Zavrieť

Porady

Na Pokeci sa nezobrazujú fotky ani videa.

Manželke sa na Pokeci nezobrazujú fotky ani videa.Asi som vymazal z počítača nejakú zložku ktorá je nato potrebná.Používam Google Chrome ale to isté sa mi zobrazuje aj cez Explorer .Viete mi niekto poradiť ?
Usporiadat
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Google Chrome

V pravo hore Možnosti - Pod kapotou - Nastavenia obsahu - Obrázky - Zobraziť všetky obrázky - Zatvoriť- Zatvoriť.Reštart Google Chrome.

IE

V pravo hore Nástroje - Možnosti siete internet-Spresnenie-Multimédia - fajka na Zobraziť obrázky,Prehrávať animácie , Prehrávať zvuk.Použiť - OK.Reštart IE.

Možno si odinštaloval :
http://get.adobe.com/flashplayer/
Naposledy upravil Vlado40 : 30.03.10 at 22:04
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

A toto je jedine na azete alebo je to aj na inych strankach ....Predpokladam, ze vsetko bude oki na zaklade toho co Vlado40 radi
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

FF:
Nástroje>Možnosti>Obsah: zaznačiť: Automaticky načitávať obrázky, Povoliť JavaScript.
2 0
Luboš275 Luboš275

Luboš275 je offline (nepripojený) Luboš275

sfinks Pozri príspevok
A toto je jedine na azete alebo je to aj na inych strankach ....Predpokladam, ze vsetko bude oki na zaklade toho co Vlado40 radi
Je to čisto len na Pokeci.Keď chcem zobraziť video alebo fotku v novom okne označí sa načítavam ale nenačíta .Inde na internete to neroby.
0 0
Luboš275 Luboš275

Luboš275 je offline (nepripojený) Luboš275

Už som vyskúšal hádam všetko ale nepomohlo.Myslím že je to nejaké obmezdenie v počitači len na zobrazenie Pokecu.Zatiaľ ďakujem .
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

Este odporucam vymazat cookies a cachce ... vacsino uaj to pomoze
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Luboš275 Pozri príspevok
Manželke sa na Pokeci nezobrazujú fotky ani videa.Asi som vymazal z počítača nejakú zložku ktorá je nato potrebná.Používam Google Chrome ale to isté sa mi zobrazuje aj cez Explorer .Viete mi niekto poradiť ?
Takze vsetko perfektne ide, len fotky a videa na pokeci nejdu ??
Napis nam ake mas pripojenie na internet
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

Fero11 Pozri príspevok
Takze vsetko perfektne ide, len fotky a videa na pokeci nejdu ??
Napis nam ake mas pripojenie na internet
v pripoejeni to nebude ... jedine flash, javu updatnut a WMP este ... priapdne jednotlive prehlaidace updatnut ... lebo skusit iny prehliadac napriklad Safari
0 0
Luboš275 Luboš275

Luboš275 je offline (nepripojený) Luboš275

Mám neobmezdenú pevnú linku od T-Com modem microcom AD 2706. Pred dvoma týždňami som l taký istý modem nainštaloval od kamaráta lebo môj sa pokazil.Ako som sa snažil opraviť internet (nevedel som že je zlý modem)skúšal som bod obnovy,protokol,a iné.Premiestnil som si všetky fotky a videa na disk-D a defragmentoval disk-C .Predtým som odinštaloval veľa hier a myslím zbytočných programov .Nerád by som použil bod obnovy.
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

Pri bode obnovy sa ti nestratia data bod obnovy je na systemove veci a nei na sukromne data
0 0
Luboš275 Luboš275

Luboš275 je offline (nepripojený) Luboš275

Safari som odinštaloval pri tej čistke mal som dojem že Explorer a Chrome mi stačia.
0 0
Luboš275 Luboš275

Luboš275 je offline (nepripojený) Luboš275

Jawu a flashplaer som skúšal nanovo nainštalovať ale predtým som ich neodinštaloval .Je aj iný bezplatný program ktorý by nahradil flash?
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

sfinks Pozri príspevok
v pripoejeni to nebude ... jedine flash, javu updatnut a WMP este ... priapdne jednotlive prehlaidace updatnut ... lebo skusit iny prehliadac napriklad Safari
neni pravda. Ja som pripojeny k t-comu a mam ADSL modem ktory bridgujem a konektivitu dostavam priamo na MK.
Mal som presne ten isty problem, ze nefungovali obrazky na pokeci + nejake stranky komplet nesli. Musel som pouzit nastavenie
Code:
chain=forward action=change-mss new-mss=1440 tcp-flags=syn  protocol=tcp
aby sa problem vyriesil. Ostatny ktory maju MK a konektivytu inu ako ADSL napr. optiku, tak tento problem nemali
Preto som sa pytal ake ma pripojenie
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Jasne ze to moze mat suvis s pripojenim, video stream ti nahodi vlastny konekt a moze to tiez uplne z ineho servra ako kde je stranka (vid youtube embeded videa na strankach).
Uz so svojej podstaty a potreby riadenia toku si vyzaduje ine parametre ako obycajne http.
0 0
Luboš275 Luboš275

Luboš275 je offline (nepripojený) Luboš275

Som rád že podobný problém už niekto vyriešil ale ja neviem do čoho mám to nastavenie spraviť.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Odpoviem ti ako hot operatorka skus ci ti to funguje na inom PC, ak nie updatni firmware a znova nakonfiguruj modem/router a vyskusaj potom http://www.t-com.sk/Default.aspx?catId=1830
0 0
Luboš275 Luboš275

Luboš275 je offline (nepripojený) Luboš275

Nanovo som nainštaloval modem,prezrel som nastavenia prehliadačov,nainštaloval som aj novu Operu,nič nepomáha.Zaujmavé zistenie bolo že som stiahol internetovú stránku fotoalbumov s Pokecu programom ( Save Page as PDF) do počitača ako PDF a na nej boli aj stiahnuté fotky ktoré sa mi nechcú zobrazovať.
0 0
Luboš275 Luboš275

Luboš275 je offline (nepripojený) Luboš275

Dnes som na môj internet napojil priateľov počítač a ani jemu sa obrázky ani videa na Pokeci nezobrazujú.Firmware som znova nahral nakonfiguroval modem ale žiadna zmena.Ale som rád že chyba nieje v počítači.
0 0
Luboš275 Luboš275

Luboš275 je offline (nepripojený) Luboš275

Vraj to vyrieši nastavenie MTU na hodnotu 1492.Prosím vás vie niekto čo to je a kde to mám nastaviť ?
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

No a je to tu, ako som pisal
Skus pozret http://support.microsoft.com/kb/283165/sk ale najskor sa to da nastavit priamo na modeme
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať