Zavrieť

Porady

Jemné vlasy-masážny hrebeň

Pozná niekto masážny hrebeň s infračerveným svetlom! Vraj prekrvuje a uvoľňuje pokožku hlavy a podporuje rast vlasov. Má s tým niekto nejaké skúsenosti? Nechcem kúpiť ďalšiu haraburdu ,ale keď to už niekomu pomohlo... Mám jemné vlasy a hľadám nejaké riešenie . Údajne vlasy padajú z toho, že pokožka na hlave sa stiahne a vlasy stratia výživu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Ahoj, no ja to mám doma, ale ak s multifunkčným a doteraz som mala veľké problémy s vypadávaním vlasov a mala som ich strašne suché, ale odkedy používam tieto hrebene tak je to podstatne lepšie =) už nenachádzam po sebe 1000 vlasov vo vani =D ... no ak nie sú dostatočne viživené tak vtedy padajú...
    Naposledy upravil Chobot : 16.09.12 at 22:04

    Mahena je offline (nepripojený) Mahena

    Mahena
    Ďakujem za radu . Odvtedy som si kúpila Vichi Dercos a to tiež dosť pomohlo.S tým hrebeňom si to ešte rozmyslím

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Toto uz len blbiny...rast a kvalita vlasov ma xy faktorov,ktore ich ovplyvnuju...naivne si mysliet,ze nejaky hreben pomoze....zas len tahanie penazi...

    Estetic je offline (nepripojený) Estetic

    Estetic
    Svetlá ovplyvňujú rast vlasov,ale zrovna infračervené by som nevybrala.Upozornujem ale,že akékoľvek lúče,nielen infračervené sa na vrchu hlavy nezastavia a budú prenikať aj hlbšie a majú svoje kontraindikácie.

    melli je offline (nepripojený) melli

    Vylúčený člen melli
    určite netreba vyhadzovať peniaze za takéto "prevratné vynálezy". jemné vlasy sú okrem iných faktorov geneticky dané, a tak s nimi až tak veľa neurobíš. na zväčšenie objemu používaj prípravky na nich určené, príliš ich nezaťažuj gélmi lakmi tužidlami a pod., dávaj si masky raz za čas a najmä nájdi si strih, ktorý ti sedí a dodáva správny objem. s zázračným hrebeňom zázraky nečakaj.

    Jemné vlasy-masážny hrebeň

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.