Zavrieť

Porady

okamžitá výpoveď zo str. zamestnanca

adus adus

adus je offline (nepripojený) adus

Zdravím všetkých a prosím o radu.

V akom zákone nájdem postup k výpočtu vymer.základu? Ak také existuje...
Náš zamestnanec dnes ukončil PP s okamžitou platnosťou, nedal o tom vedieť ani konateľovi. Nedal ani len písomnú výpoveď. Myslím, že ho už ani neuvidíme. Urobil nám tým "radosť" a hlavne mne, keďže som len začala v tejto oblasti pracovať a netuším, čo ako mám postupovať - čo s odvodmi, vymer. základom atď.
Tento tzv. zamestnanec u nás začal pracovať 23.5.2005, takže už je po skúšobnej dobe. Bol aj PN niekedy v júni.

Ak niekto pozná podobný prípad, prosím, poraďte.
Ďakujem.
Usporiadat
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Chobot Pozri príspevok
Myslím, že máš pravdu. Splatnosť mzdy je definovaná v §129 ZP:

(1) Mzda je splatná pozadu za mesačné obdobie, a to najneskôr do konca nasledujúceho kalendárneho mesiaca, ak sa v kolektívnej zmluve alebo v pracovnej zmluve nedohodlo inak.

Takže ak je v kol. zmluve alebo v pracovnej zmluve dohodnuté, že mzda je splatná do 15. v mesiaci a ak do 15-tich dní po tomto termíne zamestnávateľ nevyplatí mzdu, tak zamestnanec má dôvod na okamžité skončenie PP.

Takže aj Džanka podľa príspevku 26 by mala nárok na okamžité skončenie, ak splatnosť mzdy majú niekde pevne určenú na 15. dňa v mesiaci.
Platí toto aj v prípade, že zamestnávateľ časť mzdy vyplatil?
... napr. keď na 15.ty deň vyplatí 10% a potom vypláca po tisícke...
Lehota 1 mesiac ... znamená, že ak mzda je splatná posledný deň nasl. mesiaca (31.3.), nebola celá vyplatená do 15.4. ,
... tak okamžite skončiť PP môžem v čase od 16.4. do 15.5.?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Katy a R Pozri príspevok
Platí toto aj v prípade, že zamestnávateľ časť mzdy vyplatil?
... napr. keď na 15.ty deň vyplatí 10% a potom vypláca po tisícke...
Lehota 1 mesiac ... znamená, že ak mzda je splatná posledný deň nasl. mesiaca (31.3.), nebola celá vyplatená do 15.4. ,
... tak okamžite skončiť PP môžem v čase od 16.4. do 15.5.?
Platí. Tie lehoty sú tam správne.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Tweety Pozri príspevok
Platí. Tie lehoty sú tam správne.
Ak teda zamestnávateľ ešte stále "spláca" mzdu za február (možno nebude vyplatená ani do 15.5. a za marec asi tiež nie) , tak môže ukončiť PP okamžite (hocikedy do 15.5.) ... a má nárok na dvojmesačnú náhradu mzdy.
treba dať ešte na niečo pozor?
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Ešte raz - sa chcem uistiť (je to vážna vec) ..... ak zamestnávateľ nevyplatil doteraz celú februárovú mzdu (splatnosť do konca nasl. mesiaca) iba jej časť, môže pracovník zrušiť PP podľa §69 a má nárok na 2-mesač. náhradu mzdy? (môže to byť konkrétne 7.5.)
ďakujem
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Katy a R Pozri príspevok
Ešte raz - sa chcem uistiť (je to vážna vec) ..... ak zamestnávateľ nevyplatil doteraz celú februárovú mzdu (splatnosť do konca nasl. mesiaca) iba jej časť, môže pracovník zrušiť PP podľa §69 a má nárok na 2-mesač. náhradu mzdy? (môže to byť konkrétne 7.5.)
ďakujem
Skončenie PP je vždy vážna vec.

AK je to tak, ako píšeš, tak nastala skutková podstata na okamžité skončenie PP, pri ktorej má zamestnanec nárok na náhradu 2- mesačnej mzdy.

Ale, pokiaľ si ten zamestnanec, ktorý chce takto skončiť PP, tak nerátaj s tým, že to pôjde tak ľahko. Že dáš oznámenie o okamžitom skončení, zamestnávateľ sa naľaká a všetko ti hneď vyplatí. Predpokladám, že neuzná okamžité skončenie a nevyplatí ti žiadnu náhradu. Potom bude na tebe, či budeš bojovať, alebo nie.

Mnohé takéto prípady končia na súde, alebo to zamestnanec vzdá.
0 0
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

Chobot Pozri príspevok
Predpokladám, že neuzná okamžité skončenie a nevyplatí ti žiadnu náhradu.
Ako moze neuznat okamzite skoncenie pracovneho pomeru?

Ak nastala skutkova podstata na okamzite skoncenie PP a zamestnanec to vo svojej vypovedi taxativne vymedzil, musi uznat.
Ale, poznajuc pomery na Slovensku nebude chciet vyplatit nahradu mzdy za 2 mesiace, lebo vie, ze zamestnanec ho neda na sud.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Chobot Pozri príspevok
Skončenie PP je vždy vážna vec.

AK je to tak, ako píšeš, tak nastala skutková podstata na okamžité skončenie PP, pri ktorej má zamestnanec nárok na náhradu 2- mesačnej mzdy.

Ale, pokiaľ si ten zamestnanec, ktorý chce takto skončiť PP, tak nerátaj s tým, že to pôjde tak ľahko. Že dáš oznámenie o okamžitom skončení, zamestnávateľ sa naľaká a všetko ti hneď vyplatí. Predpokladám, že neuzná okamžité skončenie a nevyplatí ti žiadnu náhradu. Potom bude na tebe, či budeš bojovať, alebo nie.

Mnohé takéto prípady končia na súde, alebo to zamestnanec vzdá.
Čo by si poradil? určite to nepôjde ľahko, keď nevypláca mzdu
.. má niekto praktickú skúsenosť s okamžitým skončením?
0 0
miska24 miska24

miska24 je offline (nepripojený) miska24

jednoducho mu das vypoved a nezaplatis mu priemer mzdy za odpracovany mesiac za nedodrzanie vypovednej doby ak sa neda na pn.ale samozrejme tato skutocnost musi byt uvedena aj v pracovnej zmluve
0 0
Bdlka Bdlka

Bdlka je offline (nepripojený) Bdlka

Dobry den, chcela by som sa spytat, ze ked zamestnanec 18.4. okamzite ukoncil PP podla paragrafu 69, ale priniesol to az o jednej hodine poobede, mal byt v tento den este v praci? Ak ano, mozem mu dat za tento cas (do 13:00) absenciu? Dakujem
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Bdlka Pozri príspevok
Dobry den, chcela by som sa spytat, ze ked zamestnanec 18.4. okamzite ukoncil PP podla paragrafu 69, ale priniesol to az o jednej hodine poobede, mal byt v tento den este v praci? Ak ano, mozem mu dat za tento cas (do 13:00) absenciu? Dakujem
Tento deň bol jeho posledným pracovným, ak ho teda neodpracoval, nebude ho mať zaplatený.
0 0
Bdlka Bdlka

Bdlka je offline (nepripojený) Bdlka

Dakujem. A este by ma zaujimalo, ci mu mozem z dovodu neospravedlnenej nepritomnosti v praci skratit narok na dovolenku za kalendarny rok
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Bdlka Pozri príspevok
Dakujem. A este by ma zaujimalo, ci mu mozem z dovodu neospravedlnenej nepritomnosti v praci skratit narok na dovolenku za kalendarny rok
Za každý neospravedlnený deň môžeš krátiť dovolenku o dva dni.
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Chcem sa opytat. Moj muz je CID 60%.Bolo mu to priznane po rocnej PN, no on ostal na PN nadalej, nakolko nemoze vykonavat pracu,vlastne sa nemoze do nej ani dopravit, lebo je na druhom konci republiky a on nesmie pouzivat dopr.prostr . Zamestnavatel mu ani po dolozeni lekarskeho posudku od poskytovatela lekarskej starostlivosti neumoznil preradenie na inu pracu, ani mu nedal vypoved podla §63,c., ani nenavrhol dohodu..
Mne ide o to, ze zamestnavatel sa manzelovi vyhraza, ze nasledujuci den po skonceni PN ak nenastupi do zamestnania, da mu A a tym aj okamzite skoncenie PP pre hrube porusenie pracovnej discipliny.
Manzel chce dat okamzite skoncenie PP podla §63, pism.c.ale neviem, ci ta 15 dnova doba na odpoved zamestnavatela moze plynut az po skonceni jeho PN, alebo nevadi, ze je PN. Ak tu PN skonci a na druhy den nenastupi, bude to znamenat pre neho hr.por.prac.discipl. Uz neviem, ako to urobit, aby mu dali to, co mu patri. Manzel sa ukonceniu PP nebrani, ale preco by mal prist o to, co mu patri.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

alaya1 Pozri príspevok
Chcem sa opytat. Moj muz je CID 60%.Bolo mu to priznane po rocnej PN, no on ostal na PN nadalej, nakolko nemoze vykonavat pracu,vlastne sa nemoze do nej ani dopravit, lebo je na druhom konci republiky a on nesmie pouzivat dopr.prostr . Zamestnavatel mu ani po dolozeni lekarskeho posudku od poskytovatela lekarskej starostlivosti neumoznil preradenie na inu pracu, ani mu nedal vypoved podla §63,c., ani nenavrhol dohodu..
Mne ide o to, ze zamestnavatel sa manzelovi vyhraza, ze nasledujuci den po skonceni PN ak nenastupi do zamestnania, da mu A a tym aj okamzite skoncenie PP pre hrube porusenie pracovnej discipliny.
Manzel chce dat okamzite skoncenie PP podla §63, pism.c.ale neviem, ci ta 15 dnova doba na odpoved zamestnavatela moze plynut az po skonceni jeho PN, alebo nevadi, ze je PN. Ak tu PN skonci a na druhy den nenastupi, bude to znamenat pre neho hr.por.prac.discipl. Uz neviem, ako to urobit, aby mu dali to, co mu patri. Manzel sa ukonceniu PP nebrani, ale preco by mal prist o to, co mu patri.
Manžel môže podať výpoveď aj počas PN. Okamžité skončenie PP je §69, nie 63..
§ 69
(1) Zamestnanec môže pracovný pomer okamžite skončiť, ak

a) podľa lekárskeho posudku nemôže ďalej vykonávať prácu bez vážneho ohrozenia svojho zdravia a zamestnávateľ ho nepreradil do 15 dní odo dňa predloženia tohto posudku na inú pre neho vhodnú prácu,
b) zamestnávateľ mu nevyplatil mzdu, náhradu mzdy, cestovné náhrady, náhradu za pracovnú pohotovosť, náhradu príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca alebo ich časť do 15 dní po uplynutí ich splatnosti,
c) je bezprostredne ohrozený jeho život alebo zdravie.

(2) Mladistvý zamestnanec môže okamžite skončiť pracovný pomer aj vtedy, ak nemôže vykonávať prácu bez ohrozenia svojej morálky.

(3) Zamestnanec môže okamžite skončiť pracovný pomer iba v lehote jedného mesiaca odo dňa, keď sa o dôvode na okamžité skončenie pracovného pomeru dozvedel.

(4) Zamestnanec, ktorý okamžite skončil pracovný pomer, má nárok na náhradu mzdy v sume svojho priemerného mesačného zárobku za výpovednú dobu dvoch mesiacov.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ano, dakujem, ten § som preklepla. Poznam jeho znenie, ide mi o to, ci tych 15 dni, co ho maju preradit, moze byt este na trvajucej PN, alebo vtedy tych 15 dni neplati, ak je na PN.ze ju musi skoncit a nastupit do prace a potom sa pocita tych 15 dni. O to mi ide.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

alaya1 Pozri príspevok
Ano, dakujem, ten § som preklepla. Poznam jeho znenie, ide mi o to, ci tych 15 dni, co ho maju preradit, moze byt este na trvajucej PN, alebo vtedy tych 15 dni neplati, ak je na PN.ze ju musi skoncit a nastupit do prace a potom sa pocita tych 15 dni. O to mi ide.
Kedže je na PN, zamestnáv. ho nemal ako preradiť, to sa môže udiať až po nástupe z PN.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

kde je to napisane, ze ho nemozu preradit na inu pracu po skonceni PN- prvy den po skonceni, je na to nejaky zakon?On sa nemoze po skonceni PN dostavit na vykon prace, je to inde ako byva a on nemoze cestovat,.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

prosim mozete mi pomoct, dost to ponahla.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

alaya1 Pozri príspevok
kde je to napisane, ze ho nemozu preradit na inu pracu po skonceni PN- prvy den po skonceni, je na to nejaky zakon?On sa nemoze po skonceni PN dostavit na vykon prace, je to inde ako byva a on nemoze cestovat,.
Ala, má odborný lekársky posudok, že doterajšiu prácu nemôže vykonávať ? Ako ano, prvý deň po skončení PN-ky ho odovzdá svojmu nadriadenému. Ak ho do 15 dní nepreradí, môže ukončiť pracovný pomer v zmysle § 69 odst. 1 písm. a). Nepatrí mu vtedy odstupné, ale náhrada príjmu v sume priemerného zárobku za výpovednú dobu dvoch mesiacov.

§ 69
Na začiatok

(1) Zamestnanec môže pracovný pomer okamžite skončiť, ak

a) podľa lekárskeho posudku nemôže ďalej vykonávať prácu bez vážneho ohrozenia svojho zdravia a zamestnávateľ ho nepreradil do 15 dní odo dňa predloženia tohto posudku na inú pre neho vhodnú prácu,
b) zamestnávateľ mu nevyplatil mzdu, náhradu mzdy, cestovné náhrady, náhradu za pracovnú pohotovosť, náhradu príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca alebo ich časť do 15 dní po uplynutí ich splatnosti,
c) je bezprostredne ohrozený jeho život alebo zdravie.

-----
Ala, nečítala som všetky príspevky. V prípade tvojho manžela išlo o pracovný úraz ? Lebo ak chceš dosiahnuť, aby mu dal výpoveď sám zamestnávatel v zmysle § 63 odst. 1) písm. c) - to bude veľmi ťažké ...
Naposledy upravil veronikasad : 17.05.11 at 16:07
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Veronika, dakujem, nie nemal pracovny uraz, asi mi uz pismenka prelietaju,chcela som napisat, ze by bol lepsi §63, pism.c. ide o to, ze stratil koli zdravotnemu stavu sposobilost, takze je to a.
ma aj ID priznaany, 60%.
Ide o to, ze on nemoze nastupit do prace ani na tych 15 dni. To je cely problem. Su to specificke problemy, koli ktorym sa nemoze dopravit koli ohrozeniu jeho zdravia do miesta vykonu prace, co je od nasho bydliska daleko. Ani tam nemoze vykonavat doterajsiu pracu.Ziadal preradit do pobocky u nas. Co s tymti 15 dnami? Rozmyslala som, ci by platila ta 15 dnova doba v pripade, zeby skoncil marodku, 3 dni by mal Pcko, on a doprovody a potom OCR a zas Pecka? HM?? Je naozaj vazne nemocny. Presdtav si, ziadaju lekarsky posudok lekara posudkovej soc. poist. tam su vsetky diagnozy uplne rozpisane, volala som u nas do SP, vysmiali sa, ze tieto posudky nepatria zamestnavatelovi, ze len osetr.lekarovi a poistencovi. Aj v SP, aj na inspekt.prace mi hovorili, ze posudok ma vypracovat poskytovatel zdrav.starostlivosti-t.j. osetrujuci prakt.lekar.A to som sa pytala na 2 insp.prace.Takyto posudok sme uz zaslali, samozrejme nam ho neuznali.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať