Zavrieť

Porady

okamžitá výpoveď zo str. zamestnanca

adus adus

adus je offline (nepripojený) adus

Zdravím všetkých a prosím o radu.

V akom zákone nájdem postup k výpočtu vymer.základu? Ak také existuje...
Náš zamestnanec dnes ukončil PP s okamžitou platnosťou, nedal o tom vedieť ani konateľovi. Nedal ani len písomnú výpoveď. Myslím, že ho už ani neuvidíme. Urobil nám tým "radosť" a hlavne mne, keďže som len začala v tejto oblasti pracovať a netuším, čo ako mám postupovať - čo s odvodmi, vymer. základom atď.
Tento tzv. zamestnanec u nás začal pracovať 23.5.2005, takže už je po skúšobnej dobe. Bol aj PN niekedy v júni.

Ak niekto pozná podobný prípad, prosím, poraďte.
Ďakujem.
Usporiadat
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

nikulik
To znamená, že pracovník dostane výplatu za posl. mesiac ktorý odpracoval a ešte k tomu aj odsupné? Tak to sa majú tí zamestnanci....
Ale teraz vážne. Stále píšete z tej stránky, kedy dá výpoved zamestnávateľ. Ale u nás sa to takmer nestáva, takže by som chcela vedieť ako je to s odstupným ak dá výpoveď zamestnanec.
To snáď nemyslíš vážne? Dám výpoveď a ešte chcem aj odstupné? Preštuduj si vypracované otázky od Vladan, čo som ti priložila v linku v príspevku č. 18.
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

A je to tu.....:p ....dnes neprišla jedna pracovníčka do práce. Vraj povedala, že si berie dovolenku a potom už nepríde. Môže to takto? Ja som z toho dopletená uplne už.
0 0
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

nikulik
A je to tu.....:p ....dnes neprišla jedna pracovníčka do práce. Vraj povedala, že si berie dovolenku a potom už nepríde. Môže to takto? Ja som z toho dopletená uplne už.
Z akého dôvodu? Musí dať písomnú výpoveď po skončení dovolenky.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

nikulik
A je to tu.....:p ....dnes neprišla jedna pracovníčka do práce. Vraj povedala, že si berie dovolenku a potom už nepríde. Môže to takto? Ja som z toho dopletená uplne už.
Vraj, vraj, nič nemôže byť vraj. Ak nastúpi na dovolenku, povinnosťou je vypísať si dovolenkový lístok. Ak si ho vypísala, je to v pohode.
0 0
Džanka Džanka

Džanka je offline (nepripojený) Džanka

Ahojte.
Aj ja mám otázočku ohľadom okamž. výpovede zo strany zamestnanca.
Výpl. termín 15.4. Výplata nabehla na účet 6.5. Môžem dať okamžitú výpoveď /§69/ až v lehote do 6.6?
A čo ak nasledujúca výplata bola vyplatená načas?
Ďakujem
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Džanka
Ahojte.
Aj ja mám otázočku ohľadom okamž. výpovede zo strany zamestnanca.
Výpl. termín 15.4. Výplata nabehla na účet 6.5. Môžem dať okamžitú výpoveď /§69/ až v lehote do 6.6?
A čo ak nasledujúca výplata bola vyplatená načas?
Ďakujem
Ešte bol v termíne, takže nie je dôvod na okamžité ukončenie PP.
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Zita4
Z akého dôvodu? Musí dať písomnú výpoveď po skončení dovolenky.
No to by aj mna zaujimalo čo dá ako dôvod odchodu. Takze mi musi doniest pisomne vypoved? Dobre, dam si na to pozor. A ked donesie výpoved tak jej poviem, že jej dávame dvoj mesačnu výpovednu lehotu?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

nikulik
No to by aj mna zaujimalo čo dá ako dôvod odchodu. Takze mi musi doniest pisomne vypoved? Dobre, dam si na to pozor. A ked donesie výpoved tak jej poviem, že jej dávame dvoj mesačnu výpovednu lehotu?
Ak dá výpoveď zamestnanec, stále je dvojmesačná výpovedná doba.
0 0
Džanka Džanka

Džanka je offline (nepripojený) Džanka

Dík Tweety.
§69 pís. b/...ak nevyplatí mzdu.. 15 dní po uplynutí jej splatnosti. Myslela som, že výplata bola splatná 15.4., čiže 15-dňová lehota skončila 30.4.?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Džanka
Dík Tweety.
§69 pís. b/...ak nevyplatí mzdu.. 15 dní po uplynutí jej splatnosti. Myslela som, že výplata bola splatná 15.4., čiže 15-dňová lehota skončila 30.4.?
Splatnosť bola 30.4. Keby nebol vyplatil do 15 dní po jej skončení, bol by dôvod na okamžité ukončenie PP, podľa § 69 odst.1 písm b.
Naposledy upravil Tweety : 17.05.06 at 09:29
0 0
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

nikulik
No to by aj mna zaujimalo čo dá ako dôvod odchodu. Takze mi musi doniest pisomne vypoved? Dobre, dam si na to pozor. A ked donesie výpoved tak jej poviem, že jej dávame dvoj mesačnu výpovednu lehotu?
Nielen povieš, ale odpovieš písomne.
0 0
nora1 nora1

nora1 je offline (nepripojený) nora1

Zdravím všetkých,
vie mi prosím niekto povedať aký je rozdiel medzi pojmami "splatnosť mzdy" a "výplatný termín"? Keď je v PZ uvedený výplatný termín 15.-teho, nie je to zároveň aj splatnosť? Ďakujem
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Zita4
Nielen povieš, ale odpovieš písomne.
Ok, takze písomne jej oznámim, že jej dávame ešte dvojmesačnú výpovednu lehotu.
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Ďakujem Vám všetkým za príspevky a rady.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

nora1
Zdravím všetkých,
vie mi prosím niekto povedať aký je rozdiel medzi pojmami "splatnosť mzdy" a "výplatný termín"? Keď je v PZ uvedený výplatný termín 15.-teho, nie je to zároveň aj splatnosť? Ďakujem
Myslím, že máš pravdu. Splatnosť mzdy je definovaná v §129 ZP:

(1) Mzda je splatná pozadu za mesačné obdobie, a to najneskôr do konca nasledujúceho kalendárneho mesiaca, ak sa v kolektívnej zmluve alebo v pracovnej zmluve nedohodlo inak.

ZP nepozná pojem "výplatný termín", to je len hovorové označenie splatnosti mzdy.

Takže ak je v kol. zmluve alebo v pracovnej zmluve dohodnuté, že mzda je splatná do 15. v mesiaci a ak do 15-tich dní po tomto termíne zamestnávateľ nevyplatí mzdu, tak zamestnanec má dôvod na okamžité skončenie PP.

Takže aj Džanka podľa príspevku 26 by mala nárok na okamžité skončenie, ak splatnosť mzdy majú niekde pevne určenú na 15. dňa v mesiaci.
0 0
Reve Reve

Reve je offline (nepripojený) Reve

Ahojte,
mám problém, vedúca ŠJ mi 4.1. doniesla okamžitú výpoveď z dôvodu "nezmieriteľných rozporov, hlavne ekonomických, s nadriadeným. Ďalšia spolupráca jer pri súčasných podmienkach vylúčená, prieči sa mojím zásadám a nezodpovedá pôvodnej ústnej dohode so zamestnávateľom" Zahlásila, že 19.1 sa vzhľadom na to, že sme jej na jej výpoveď neodpovedali už ukončila PP a keď chceme, aby pracovala ďalej, bude len na základe dohody. Kým nebude dohoda, nebude normovať pre deti jedlo. Tak isto ukončí mesiac len vtedy, keď bude mať dohodu... ináč nie
Potom sa jej to v hlave rozležalo a telefonovala, že bude pracovať do 31.1. a po obdržaní výpisu urobí uzávierku a končí. Má ešte 6 dní dovolenky, takže by som sa chcela opýtať, či jej môžeme dať vyčerpať dovolenku a ukončiť s ňou pracovný pomer 10.2. 2008 alebo jej musíme dovolenku preplatiť.....

Ide o dosť súrny prípad, preto uvítam akúkoľvek radu. Vopred veľmi pekne ĎAKUJEM.
REVE
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Podľa mňa to máš lepšie, keď s ňou ukončíš PP 31.1. a preplatíš dovolenku. Nemusíš za ňu už platiť odvody a zaplatiť jej ju musíš aj tak. K 1.2. ju odhlásiš z poisťovní a máš pokoj.
0 0
brčko brčko

brčko je offline (nepripojený) brčko

Podla mna jej výpoved je neplatná, lebo takúto možnosť ukončenia PP zákonník práce neumožnuje. Možno ju však považovať za výpoved podla §67 s dvojmesačnou výpovednou lehotou (§62), ktorá jej začína plynúť od 1.2.08.

PP môže ukončiť zamestnanec okamžite len z dôvodov uvedených v §69. Ak však chce odísť skôr (ako pred vypršaním VL 31.3.08) a zamestnávatel s tým bude súhlasiť, môžete ukončiť PP dohodou podla § 60 s dátumom ukončenia PP podla vzájomnej dohody (31.1. alebo 10.2.08). Na tejto dohode však musia byť podpisy oboch strán.
0 0
Jajina Jajina

Jajina je offline (nepripojený) Jajina

Zamestnávateľ ma núti z dôvodu častých odchodov zamestnacov, ktorý nedodržujú 2 mesačnú výpovednú dobu, aby som urobila písomné dodatky o dohode podľa §62 ZP ods.3 - peňažnej náhrada za 1 mesiac priemerného zárobku, lebo v pôvodnych prac.zmluvách to nie je, nebolo to ešte v zákone.

Ak to ale dám samé do dodatku prac.zmluvy - nikto to nepodpíše

Mám vraj vymyslieť k tomu ešte nejakú zmenu, aby to nebolo také "nápadné"

Keď zamestnanec nebude aj napriek nesúhlasu výpovede alebo 2mes.výpovednej doby chodiť do práce bude mať absenciu?
Odvody by sa museli platiť?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Jajina Pozri príspevok
Zamestnávateľ ma núti z dôvodu častých odchodov zamestnacov, ktorý nedodržujú 2 mesačnú výpovednú dobu, aby som urobila písomné dodatky o dohode podľa §62 ZP ods.3 - peňažnej náhrada za 1 mesiac priemerného zárobku, lebo v pôvodnych prac.zmluvách to nie je, nebolo to ešte v zákone.

Ak to ale dám samé do dodatku prac.zmluvy - nikto to nepodpíše

Mám vraj vymyslieť k tomu ešte nejakú zmenu, aby to nebolo také "nápadné"
To je možné, že s tým nikto nebude dobrovoľne súhlasiť.

U nás sa to ide robiť súčasne so zvyšovaním platov. Kto nepodpíše dodatok k zmluve, nebude mať zvýšenú mzdu.


Jajina Pozri príspevok
Keď zamestnanec nebude aj napriek nesúhlasu výpovede alebo 2mes.výpovednej doby chodiť do práce bude mať absenciu?
Odvody by sa museli platiť?
Áno, je to absencia. Potom je len na rozhodnutí firmy, čo urobí ďalej. Či bude naďalej viesť absenciu, alebo či ukončí PP.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať