Zavrieť

Porady

okamžitá výpoveď zo str. zamestnanca

adus adus

adus je offline (nepripojený) adus

Zdravím všetkých a prosím o radu.

V akom zákone nájdem postup k výpočtu vymer.základu? Ak také existuje...
Náš zamestnanec dnes ukončil PP s okamžitou platnosťou, nedal o tom vedieť ani konateľovi. Nedal ani len písomnú výpoveď. Myslím, že ho už ani neuvidíme. Urobil nám tým "radosť" a hlavne mne, keďže som len začala v tejto oblasti pracovať a netuším, čo ako mám postupovať - čo s odvodmi, vymer. základom atď.
Tento tzv. zamestnanec u nás začal pracovať 23.5.2005, takže už je po skúšobnej dobe. Bol aj PN niekedy v júni.

Ak niekto pozná podobný prípad, prosím, poraďte.
Ďakujem.
Usporiadat
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

adus
Zdravím všetkých a prosím o radu.

V akom zákone nájdem postup k výpočtu vymer.základu? Ak také existuje...
Náš zamestnanec dnes ukončil PP s okamžitou platnosťou, nedal o tom vedieť ani konateľovi. Nedal ani len písomnú výpoveď. Myslím, že ho už ani neuvidíme. Urobil nám tým "radosť" a hlavne mne, keďže som len začala v tejto oblasti pracovať a netuším, čo ako mám postupovať - čo s odvodmi, vymer. základom atď.
Tento tzv. zamestnanec u nás začal pracovať 23.5.2005, takže už je po skúšobnej dobe. Bol aj PN niekedy v júni.

Ak niekto pozná podobný prípad, prosím, poraďte.
Ďakujem.
Ak používaš nejaký štandardný program, tak by malo stačiť zadanie dátumu ukončenia PP. Je to dosť rozdielne v rôznych programoch.
Tvoja informácia je dosť všeobecná na to, aby sa dalo odpovedať presne.
VZ na SP spočítaš podľa zákona 461/2003 v znení neskorších predpisov.
VZ na ZP spočítaš podľa zákona 580/2004 v znení neskorších predpisov.
Nárok na dovolenku a iné náležitosti súvisiace s ukončením PP vysporiadaš podľa Zákonníka práce (zákon 311/2001 v znení neskorších predpisov)
Pri daňových povinnostiach postupuješ podľa zákona 595/2003 v znení neskorších predpisov.
Viac sa asi nedá teraz povedať. Ak uvedieš konkrétnejšie otázky, na ktoré si nenašla odpoveď v iných témach na Porade, je možné pokračovať v odpovedi ...
Naposledy upravil endrju : 13.10.05 at 08:04
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

adus
Zdravím všetkých a prosím o radu.

V akom zákone nájdem postup k výpočtu vymer.základu? Ak také existuje...
Náš zamestnanec dnes ukončil PP s okamžitou platnosťou, nedal o tom vedieť ani konateľovi. Nedal ani len písomnú výpoveď. Myslím, že ho už ani neuvidíme.
Ďakujem.
Akosi sa mi "bije" názov témy s textom príspevku. Zamestnanec dal okamžitú výpoveď a nikto nič nepočul a nikto nič na papieri nevidel. Skôr by som rozumela výpovedi zo strany zamestnávateľa pre neospravedlnenú absenciu.
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
adus
Zdravím všetkých a prosím o radu.

V akom zákone nájdem postup k výpočtu vymer.základu? Ak také existuje...
Náš zamestnanec dnes ukončil PP s okamžitou platnosťou, nedal o tom vedieť ani konateľovi. Nedal ani len písomnú výpoveď. Myslím, že ho už ani neuvidíme. Urobil nám tým "radosť" a hlavne mne, keďže som len začala v tejto oblasti pracovať a netuším, čo ako mám postupovať - čo s odvodmi, vymer. základom atď.
Tento tzv. zamestnanec u nás začal pracovať 23.5.2005, takže už je po skúšobnej dobe. Bol aj PN niekedy v júni.

Ak niekto pozná podobný prípad, prosím, poraďte.
Ďakujem.
Je to dosť netypický príklad, že zamestnanec skončil pracovný pomer s okamžitou platnosťou - skôr to býva zo strany zamestnávateľa, a musí to byť riadne zdokumentované. Náležitosti je potrebné vysporiadať tak, ako to píše endrju, vo všeobecnosti.
0 0
adus adus

adus je offline (nepripojený) adus

tento náš zamestnanec bol čudák. Nekomunikoval s nami poriadne a nikdy nepovedal, aký má problém. Včera došiel za kolegom, odovzdal mu kľúče od služ.auta a povedal, že už nepríde, dáva výpoveď.
Za tie zákony ďakujem. Pozriem sa na to. Ak to nebudem vedieť vyriešiť, určite sa ozvem.
Ďakujem.
0 0
Luba2 Luba2

Luba2 je offline (nepripojený) Luba2

Tak ako Ti píše vyššie Paula a Ajobos, Ty predsa nemôžeš ukončiť pracovný pomer, keď nemáš to nemáš na papieri. Čo ak včera odovzdal kolegovi kľúče a dnes šiel lekárovi, lebo je chorý a budeš ho mať dva mesiace PN? teda nebude mať ani absenciu, aby si mohla prípadne dodatočne Ty okamžite ukončiť pracovný pomer?

Píš mu neospravedlnenú absenciu /preruš mu sociálku/, skús ho vyzvať, aby sa dostavil do firmy, resp. ak sa Ti s ním nepodarí skontaktovať, tak mu pošli okamžité skončenie pracovného pomeru do vlastných rúk na jeho trvalú adresu.
Až potom môžeš ukončiť pracovný pomer.
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Ani som nevedela, že je tu toľko tém k rozviazaniu pracovného pomeru, kym som to nepotrebovala. Ale je tu u nás vo firme veľmi dusno a zamestnanci sa oháňajú výpovedami. Preto by som sa Vás chcela opýtať, aby som bola na to pripravená, čo urobím ak príde za mnou pracovníčka a povie: Dávam výpoveď? Pracuje u nás od r. 2004, takze má PP na dobu neurčitú.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

nikulik
Ani som nevedela, že je tu toľko tém k rozviazaniu pracovného pomeru, kym som to nepotrebovala. Ale je tu u nás vo firme veľmi dusno a zamestnanci sa oháňajú výpovedami. Preto by som sa Vás chcela opýtať, aby som bola na to pripravená, čo urobím ak príde za mnou pracovníčka a povie: Dávam výpoveď? Pracuje u nás od r. 2004, takze má PP na dobu neurčitú.
Nestačí povedať, musí to napísať na papier a odovzdať zamestnávateľovi.
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Tweety
Nestačí povedať, musí to napísať na papier a odovzdať zamestnávateľovi.
Pričom výpovedná lehota je dvojmesačná.
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Takže ak mi zamestnanec donesie na papieri, že dáva výpoveď, tak ja mu na to poviem, že mu od 01. dňa nasledujúceho mesiaca začína plynúť výpovedná lehota? A čo ak povie, že už do práce nepríde?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

nikulik
Takže ak mi zamestnanec donesie na papieri, že dáva výpoveď, tak ja mu na to poviem, že mu od 01. dňa nasledujúceho mesiaca začína plynúť výpovedná lehota? A čo ak povie, že už do práce nepríde?
Ak nepríde bezdôvodne, tak A.
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Tweety
Ak nepríde bezdôvodne, tak A.
Takže každý kto chce skončiť pracovný pomer musí byť v práci ešte cez výpovednú lehotu? Ja len či nie je v ZP nejaký §, kde sa píše, že zamestnanec môže skončiť PP aj bez výpovednej lehoty.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

nikulik
Takže každý kto chce skončiť pracovný pomer musí byť v práci ešte cez výpovednú lehotu? Ja len či nie je v ZP nejaký §, kde sa píše, že zamestnanec môže skončiť PP aj bez výpovednej lehoty.
Áno môže skončiť bez VD, ak ide o ukončenie PP dohodou podľa §60.
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

A - je absencia? Čiže ja jej dam absenciu na cele 2 mesiace výpovednej lehoty, ak sa už neukáže na druhý den v práci?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

nikulik
A - je absencia? Čiže ja jej dam absenciu na cele 2 mesiace výpovednej lehoty, ak sa už neukáže na druhý den v práci?
A-absencia. S týmto by som bola opatrná,lebo môže byť aj PN( to by mala určite oznámiť).
0 0
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

nikulik
Takže každý kto chce skončiť pracovný pomer musí byť v práci ešte cez výpovednú lehotu? Ja len či nie je v ZP nejaký §, kde sa píše, že zamestnanec môže skončiť PP aj bez výpovednej lehoty.
Okamžité skončenie pracovného pomeru zo strany zamestnanca je možné len podľa § 69 ZP. Inak môže dať len výpoveď a tam už je výpovedná lehota.
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

A ako je to s odstupnym? Kedy je zamestnávateľ povinný vyplatiť zamestnancovi odstupne alebo náhradu mzdy?
0 0
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

nikulik
A ako je to s odstupnym? Kedy je zamestnávateľ povinný vyplatiť zamestnancovi odstupne alebo náhradu mzdy?
Odstupné zamestnávateľ musí poskytnúť, ak dáva zamestnancovi výpoveď podľa § 63 ods.1 písm. a) až c) a zamestnanec pred začatím plynutia výpovednej lehoty požiada o skončenie PP dohodou. Zamestnávateľ je povinný mu vyhovieť a vyplatiť odstupné za toľko mesiacov, koľko by mala trvať výpovedná lehota.
Tu je vypracovaná problematika odstupného:
http://www.porada.sk/t22240-odstupne...ika-prace.html
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

nikulik
A ako je to s odstupnym? Kedy je zamestnávateľ povinný vyplatiť zamestnancovi odstupne alebo náhradu mzdy?
Je to § 76 ZP
1) Zamestnávateľ môže poskytnúť zamestnancovi odstupné, ak sa pracovný pomer skončí výpoveďou z dôvodov uvedených v § 63 ods. 1 písm. a) až c).
(2) Zamestnancovi pri skončení pracovného pomeru patrí odstupné v sume najmenej dvojnásobku jeho priemerného mesačného zárobku, ak súhlasí so skončením pracovného pomeru pred začatím plynutia výpovednej doby z dôvodov uvedených v § 63 ods. 1 písm. a) až c); zamestnancovi, ktorý odpracoval u zamestnávateľa najmenej päť rokov, patrí odstupné v sume najmenej trojnásobku jeho priemerného mesačného zárobku za výpovednú dobu. Ak zamestnanec požiada o skončenie pracovného pomeru, je zamestnávateľ povinný tejto žiadosti vyhovieť.
(3) Ak zamestnanec po skončení pracovného pomeru nastúpi opäť k tomu istému zamestnávateľovi alebo k jeho právnemu nástupcovi do pracovného pomeru pred uplynutím času určeného podľa poskytnutého odstupného, je povinný vrátiť odstupné alebo jeho pomernú časť. Pomerná časť odstupného sa určí podľa počtu dní od opätovného nástupu do pracovného pomeru do uplynutia času vyplývajúceho z poskytnutého odstupného.
(4) Odstupné nepatrí zamestnancovi, u ktorého pri organizačných zmenách alebo racionalizačných opatreniach dochádza k prechodu práv a povinností z pracovnoprávnych vzťahov na iného zamestnávateľa podľa tohto zákona.
(5) Odstupné vypláca zamestnávateľ po skončení pracovného pomeru v najbližšom výplatnom termíne určenom u zamestnávateľa na výplatu mzdy, ak sa zamestnávateľ nedohodne s uvoľňovaným zamestnancom na výplate odstupného inak.
(6) Pri prvom skončení pracovného pomeru, po nadobudnutí nároku na starobný dôchodok, invalidný dôchodok alebo dôchodok za výsluhu rokov patrí zamestnancovi odchodné najmenej v sume jeho priemerného mesačného zárobku podľa § 134.
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

To znamená, že pracovník dostane výplatu za posl. mesiac ktorý odpracoval a ešte k tomu aj odsupné? Tak to sa majú tí zamestnanci....
Ale teraz vážne. Stále píšete z tej stránky, kedy dá výpoved zamestnávateľ. Ale u nás sa to takmer nestáva, takže by som chcela vedieť ako je to s odstupným ak dá výpoveď zamestnanec.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

nikulik
To znamená, že pracovník dostane výplatu za posl. mesiac ktorý odpracoval a ešte k tomu aj odsupné? Tak to sa majú tí zamestnanci....
Ale teraz vážne. Stále píšete z tej stránky, kedy dá výpoved zamestnávateľ. Ale u nás sa to takmer nestáva, takže by som chcela vedieť ako je to s odstupným ak dá výpoveď zamestnanec.
Odstupné podľa § 76 nepatrí zamestnancovi ak on dal výpoveď. Dôvod výplaty odstupného máš v tom §.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať