Zavrieť

Porady

autobazar V-J auto Veľký Krtíš

Prosím Vás, poznáte niekto tento auto - bazár? Chceli by sme cez nich kúpiť auto, - su spoľahlivý?
Mimochodom, hladala som ich firmu na ŽR aj na OR, ale nenasla som ziadny zaáznam....

Dakujem za info.
Pravdovravný Nekupujte klamú o stave vozidla keď ho potom dáte ku mechanikovy prestane dvíhať telefón
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Vylúčený člen Laco-monter
V BB máte viacej veĺkých autobazarov a nie je to od vás veĺmi ďaleko.

Čím viac bazarov pri sebe tym nižšie ceny (konkurencia)

Danka S je offline (nepripojený) Danka S

Danka S
Ak chcete kupovať auto tak od nich určite nie. Nie sú spoľahlivý a nemáte žiadnu záruku...My sme sa už oklamali...

marecek123 je offline (nepripojený) marecek123

marecek123
Mohol by som sa opytat v com bol problem?aj ja tam mam vyhliadnute auto,tak by ma to zaujimalo.dakujem

Danka S je offline (nepripojený) Danka S

Danka S
Pri kúpe auta sme sa pýtali či sú všetky veci povymieňané počnúc až po filtre... odpoveď znela ÁNO len tankovať a jazdiť... No auto jedného dňa zastalo a cez servis a históriu auta sme zistili že sa nič nemenilo a auto sme mali len dva mesiace. Keď sme im volali, aby sme sa dohodli za opravu, ich odpoveď bola negatívna a viac nám nedvíhali telefón... takže celú opravu sme si museli uhrádzať sami...

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Vylúčený člen Laco-monter
Danka S Pozri príspevok
Pri kúpe auta sme sa pýtali či sú všetky veci povymieňané počnúc až po filtre... odpoveď znela ÁNO len tankovať a jazdiť... No auto jedného dňa zastalo a cez servis a históriu auta sme zistili že sa nič nemenilo a auto sme mali len dva mesiace. Keď sme im volali, aby sme sa dohodli za opravu, ich odpoveď bola negatívna a viac nám nedvíhali telefón... takže celú opravu sme si museli uhrádzať sami...
A čudujete sa ??

Prečo by mali mať výdavky naviac ?

Inak ja som nepočul o ž i a d n o m autobazari, ktorý by menil oleje, či robil nejaký servis na autách .

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

misomiso
Laco-monter Pozri príspevok
A čudujete sa ??

Prečo by mali mať výdavky naviac ?

Inak ja som nepočul o ž i a d n o m autobazari, ktorý by menil oleje, či robil nejaký servis na autách .
Niekedy menia, mozno nie olej ale napriklad autobateire. Ak tam pride auto s novou baterkou, vymenia ju za taku, ktore "este startuje".

autobazar V-J auto Veľký Krtíš

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.