiel som ziadne telefonne cislon ani email adres kde by som sa mohol postazovat...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Želám pohodový deň. Skúšajte si zadávať svoje emailové adresy, ktoré máte a vylučovacím spôsobom prídete na tú správnu, ktorú ste si zadali pri registrácii.

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Holt to je priekak regnut sa a nechat si stahovat z uctu a zabudnut mailovu adresu.
    Nevies ani nazov toho uctu? Mozno keby sa iny user pozrel na toho uzivatela by tam videl jeho mailovu adresu.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    danmag Pozri príspevok
    ahojtre. potrebujem poradit ako sa dostat na facebook ak som zabudol prihlasovaci email....heslo viem !!!

    facebook mna presmeruje na ´stranku kde mam zadat svoje meno alternativnu email adresu,Seznam emailových adres na tvém účtě:...ale problem je v tom ze na svojom ucte som nemal ine email adresy ani neviem co su moje siete...a datum narodenia som si pravdepodobne vymyslel pretoze tento ucet som vytvaral ako busines ucet...problem je v tom ze na tom ucte som si vytvoril reklami a facebook mi pravidelne stahuje z uctu peniaze za tie reklami na fb...to ma najviac mrzi...chcel by som tie reklami na teraz zrusit...

    nevedel by mi niekto poradit?
    shanal som kontakt na fb ale marne.., nenasiel som ziadne telefonne cislon ani email adres kde by som sa mohol postazovat...
    A akom prehliadači pracuješ? Mnohé internetové prehliadače ukladajú prihlasovacie údaje a dajú sa tam vyhľadať. Ak robíš vo Firefoxe, tak choď cez menu Nástroje > Možnosti > záložka Bezpečnosť, klikni na Uložené heslá. Otvorí sati okno s uloženými prihlasovacími menami a heslami. Nájdi si tam stránku Facebook a možno tam budeš mať prihlasovací email.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    danmag Pozri príspevok
    ahojtre. potrebujem poradit ako sa dostat na facebook ak som zabudol prihlasovaci email....heslo viem !!!

    facebook mna presmeruje na ´stranku kde mam zadat svoje meno alternativnu email adresu,Seznam emailových adres na tvém účtě:...ale problem je v tom ze na svojom ucte som nemal ine email adresy ani neviem co su moje siete...a datum narodenia som si pravdepodobne vymyslel pretoze tento ucet som vytvaral ako busines ucet...problem je v tom ze na tom ucte som si vytvoril reklami a facebook mi pravidelne stahuje z uctu peniaze za tie reklami na fb...to ma najviac mrzi...chcel by som tie reklami na teraz zrusit...

    nevedel by mi niekto poradit?
    shanal som kontakt na fb ale marne.., nenasiel som ziadne telefonne cislon ani email adres kde by som sa mohol postazovat...
    Ak to nepomohlo, tak dúfam, že si sa registroval pod svojim menom a priezviskom. Facebook ponúka pomoc pri prihlasovaní tu:

    http://www.facebook.com/help/login.php
    Naposledy upravil Chobot : 11.03.10 at 15:03

    danmag je offline (nepripojený) danmag

    danmag
    ahojte...dakujem za rady ale stale nic... pouzivam internet explorer a tam hesla neuklada... vylucovanim vsetkych email uctoch ktore mam mi je nanic pretoze ked si dobre pamatam ze som si na rychlo vytvoril email v gmail.com a proste som ho zabudol... tento link mi je nanic

    vvv.facebook.com/help/login.php

    pretoze neviem ake meno tam mam zadat neviem ani aky datum narodenia som daval...neviem nic...tamten ucet na facebooku som robil na spropagovanie svojej vlastnej web stranky z ktorej mam link na tu moju stranku zo zabudnutim heslom na facebooku. tu je ta moja stranka ale neviem najst na nej email adresu...no hrozne...

    vvv.facebook.com/pages/wwwdanmagcom/133172938940

    co vy nato? aka je este moznost?

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    danmag Pozri príspevok
    ahojte...dakujem za rady ale stale nic... pouzivam internet explorer a tam hesla neuklada... vylucovanim vsetkych email uctoch ktore mam mi je nanic pretoze ked si dobre pamatam ze som si na rychlo vytvoril email v gmail.com a proste som ho zabudol... tento link mi je nanic

    vvv.facebook.com/help/login.php

    pretoze neviem ake meno tam mam zadat neviem ani aky datum narodenia som daval...neviem nic...tamten ucet na facebooku som robil na spropagovanie svojej vlastnej web stranky z ktorej mam link na tu moju stranku zo zabudnutim heslom na facebooku. tu je ta moja stranka ale neviem najst na nej email adresu...no hrozne...

    vvv.facebook.com/pages/wwwdanmagcom/133172938940

    co vy nato? aka je este moznost?
    Tak aký profil si tam zadal? Fiktívnu osobu???

    Tak si založ nový profil. A pozor, je proti pravidlám FB zakladať duplicitné profily osôb. Ak si už vymýšľaš údaje, tak si ich aspoň zapíš! Myslel som, že si si založil osobný profil.

    danmag je offline (nepripojený) danmag

    danmag
    na fb mam osobny ucet ktory normalne pouzivam...
    viem ze je zakazane mat na fb viac uctov.

    nemozem si zalozit novy ucet pretoze z tamtoho mi stahujeu peniaze z uctu za reklamy...chapete?ja potrebujem zrusit hlavne moje inzeraty...ktore su mi aj tak nanic...

    dakujem za pochopenie.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Ak nemáš zrušené upozornenia na email, požiadaj priateľa o preskúmanie tvojho profilu, alebo aby ti poslal žiadosť o priateľstvo, návrh skupiny, používanie aplikácie, ...dostaneš upozornenie na email, ktorý si zadal v profile.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Ako ti mozu len tak stahovat z uctu? Tak to zrus v banke, aby ti nestahovali. Alebo je to Paypal?

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    danmag Pozri príspevok
    stale nic... poradi mi niekto? kde ziskam kontakt na facebook?





    Přihlášení a heslo › Přihlášení a heslo: Nemohu se přihlásit ke službě Facebook nebo získat přístup ke svému účtuRozbaliť všetko

    Jak se přihlásím ke svému účtu na Facebooku?
    Přístup ke svému účtu získáte zadáním jednoho z následujících údajů do...
    Přístup ke svému účtu získáte zadáním jednoho z následujících údajů do pole „E-mail“ spolu s heslem a kliknutím na tlačítko Přihlášení:
    • Libovolné e-mailové adresy uvedené v účtu služby Facebook
    • Svého uživatelského jména. Uživatelské jméno představuje vaši osobní adresu URL (webovou adresu) ve službě Facebook a zobrazuje se v prohlížeči na panelu Adresa za adresou http://www.facebook.com/ při zobrazení vašeho profilu.

    http://www.facebook.com/help/?faq=16030




    Zapomněl(a) jsem / chci změnit své heslo.
    Heslo můžete znovu nastavit po kliknutí sem. Pokud své heslo znáte a c...
    Heslo můžete znovu nastavit po kliknutí sem. Pokud své heslo znáte a chcete jej změnit, můžete tento krok provést na kartě „Nastavení“ na stránce Účet.

    http://www.facebook.com/help/?faq=13724




    Zapomněl(a) jsem svou přihlašovací e-mailovou adresu.
    Kliknutím sem můžete problém vyřešit. Nevytvářejte další účet, protože...
    Kliknutím sem můžete problém vyřešit. Nevytvářejte další účet, protože takový krok by byl porušením našich Podmínek používání a mohl by vyřešení problému prodloužit.

    http://www.facebook.com/help/?faq=13728



    Centrum pomoci http://www.facebook.com/help/?page=746&hloc=cs_CZ
    Naposledy upravil alla66 : 16.03.10 at 06:31

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.