Zavrieť

Porady

Genitálne bradavice - spôsoby liečby

Nedávno sa mi na špičke penisu zo spodnej strany vyhodili tri malé bradavice. Ako čítal som o HPV vírusoch čo ich spôsobujú a priznám sa že nemám páru kde som také niečo mohol chytiť. Zatiaľ sú 3 a malé ale bojím sa aby sa to nezhoršovalo. Skúšal som dávať na ne tea tree olej a aloe vera gél + ožarovanie biolampou ale po dvoch mesiacoch žiadne zlepšenie. Chystám sa s tým k lekárovi ale chcel by som vedieť aj o iných spôsoboch liečby (teda okrem chirurgického odstránenia, laseru a kryogenneho odstránenia)

Proste ak má niekto s týmto skúsenosť tak nech poradí ako sa ich dá zbaviť. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Zdravím všetkých nakazených bordelom HPV! Rád by som sa podelil o moje skúsenosti z liečbou tohto nepríjemného ochorenia ktoré tiež nemám ešte za sebou,ale jediné čo mi zabralo by som rád poradil Vám všetkým. Zistil som jednu bradavicu pred pol rokom ktoré sa potom rozšírili po celom obvode penisu.Po návšteve našich odborných lekárov som zistil že konkrétne u nás v PB je to banda tupcov,česť tým dobrým...nestretol som. Po vyhodení asi dvesto eur za úžasné lieky,po liečbe u kožnej jedom podofilín a potom vypalovanie wartecom som zistil že to bola zase len podpora faramaceutického kšeftu...výsledok zhoršenie a roznesenie ešte viac! Jediné čo zabralo je recept domácej kuchyne! Takže odporúčam všetkým kto už vyhodil kopu peňazí za tzv lieky môj recept. Pretiahnuť predkožku,namočiť odličovacie tampony vatove do klasického kvasného octu kde som nechal vyluhovať asi týždeň rozdrvený cesnak.obložiť obvod penisu namočenými tamponmi a oviazať fáčom tak aby sa dalo močiť ale aby sa predkožka nezvliekla späť na penis.Nechať obviazané aspoň 24hodín! Prvé dve hodiny je to tanec ked začne ocot s cesnakom vyžierať tie ...potvory ale potom to prestane bolieť.Proste ich vyžere a vysuší! Za 24 hodín sú sčernané a odpadnú, postupne sa to zahojí prípadne opakovať tak po týždni nie po sebe lebo to by ste asi skákali ako jánošík. Je to jediné čo mi pomohlo odporúčam všetkým ktorý už nemajú peniaze pre našich nedocenených lekárov.

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    Hore niekto vyššie písal že HPV sa dá získať aj napr. použitím uteráku a tak.

    Tento text je skopírovaný z jednej stránky:
    HPV vírus patrí v dnešnej dobe medzi najviac rozšírenú pohlavne prenosnú chorobu. Najcastejšie sa žena nakazí od muža ako naopak, teda muž od ženy. Z toho vypláva, že prenášacmi sú muži a na ochorenie trpia viac ženy. Aký paradox! Nakazit sa môžete výlucne pohlavným stykom (análnym, orálnym a vaginálnym). Prenos inou cestou (použitím rovnakého uteráka, kúpalisko, verené toalety) je úplne vylúcený. HPV vírus spôsobuje vznik tzv. venerických bradavíc – kondylómov a nie znamienok, teda ak nie sú vystúpené nad povrch kože, ako zhluk malých kožných bradavíc. Proti HPV vírusu sa dá zaockovat, dokonca aj vtedy, ak už HPV vírus máte. Ockovanie zabráni možným následkom, ktoré HPV vírus spôsobuje. Je to ochorenie, ktoré sa dá liecit, ale nedá sa vyliecit. Ak sa HPV vírusom raz nakazíte, mate ho po zbytok vášho živote v tele. Je to podobné ako s herpesom (oparom). Viac sa docítate na stránke www.pohlavne-choroby.eu

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    stannik Pozri príspevok
    ahojte.ako sa mam zbavit tych hnusnych bradavičiek?mam ich už par mesicov a nič nepomaha.aj my to vypalovali dusikom.aj doma som si to vypaloval všeliakymi sprejmi čo su v lekarni.aj na potieranie som mal už par veci.a stale nič.som z toho neštastny.a ten wartec krem stoji kolko a zabera vobec?
    http://www.zdravie.sk/liek/34157/wartec-cream-crm-1x5-g-tuba-al
    http://primar.sme.sk/poradna/1618253/1/www.sme.sk/kodex/

    https://www.google.sk/#hl=sk&sclient...w=1280&bih=699
    Mordasko Čaw kamoš ja s tým bojujem už pol roka a wartec som už skoro aj minul a vždy do dvoch troch týždňov sa mi to vrátilo.. už som okolo ttoho naštudoval strašne veľa a čo ti môžem poradiť s liečbou posilňovať aj imunitu! 1500mg tablety vit. C každý deň nejaké ovocie tiež neni špatné + ja beriem každý deň Gericaps active široko spektrálne vitamíny na imunitu alebo hlivu to je na tebe. a teraz idem vyskúšať recepty z kuchyne ocot a cesnak! písal tu o tom Bigdog008 treba prečítať. veľa šťastia prajem všetkým nakazeným je to svinstvo!

    karlinda je offline (nepripojený) karlinda

    karlinda
    Pocula som uz o takomto ochoreni ,tu niet co cakat a skusat nejake domace recepty.....okamzita liecba ta zbavi starosti.Takze ihned navstiv lekara a odstrania Ti to v nemocnici.A hlavne to mozes rozniest i dalej, takze bud opatrny, nie je to nic strasne ,len to treba okamzite riesit a neohrozovat seba a inych.

    karlinda je offline (nepripojený) karlinda

    karlinda
    Presne ako pises....kamaratke to u gynekologa zoskrabovali lyzickou na 2x a jej priatelovi to v nemocnici vypalovali, bol samozrejme nejakym sposobom v anesteze.Odvtedy su v poriadku obidvaja.Tiez to chytili niekde na plavarni .
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jslancik Jasne, ze na plavárni ľudia sú ale hlúpi...
    arizona odpovedas po 6.rokoch???
    jslancik ja som to nebol, kto vytiahol túto tému...
      zbaliť

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    SamuelG Pozri príspevok
    Nedávno sa mi na špičke penisu zo spodnej strany vyhodili tri malé bradavice. Ako čítal som o HPV vírusoch čo ich spôsobujú a priznám sa že nemám páru kde som také niečo mohol chytiť. Zatiaľ sú 3 a malé ale bojím sa aby sa to nezhoršovalo. Skúšal som dávať na ne tea tree olej a aloe vera gél + ožarovanie biolampou ale po dvoch mesiacoch žiadne zlepšenie. Chystám sa s tým k lekárovi ale chcel by som vedieť aj o iných spôsoboch liečby (teda okrem chirurgického odstránenia, laseru a kryogenneho odstránenia)

    Proste ak má niekto s týmto skúsenosť tak nech poradí ako sa ich dá zbaviť. Ďakujem.
    chod kožnému! nech ti predpíše Wartec-krém, je drahý ale účinný!!!!!!

    SamuelG je offline (nepripojený) SamuelG

    SamuelG
    no čo som pozeral fóra tak moc ten krém vraj nepomáha práveže niektorým sa to ešte zhoršilo po ňom .. ale pôjdem k lekárovi to je jasné len až po sviatkoch.

    momentálne si na to dávam jablčný ocot ... som niekde čítal že to pomáha ... ale ľudia toho napíšu ale zas za vyskúšanie nič nedám.

    Ak by mal ale niekto lepší nápad tak sem s ním

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    SamuelG Pozri príspevok
    no čo som pozeral fóra tak moc ten krém vraj nepomáha práveže niektorým sa to ešte zhoršilo po ňom .. ale pôjdem k lekárovi to je jasné len až po sviatkoch.

    momentálne si na to dávam jablčný ocot ... som niekde čítal že to pomáha ... ale ľudia toho napíšu ale zas za vyskúšanie nič nedám.

    Ak by mal ale niekto lepší nápad tak sem s ním
    keby som to mala ja tak použijem mast, ktorú som ti odporučila, lebo som na vlastné oči videla čo po použití touto mastou zmizlo a to som fakt čumela ako ale ako chceš

    Dr.Hansitor je offline (nepripojený) Dr.Hansitor

    nemigrujúci bocian - gynekológ ...viac Dr.Hansitor
    Dobrý deň. ja sa v práci stretávam s podobným ochorením, ale u žien. Veľmi účinná je imunomodulačná liečba u žien pomocou prípravku Aldara. ten je však preskripčne obmedzený a dosť drahy...jedna kúra stojí cca 70euro... Genitálne bradavice sú spôsobene LR HPV, low risk...Používa sa aj podofylín alebo kryoošetrenie. Upozorňujem aj na možnú prevenciu - včasné očkovanie. Ak sa včas chlapec zaočkuje, ochrana pred genitálnými bradavicamia sa blíži k 100percent.

    ssugy33 je offline (nepripojený) ssugy33

    ssugy33
    Bigdog008 Pozri príspevok
    Zdravím všetkých nakazených bordelom HPV! Rád by som sa podelil o moje skúsenosti z liečbou tohto nepríjemného ochorenia ktoré tiež nemám ešte za sebou,ale jediné čo mi zabralo by som rád poradil Vám všetkým. Zistil som jednu bradavicu pred pol rokom ktoré sa potom rozšírili po celom obvode penisu.Po návšteve našich odborných lekárov som zistil že konkrétne u nás v PB je to banda tupcov,česť tým dobrým...nestretol som. Po vyhodení asi dvesto eur za úžasné lieky,po liečbe u kožnej jedom podofilín a potom vypalovanie wartecom som zistil že to bola zase len podpora faramaceutického kšeftu...výsledok zhoršenie a roznesenie ešte viac! Jediné čo zabralo je recept domácej kuchyne! Takže odporúčam všetkým kto už vyhodil kopu peňazí za tzv lieky môj recept. Pretiahnuť predkožku,namočiť odličovacie tampony vatove do klasického kvasného octu kde som nechal vyluhovať asi týždeň rozdrvený cesnak.obložiť obvod penisu namočenými tamponmi a oviazať fáčom tak aby sa dalo močiť ale aby sa predkožka nezvliekla späť na penis.Nechať obviazané aspoň 24hodín! Prvé dve hodiny je to tanec ked začne ocot s cesnakom vyžierať tie ...potvory ale potom to prestane bolieť.Proste ich vyžere a vysuší! Za 24 hodín sú sčernané a odpadnú, postupne sa to zahojí prípadne opakovať tak po týždni nie po sebe lebo to by ste asi skákali ako jánošík. Je to jediné čo mi pomohlo odporúčam všetkým ktorý už nemajú peniaze pre našich nedocenených lekárov.
    Zdrávim ta ato ti fakt pomohlo?ja sa toho nemozem zbvit už pekných pár rokov. Zufaly som stoho

    Majkas je offline (nepripojený) Majkas

    Majkas
    Akutne tento problem riesi lekar- nasadil mast aj tabletky (antivirotika), ale co je hlavne - treba si veelmi zvysovat imunitu a nepopustit (selen, zinok, vit.C, D3, probiotika+ vlaknina...-vid. rng.nazory.eu ).

    dusansl je offline (nepripojený) dusansl

    dusansl
    Dobrý večer prajem,
    Sú alebo nie sú bradavice vážnym a ťažko riešiteľným problémom.
    Ako ste už v príspevkoch čítali, majú svoj pôvod v infikovaní vírusom.
    Hoci na tento druh moderná farmácia nemá zrovna úzko cielený druh ATB, nič sa v podstate nedeje, mnoho storočí ho pozná tradiční Tibetská medicína.

    Už pred 4500 rokmi bol v Tibetskej medicíne známy druh prírodnej látky
    DUN ĆUN SJA CAO , teda v zime hmyz v lete bylina.
    Jeho telo je bohaté na výživné látky a biologicky aktívne komponenty, vlastné len vysokohorským rastlinám.
    Spektrum tohto vysokohorského divu je neobyčajne široké .
    - má schopnosť regulovať energiu JING A JANG a bez problémov dosiahnuť ich zodpovedajúcu rovnováhu v ľudskom organizme
    - má nesmiernu adaptogénnu schopnosť
    - slúži tisícročia ako prírodné antibiotikum , ktoré nemá žiadne vedľajšie účinky. Má potláčajúce bakteriostatické účinky, na nespočetnú skupinu choroboplodných –patogénnych baktérií. Poľahky sa vysporiada s zo zlatým stafylokokom, streptokokmi, pneumokokmi, tuberkulóznymi bacilmy a pod.....
    - reguluje imunitu, zvyšuje schopnosť nášho organizmu úspešne bojovať s rôznymi ochoreniami
    - znižuje nadmerné zvýšenie imunity a odstraňuje jeho poruchy na genetickej úrovni pri auto imúnnych ochoreniach , takých ako je sklerodermia, ružienka, reumatická artritída a reumatizmus, a to práve tomu že normalizuje činnosť orgánov zodpovedných za imunitu.
    - Má protizápalové účinky, čo sa týka sily pôsobenia je porovnateľný s účinkami nesteroidných hormónov (hydrokortizón)
    - Zvyšuje schopnosť ľudského organizmu prispôsobiť sa nedostatku kyslíka, rôznym toxickým látkam, veľkým fyzickým záťažiam, má antioxidačné vlastnosti a účinky.
    - Aktívne odstraňuje z organizmu toxické látky , sem patria aj produkty metabolizmu liekov.
    - Má antikancerogénne účinky , stimuluje aktivitu leukocytov a obnovuje v krvi ich hladinu , zmierňuje vedľajšie účinky rádio a chemoterapie
    - Reguluje činnosť pečene, obličiek a pľúc
    - Zlepšuje látkovú výmenu v tkanivách všetkých orgánov
    - Znižuje hladinu lipidov a cholesterolu v krvi
    - Reguluje v krvi počet trombocytov, zabraňuje vzniku a podporuje rozpúšťanie trombov
    - Reguluje rovnováhu kalcia a fosforu v krvi
    - V prijateľnom stupni rozširuje cievy, zvyšuje zásobovanie srdca a pľúc krvou
    - Má celkovo omladzujúce účinky
    - MANZITOL - je energetický tonizačný komponent, zvyšuje vylučovanie moču, pretože je siným diuretikom
    - ADENOZÍN . patrí do zloženia adinozitrifosforovej kyseliny (ATF) , ktorá sa zúčastňuje na všetkých látkových výmenách a je energetickým zdrojom, má veľký význam pre činnosť svalov
    - INDIKÁCIE
    - Choroby dýchacích orgánov- bronchitída ,pneumónie, bronchiálna astmy, emfyzém pľúc, tuberkulóza
    - Srdcovo cievne ochorenia, pričom sem patrí aj ischemická choroba srdca, stenokardia, ateroskleróza, infarkt myokardu
    - Choroby močovo pohlavných orgánov, teda cystitída, pyelonefritída, glomerulonefritída, enuréza, salpinogooforitída, adenokritída, kolpitída a iné..........
    - Odporúčam ho aj pri slabosti, potení, bolestiach v oblasti drieku, polúciách, mimovoľných výronoch semena
    - Podávať aj pri ochoreniach pečene, sem patrí aj hepatitída, cirhóza a iné
    - Podávať aj pri chorobe krvi. Trombocytopenickej purpure(tzv Veľhorfova choroba), ktorej základnými symptómami sú mnohé výrony pod kožu, krvácanie zo slizničných obalov a druhotná anémia, tiež leukózy pri stabilizácii procesu a odvrátenie prechodu ochorenia do zhubného štádia.
    - Autoimúnne ochorenia , patrí sem aj reumatizmus
    - Hipoimúnne stavy tzn. Ochorenia dýchacích ciest, chrípka a pod...
    - Zhubné novotvary rôznych orgánov, dokonca účinné aj v neskorších štádiách po aplikácii chemo a rádioterapii !!!!!!!!!!
    - Na dezintoxikáciu organizmu pri rozličných situáciách, teda aj pri akútnych stavoch a chronických otravách masívnej medikamentóznej liečbe, pri pobyte v rádioaktívnej zóne
    - Predčasné starnutie ,a vädnutie kože
    - Pri zvýšených fyzických záťažiach, patria sem aj silové druhy šprotu
    - a pri akých koľvek stresových situáciách

    Všetky popísané pôsobenia tohto preparátu boli celosvetovo nespočetne mnoho krát biochemicky potvrdené. Preparát bol v minulom storočí zaradený ako preparát programu zdravia svetovej zdravotníckej organizácie OSN

    Pekný večer všetkým návštevníkom porady praje Dusansl
    Na záver by som rád poznamenal, že môj príspevok som napísal pre Vašu informovanosť, neslúži ako akýkoľvek pokus o nábor čohokoľvek.
    stannik a čo stoji?

    stannik je offline (nepripojený) stannik

    obyčajny muž stannik
    ahojte.ako sa mam zbavit tych hnusnych bradavičiek?mam ich už par mesicov a nič nepomaha.aj my to vypalovali dusikom.aj doma som si to vypaloval všeliakymi sprejmi čo su v lekarni.aj na potieranie som mal už par veci.a stale nič.som z toho neštastny.a ten wartec krem stoji kolko a zabera vobec?

    lele10 je offline (nepripojený) lele10

    lele10
    Ak vam Mozem odporucit rakytnikovy olej ,pijem ho 1 tyzden a potieram si s nim tie bradavice a pomaly mi miznu stoji 16 EUR a Som s nim spokojna a ma zname ucinky ze zbavuje telo HPV

    SamuelG je offline (nepripojený) SamuelG

    SamuelG
    no nevýhoda je že to môžeš chytiť kdekoľvek. Nositeľ toho často nemá žiadne príznaky dokonca aj keď to dostaneš tak prvé príznaky sa môžu ukázať až po niekoľkých rokoch a nedá sa proti tomu chrániť nijak. možno to máš aj ty ani o tom nevieš. Takže to že mi niekto odstráni bradavice neznamená že nemožem už nikoho nakaziť. Rovnako to môžeš mať aj ty a ani o tom nevieš o môžeš nakaziť ostatných. A čo je ešte horšie že to môžeš chytiť nielen pohlavným stykom ale aj od psa ale aj na plavárni alebo tým že sa utrieš do uteráku ktorý používa nosič atď.

    Takže žiadna ochrana neexistuje. A HPV sa nedá liečiť. Jediné čo človek môže je snažiť sa odstrániť škody čo napáchal.

    Preto by som rád vedel či s tým niekto mal skúsenosti a ako sa toho zbavil.
    Príspevok zbalený
    spam
    buchač Ježiši Kriste.....a toto TY zavesíš na net ako recept ?????

    Snáď nie je ani možné (a to som čítal už všeliaké múdrosti o MMS), aby bol jeden až tak sprostý, aby henté postupy použil.
    Vrchol všetkého (tej stupidity) je použitie noža...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.