Zavrieť

Porady

Kde kupujete kartónové krabice?

Máte nejaké dobré tipy na nákup kartónových krabíc na zasielanie tovaru? Skôr také menšie rozmery, napr. 20x20x25cm a pod.

Ďakujem.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

pack shop
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Daj si do vyhľadávača "výroba kartónov" (kartonážka) vo svojom okolí
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

calimero1 Pozri príspevok
Máte nejaké dobré tipy na nákup kartónových krabíc na zasielanie tovaru? Skôr také menšie rozmery, napr. 20x20x25cm a pod.

Ďakujem.
Také predávajú aj u nás na Pošte
0 0
matus-x1 matus-x1

matus-x1 je offline (nepripojený) matus-x1

Ja som kupoval u http://www.vallos-obaly.sk/
Sa mi zdá že do 4 dní som mal krabice doma. Len minimálny odber som musel mať 100 kusov.
1 0
Tuzinsky Tuzinsky

Tuzinsky je offline (nepripojený) Tuzinsky

packshop.sk alebo pouzivam tie z posty.
0 0
dilla dilla

dilla je offline (nepripojený) dilla

postshop.sk je celkom fajn ceny okey aj služby
ale hlavne maju vela položiek v eshope takže kupujem tam veľa vecí naraz
0 0
dorah34 dorah34

dorah34 je offline (nepripojený) dorah34

odporucam www.packshop.sk. maju uplne vsetko: biele, farebne, darcekove, male, velke, vyplnovy material. vsetko maju na webe a poslu ti to kurierom. mam s nimi velmi dobre skusenosti.
1 0
majklsvk majklsvk

majklsvk je offline (nepripojený) majklsvk

Skuste porozmyslat na znizeni vydavkov tak, ze nebudete krabice kupovat ale si ich zadarmo brat od tych, ktory ich vyhadzuju. My tak zabezpecujeme krabice pre nas eshop z vedlajsieho velkoskladu. Krabice nam povacsine pasuju, pripadne ich vyplnime. Nie su nijako poskodene tak preco to nevyuzit?
3 0
deweron deweron

deweron je offline (nepripojený) deweron

Suhlasim s prispevkom nadomnou. Vsetci to bereme ako odpad. A ja osobne by som rad daval krabice niekomu komu sa zidu. mame ich na firme momentlane asi 20.
0 0
Ankaa7 Ankaa7

Ankaa7 je offline (nepripojený) Ankaa7

Ja tiež krabice nekupujem, ale zháňam ich po známych, rodine alebo priamo v obchode.
0 0
icesy icesy

icesy je offline (nepripojený) icesy

je to este aktualne? vedel by som poradit lacneho dodavatela kvalitnych kartonovych krabic, odber uz od 10 ks pri nezmenenej cene .. v porovnavani s tym eshopom co ste spominali vyssie tak zakladne ceny nasho dodavatela su narovnako ako ma spominany internetovy obchod pri odbere 500-800 ks .. kazdopadne sa da dohodnut na cenach pri velkom a pravidelnom odbere, v ponuke má aj mnoho inych baliacich materialov a poloziek ktore maju so zasielanim vela spolocneho.
0 0
rakerian rakerian

rakerian je offline (nepripojený) rakerian

Dobrým zdrojom na krabice sú potravinárske obchody. Krabice, krabičky rôznych veľkostí tam majú habadej
Ak ich už teda neodoberajú nejakí bezdomovci
0 0
icesy icesy

icesy je offline (nepripojený) icesy

nie úplne sa dá súhlasiť, že vhodným zdrojom kartónových krabíc sú potravinárske závody alebo niekde, kde ich vyhadzujú ... sú internetové obchody, ktoré balia denne množstvo objednávok a zrejme nebudú čakať pokial sa nazbiera dostatočný počet nepotrebných krabičiek v nejakom podniku mne osobne by takéto zháňanie zabralo viacej času ako keby ze si objednám krabičky dopredu u niekoho a viem že ich mám a nemusím po nich nikam chodiť a nikomu sa následne zavďačovať za milosti ..
0 0
zubro85 zubro85

zubro85 je offline (nepripojený) zubro85

icesy Pozri príspevok
mne osobne by takéto zháňanie zabralo viacej času ako keby ze si objednám krabičky dopredu u niekoho a viem že ich mám a nemusím po nich nikam chodiť a nikomu sa následne zavďačovať za milosti ..
no ja po ne tiez nikam nechodim, stale ich mam dost s tovaru co mi v nich pride, iba obcas zajdem do vedlajsej predjne ked potrebujem atyp.

ale myslim si ze sa nemusis nikomu zavdacovac za nic, je to obojstranne výhodne lebo oni nemusia platit za odvoz odpadu..
0 0
lubica2403 lubica2403

lubica2403 je offline (nepripojený) lubica2403

icesy Pozri príspevok
je to este aktualne? vedel by som poradit lacneho dodavatela kvalitnych kartonovych krabic, odber uz od 10 ks pri nezmenenej cene .. v porovnavani s tym eshopom co ste spominali vyssie tak zakladne ceny nasho dodavatela su narovnako ako ma spominany internetovy obchod pri odbere 500-800 ks .. kazdopadne sa da dohodnut na cenach pri velkom a pravidelnom odbere, v ponuke má aj mnoho inych baliacich materialov a poloziek ktore maju so zasielanim vela spolocneho.

Aký je to dodávateľ? Možno by smme nejaké krabice, prípadne iný baliaci materiál potrebovali.
0 0
docasny79 docasny79

docasny79 je offline (nepripojený) docasny79

Skús napr. tento odkaz
http://www.madic.sk/index.php/produk...timent-krabice
0 0
myshoKE myshoKE

myshoKE je offline (nepripojený) myshoKE

Vie mi niekto odporučiť firmu, ktorá by nám vedela vyrobiť krabice s vlastným dizajnom (ako sú napr. krabice od topánok)?

A aby som sa vyjadril aj k pôvodnej téme - krabice kupujeme (výrobca BAFER).
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

myshoKE Pozri príspevok
Vie mi niekto odporučiť firmu, ktorá by nám vedela vyrobiť krabice s vlastným dizajnom (ako sú napr. krabice od topánok)?

A aby som sa vyjadril aj k pôvodnej téme - krabice kupujeme (výrobca BAFER).
kusov ?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

myshoKE Pozri príspevok
Vie mi niekto odporučiť firmu, ktorá by nám vedela vyrobiť krabice s vlastným dizajnom (ako sú napr. krabice od topánok)?

A aby som sa vyjadril aj k pôvodnej téme - krabice kupujeme (výrobca BAFER).
http://www.duoform.sk/vyvoj-dizajnu-obalu.html
1 0
myshoKE myshoKE

myshoKE je offline (nepripojený) myshoKE

Vďaka za odkaz. Čo sa počtu týka, tak presné množstvo povedať neviem a v značnej miere závisí aj od ceny (nemám poňatia, čo by mohla stáť výroba takých krabíc, v rozmere cca krabice na topánky). Ale určite nie množstvo, ktoré by naplnilo dodávku, skôr niekoľko -sto kusov, ale ako hovorím, záleží to od ceny. Pri cene 2e/ks možno 150 ks, pri cene 50 centov možno 500-700 ks.

Ak by mal niekto skúsenosť s výrobou krabice s vlastným dizajnom a hodil nejaké orientačné ceny, bol by som vďačný.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať