Zavrieť

Porady

Koľko za účtovníctvo?

Vážení diskutujúci,viem, že je to veľmi individuálne, čo sa týka "Koľko beriete za účtovníctvo" No chcem pocut Vás nazor na toto. Idem ucit jednu pani uctovnictvo v programe, v ktorom nikdy v zivote nerobila a o podvojnom ucte nema ani sajnu. Bude sa ucit a zaroven budeme aj spracuvat podvojne úctovníctvo. Kolko mam pytat za hodinu, alebo ako to vyriesit s odmenou? robim sice ucto, ale takto na hodinu, neviem si predstavit, kolko si mam pytat. Ked si to zoberiem, ze tam budem min 30 hodin.
dakujem za vsetky podnety.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
SlavkaS SlavkaS

SlavkaS je offline (nepripojený) SlavkaS

Doporučila by som pani, ktorú idete učiť najprv absolvovať kurz účtovníctva, kde jej dajú nejaký základ napr. robí to akademia vzdelávania a potom by som, keď sa jej trocha uležia informácie prešla s ňou celý program.
Čo sa týka ceny zistila by som si ceny kurzov účtovníctva, a prepočítala by som to na 1 osobu + prirážka.
Niečo podobné ako vyučba AJ.
Naposledy upravil SlavkaS : 02.08.04 at 09:20
0 0
Danka Kosibová Danka Kosibová

Danka Kosibová je offline (nepripojený) Danka Kosibová

...a keby ste isli niekomu pomahat robit ucto, kolko na hodinu? Od vykonu je to asi tazko hodnotit...
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Danka, ak si živnostníčka, tak asi máš dohodnutú nejakú sadzbu na hodinu. Ja by som to riešila nejakou %tuálnou sadzbou z tejto tvojej hodiny. Napr. 50-75%.
0 0
Danka Kosibová Danka Kosibová

Danka Kosibová je offline (nepripojený) Danka Kosibová

ved praveze nie som zivnostnicka...a nemam hodinovu sadzbu...preto sa pytam....
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
keďže si samostatný účtovník, tak máš určite nejakú mzdu (pravdepodobne mesačnú), tak si skús prepočítať koľko máš na hodinu.
Ja by som svoju hodinovú mzdu násobila x 1,2 (alebo 1,5), alebo by som si dala sadzbu v rozpätí 100 - 150 Sk/hodinu.
Ja tak isto nie som živnostníčka, ale ak by som bola na tvojom mieste, tak zvolím spomínané rozpätie.
pekný deň
0 0
uradnik uradnik

uradnik je offline (nepripojený) uradnik

Toto sú podľa mňa veľmi sypatické priateľské (nechcem mapísať symbolické) sumy 100 až 150. Aj ja by som tetičke najskôr doporučil predskokanský tréning formou kurzu alebo dobrej (jednoduchej) knižky. Škola face to face je veľmi drahá a aby bola účinná musia byť podľa mňa aj nijaké základy. Samozrejme záleží aj na očakávaniach, pokial treba tetičke vyvetlovať ze enter je preto taký veľký že sa každú chvíľku mačká, aže čím viac ho bude stláčať tým bude väčší tak 150 je asi znesiteľné.
0 0
Danka Kosibová Danka Kosibová

Danka Kosibová je offline (nepripojený) Danka Kosibová

uradnik , dakujem za sympaticku odpoved. Nieco na tom bude, co hovoris Pekny den a pozor na enter
0 0
janajanikova janajanikova

janajanikova je offline (nepripojený) janajanikova

Ja sa tiež ešte radím ohľadne programu a nejasností v účtovníctve, aj napriek tomu, že mam všeličo rozrobené, ale niekedy potrebujem názor aj iného človeka a neplatím za to málo - 600,-Sk na hodinu bez DPH... Slušné, čo, ... Niekedy to stoji za to, ale niekedy platím aj experimentovanie s programom, čo je mne asi tak na 2 veci...
vždy mam nachystaný plný papier otázok a vtedy sa to dá. Ja by som si účtovala asi tých 150 - 200,- Sk na hodinu ak si pri tom robíš svoje veci, ale viem podľa seba, čo je robiť účtovníctvo a nemať o tom ani šajn, až keď som si následne spravila kurz pochopila som veľa súvislostí a podstatu veci.
0 0
nataride nataride

nataride je offline (nepripojený) nataride

Dobrý deň,mohli by ste mi prosím poradiť kolko si mam pytať za DP typu A a spracovanie szčo 9mesiacov DP B a RZZP?ďakujem
0 0
Aknazuz Aknazuz

Aknazuz je offline (nepripojený) Aknazuz

certifikovaná účtovníčka
ja si pýtam 50,- €, asi záleží aj od regiónu, som z Ba
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
nataride Pozri príspevok
Dobrý deň,mohli by ste mi prosím poradiť kolko si mam pytať za DP typu A a spracovanie szčo 9mesiacov DP B a RZZP?ďakujem
Možno Ti toto pomôže :

http://www.porada.sk/t155260-cup-201...ok-2011-a.html
0 0
nataride nataride

nataride je offline (nepripojený) nataride

Ďakujem
0 0
kimart kimart

kimart je offline (nepripojený) kimart

Ahojte, poprosím o radu. Koľko by ste si pýtali, ak by vám doniesli doklady 31.3.2012 t.j. zajtra za JU -paušál + JU (+ výkazy)?!!! TN a okolie???
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

75 až 100% prirážku k priemerným cenám...
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

calawen Pozri príspevok
75 až 100% prirážku k priemerným cenám...
a predplatbu
0 0
sattelitka sattelitka

sattelitka je offline (nepripojený) sattelitka

Ahojte, ja chcem spísať nejakú dohodu o účt.prácach. A aby mi platili paušálne. Moja predstava je 0,70 -0,80 €/položku pri vyúčtovaní. Bude to JU, platca DPH predaj tovaru- maloobchod. Prosím bude primeraná moja cena 40,- eur/mes. Budem chodiť účtovať do ich firmy a aj softvér bude ich. Ešte nemám predstavu koľko bude tých účt. dokladov, no chcú tú dohodu podpísať už teraz. Ako by ste to riešili?
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Dobrý deň, poprosím vás koľko by ste si ako účtovník profesionál zobrali za PÚ, mesačne cca 200 dokladov, Bratislava? Ďakujem....
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Tu máš témy k cenám JÚ i PÚ:

http://www.porada.sk/t198182-kolko-zobrat-z-vedenie-ju.html#post2112224
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

ďakujem za radu, to mám prelúskané, ale nejako nič konkrétne...
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
ormika Pozri príspevok
...mesačne cca 200 dokladov....
ormika Pozri príspevok
... to mám prelúskané, ale nejako nič konkrétne...

... veď ani zadanie nie je moc konkrétne - nie je totiž 200 dokladov ako dvesto dokladov
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať