Zavrieť

Porady

Rakúske daňové príznania

Prikladám tlačivá na rakúske daňové priznania, možno niekomu pomôžu.
Daňové priznanie v Rakúsku sa podáva do 30.04. Dva typy tlačív sú priložené ako vzory aj v slovenskom jazyku.
Naposledy upravil mysimis : 25.03.10 at 16:20
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    K rakúskym DP sa ešte píše aj takáto príloha - to je pre prípad použitia paušálnych výdavkov:

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    JankaO, zanetth, Marína, Monika Kováčová, Martina555
    5

    Danuulienka je offline (nepripojený) Danuulienka

    Danuulienka
    Tlačivá na rakúske DP sú na int. stránke www.bmf.gv.at pozri si formuláre.Do vyhľadávača napíš E1 a pekne Ťa na toto DP navodí.
    Tam sa dajú tieto tlačivá krásne na internete vyplniť a vytlačiť.

    toria je offline (nepripojený) toria

    toria
    Prosím robí niekto rakúske DP? potrebovala by som len zodpovedať na pár otázok. Ďakujem
    Vie mi niekto poradit kde sa pod akym cislom pise bonus. A či je rovnaky na kazde dieta alebo sa urcuje podla veku.Dakujem

    ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

    som kto som ZDENIELA
    Katka1010 Pozri príspevok
    prosim Vas nemate nahodou tlaciva pre rakuske danove priznanie za rok 2010?
    Tie talčívá za rok 2010 by bodli aj mne, a ešte keby boli aj v Sk to by bolo supiš. Bude niekto taký dobrý?? Ďakujem
    Alleinverdiener

    Dobry den,
    mam otazku, ci si mozem podat v Rakusku DP a ziskat negativnu dan pre samozivitelov rodin - Alleinverdiener.

    Nasa situacia je takato:
    Byvame v Kittsee od septembra 2011, pracujem v BA, manzelka je na rodicovskej. V Rakusku nemame ziadny prijem. Trvaly pobyt mame v Kittsee. Rodinne pridavky poberame zo Slovenska. Minuly rok nam Rakusko doplatilo rozdiel oproti rakuskym pridavkom Familienbeihilfe za rok 2011. V januari sme podali ziadost o doplatenie rozdielu za rok 2012.

    Ak mozeme Alleinverdiener ziskat, mohli by ste mi prosim poradit ako vyplnit DP? Dufam, ze v tomto pripade, ked mam len jeden zahranicny prijem, to nebude zlozite. Na Slovensku uz mam DP pripravene na odovzdanie.

    mata82 je offline (nepripojený) mata82

    mata82
    Dobrý deň,
    klientka by potrebovala urobiť rakúske DP. Ak niekto vie a je z TN kraja, prosím o kontakt.

    Rakúske daňové príznania

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.