Zavrieť

Porady

stare tlacivo na poukazanie 2 percent v SK

Mozem sa opytat, nedopatrenim, sme az teraz zamenili tlacivo na poukazanie 2 percent pre fyzicke osoby, na nasej stranke. Vsetky tlaciva sme uz davnejsie aktualizovali okrem jedneho, na ktore sme pozabudli - vyhlasenie o poukazani sumy do vysky 2% zaplatenej dane z prijmov fyzickej osoby. Stare tlaciva sa lisili jedine v bode 10, kde bola minimalna suma napisana v Sk a teraz je v eurach. V pripade, ze si taketo predvyplnene tlacivo niekto stiahol a poslal v tomto roku bude akceptovane aj to v stare, kde neboli uvadzane eura?
Dakujem za odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    Vzor tlačiva "Vyhlásenie na 2 % z dane" zverejnený na stránke www.drsr.sk je len odporúčaným vzorom. Keďže je len odporúčané a nie záväzné, malo by byť akceptované aj "staré" tlačivo.

    A teraz mi to niekto potvrďte alebo vyvráťte, lebo "môj" útulok, kam chcem poslať moje 2 %, má na stránke starý vzor tlačiva, tak či ich mám naplašiť, aby ho opravili za nové, alebo ho meniť netreba.

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    Skúšali ste niekto vypĺňať toto tlačivo zverejnené na www.drsr.sk?
    V časti "IČO prijímateľa" je vidieť len kúsok z napísaných čísel. Skúšala som to "opraviť" cez centrovanie, ale nepomohlo to. Ako tam tie čísla "napasujem", aby ich bolo vidieť?

    stare tlacivo na poukazanie 2 percent v SK

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.