Zavrieť

Porady

UPC Digital Basic

Aké sú Vaše názory na tento zázrak? Ja to mám asi od decembra, ale neviem, či je to pokazené, alebo to má fungovať tak ako to funguje. Obraz na niektorých staniciach často seká, niekedy sa zázrak úplne zasekne a nejde ani vypnúť-iba úplne z elektriky. Niektoré kanály aj dlho načítava. Zvuk je veľmi slabý, musím mať na TV nastavenú hlasitosť takmer na max., ale potom zase televízor hučí. Musím podotknúť, že obraz je vo všeobecnosti lepší, kúpili sme si LCD, boli sme obrazom trochu sklamaní, po zapojení UPC Digital Basic sa neporovnateľne zlepšil.
Neviem, či to mám reklamovať, alebo to tak má fungovať?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Problém mám vyriešený. Po vzájomnej korešpodencii s UPC sa zastavil pán technik, namontoval na stenovú prípojku malý medzikus, a zázrak, zvuk sa zlepšil, obraz je čistejší. Naučil ma lepšie využívať funkcie na ovládači. A to všetko zadarmo. Bola som veľmi milo prekvapená.

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Žabinka Pozri príspevok
    Aké sú Vaše názory na tento zázrak? Ja to mám asi od decembra, ale neviem, či je to pokazené, alebo to má fungovať tak ako to funguje. Obraz na niektorých staniciach často seká, niekedy sa zázrak úplne zasekne a nejde ani vypnúť-iba úplne z elektriky. Niektoré kanály aj dlho načítava. Zvuk je veľmi slabý, musím mať na TV nastavenú hlasitosť takmer na max., ale potom zase televízor hučí. Musím podotknúť, že obraz je vo všeobecnosti lepší, kúpili sme si LCD, boli sme obrazom trochu sklamaní, po zapojení UPC Digital Basic sa neporovnateľne zlepšil.
    Neviem, či to mám reklamovať, alebo to tak má fungovať?
    Ja osobne som s UPC dávno skončil-nechcem mať s nimi nič nikdy spoločné...

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Ja osobne som s UPC dávno skončil-nechcem mať s nimi nič nikdy spoločné...
    To je síce pekné Stanko, ale nerieši to moju otázku.

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Žabinka Pozri príspevok
    Aké sú Vaše názory na tento zázrak? Ja to mám asi od decembra, ale neviem, či je to pokazené, alebo to má fungovať tak ako to funguje. Obraz na niektorých staniciach často seká, niekedy sa zázrak úplne zasekne a nejde ani vypnúť-iba úplne z elektriky. Niektoré kanály aj dlho načítava. Zvuk je veľmi slabý, musím mať na TV nastavenú hlasitosť takmer na max., ale potom zase televízor hučí. Musím podotknúť, že obraz je vo všeobecnosti lepší, kúpili sme si LCD, boli sme obrazom trochu sklamaní, po zapojení UPC Digital Basic sa neporovnateľne zlepšil.
    Neviem, či to mám reklamovať, alebo to tak má fungovať?
    To som jediná, čo má tento zázrak?

    schvarc je offline (nepripojený) schvarc

    schvarc
    Je potrebné reklamovať celé zariadenie aj s dialkovým ovládačom. Po stránke obrazovej je to v poriadku, lebo som to videl aj u iných prevádzkovateľov. Občas aj mne sa zasekne obraz alebo ho štvorčekuje prevažne cez búrku. Ak sa kanál úplne zasekne, väčšinou je to tým, že robia nejaké zásahy alebo pridávajú resp. menia frekvenciu kanálov.
    Robím to aj ja tak a je pokoj.
    Môžem povedať, že som mal rôzných prevádzkovateľov ale s týmto som najspokojneší, lebo mám aj internet a telefón.
    Obraz je prekrásný a to mám len klasický televízor.
    Čo sa týka zvuku tam si myslím je potrebné reklamovať u UPC oni sú ochotní, prídu a skontrolujú celé zariadenie.

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    buchač Pozri príspevok
    Nie ......
    No to mi odľahlo. Myslela som si, že som sa len ja dala ogabať.

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    Pred týždňom mi boli otáčať parabolu na Thor, keďže tam prešli, a odvtedy sa mi signál výrazne zhoršil. Predtým mi sekal obraz, len keď padali traktory a teraz stále. Pri prepínatí tiež čakám, kým sa mu uráči.
    Viazanosť mi skončila už v novembri, tak som dnes poslala výpoveď, dúfam, že to nebudú naťahovať. To už nehovorím o tom, že všetky nemecké programy, kvôli ktorým som si UPC dávala, sú preč. Teletext ani nehovorím.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Žabinka Pozri príspevok
    To som jediná, čo má tento zázrak?
    Nie ......

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Žabinka Pozri príspevok
    No to mi odľahlo. Myslela som si, že som sa len ja dala ogabať.
    Heheheheehe....ani nie , vravím síce za seba , ale som vcelku spokojný ...

    Fungujem na Chelle už nejaký ten piatok ...mám 3 in 1 , internet + TV + telefón ....nesťažujem sa ...
    Som už starší zákazník , tam mám v podstate vždy nejakú výhodu ...ako sa mi končí viazanosť , vždy zadriem niečo o ukončení a zrušení zmluvy ...vždy s niečo nájde , čo ponúknu ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.