Zavrieť

Porady

Štítna žľaza

Ahojte, som už dlhšiu dobu chorá na štítnu žľazu a nie som spokojná s mojim lekárom. Nemáte prosím Vás niekto skúsenosti aká je MUDr. Špirková z Trnavy?
Dík
Usporiadat
Fanny.G Fanny.G

Fanny.G je offline (nepripojený) Fanny.G

szisza Pozri príspevok
Ahojte, som už dlhšiu dobu chorá na štítnu žľazu a nie som spokojná s mojim lekárom. Nemáte prosím Vás niekto skúsenosti aká je MUDr. Špirková z Trnavy?
Dík
Nepoznám síce pani doktorku,ale ja som bola už so štítnou žľazou u dvoch lekárov,ale môžem ti povedať,že oni ti moc nepomôžu,na to sú prakticky lieky a predpíše ti ich každý endokrinológ,to isté aj ultrazvuk
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
szisza szisza

szisza je offline (nepripojený) szisza

keby to bolo také jednoduché, bolo by fajn, lenže už som liečená 7 rokov a ešte ani raz som nemala dobré výsledky. Chcela by som sa dať ukázať aj inému lekárovi. Odporučili mi túto pani doktorku.
0 0
Fanny.G Fanny.G

Fanny.G je offline (nepripojený) Fanny.G

szisza Pozri príspevok
keby to bolo také jednoduché, bolo by fajn, lenže už som liečená 7 rokov a ešte ani raz som nemala dobré výsledky. Chcela by som sa dať ukázať aj inému lekárovi. Odporučili mi túto pani doktorku.
Tak to kľudne skús,viem že dobrí lekári sú v Ružomberku,tam aj prevažne operujú na štítnu žľazu,tam bola aj babka a ujo,skús si zistiť,je to síce ďaleko,ale od nás chodia aj tam,aj keď to majú tiež ďaleko.
Ale skús najprv tú doktorku,veď predsa od nej môžeš kedykoľvek odísť...pokiaľ ale priberá nových pacientov,lebo všade majú veľa ľudí a endokrinológov moc veľa nieje.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

szisza Pozri príspevok
keby to bolo také jednoduché, bolo by fajn, lenže už som liečená 7 rokov a ešte ani raz som nemala dobré výsledky. Chcela by som sa dať ukázať aj inému lekárovi. Odporučili mi túto pani doktorku.
čo rozumieš pod dobrými výsledkami?
Takmer 10 rokov beriem L-Thyrox, 2x ročne chodím na odber krvi a pravidelné kontroly endokrinologovi, ktorý dávkovanie upravuje podľa výsledkov krvi ( u mňa našťastie nie sú veľké výkyvy)
0 0
patalia patalia

patalia je offline (nepripojený) patalia

Obycajna studentka plna snov a ambicii ...viac
mna operovali na stitnu v martine, vraj tam su tiez dobri doktori... neviem ja som mala 11, ked ma operovali...
a zle vysledky stitnej zlazy alebo aj ine latky maju zle hodnoty?
0 0
szisza szisza

szisza je offline (nepripojený) szisza

Zlé výsledky u mňa znamenajú, že mi nevie uhádnuť dávku euthyroxu. Mám zníženú funkciu a ešte ani raz sa to nepodarilo napasovať. Buď mám TSH moc vysoké alebo moc nízke. Brala som už od 25 až po 150. Preto by som sa chcela spýtať iného lekára, či nie sú nejaké iné tabletky alebo ja neviem. Ani to sa mi nepáči, že zoberie mi krv a niekedy až po štyroch mesiacoch idem na kontrolu s týmito výsledkami. Možno vtedy mám už úplne iné výsledky.
0 0
patalia patalia

patalia je offline (nepripojený) patalia

Obycajna studentka plna snov a ambicii ...viac
tak toto je vazne divne, ked az po styroch mesiacoch mate kontrolu. v tom pripade by som hned menila lekarku.
a ja by som si dala preistotu spravit sono ci na stitnej nieco nie je... a v pripade nejakeho vyrastku biopsiu tkaniva...
0 0
zuzka34 zuzka34

zuzka34 je offline (nepripojený) zuzka34

ja by som poradila pýtať sa do Národného endokrinologického ústavu do Ľubochne na kompletné vyšetrenie.My sme tam boli so synom a dohodli sme sa na hospitalizácii na 2-3 týždne a kompletné vyšetrenia a podľa toho sa uvidí či sa nasadenia lieky.
0 0
szisza szisza

szisza je offline (nepripojený) szisza

áno, už sa pohár naplnil, určite si nájdem iného lekára, len hľadám čo najbližšie k nám. Som z okresu Galanta a gynekologička mi odporúčila Dr. Špirkovú z TT. Vraj je veľmi dobrá a má aj sono pri ruke atď. Preto som bola zvedavá, či ju náhodou niekto nepozná.
0 0
szisza szisza

szisza je offline (nepripojený) szisza

čo znamená v Ľubochni kompletné vyšetrenie? Neberú len krv a robia sono?
0 0
gagus gagus

gagus je offline (nepripojený) gagus

Treba sa objednat do Narodneho endokrinologickeho a diabetologického ustavu, (NEDU) telefon som si nasla na internete a dostala som termín. Sú tam vraj najlepsi odbornici, ale tí, ktorí preferujete alternatívne sposoby liecby tam asi nepochodite - ide o klasicku medicinu - lieky, operacia
1 0
patalia patalia

patalia je offline (nepripojený) patalia

Obycajna studentka plna snov a ambicii ...viac
szisza Pozri príspevok
čo znamená v Ľubochni kompletné vyšetrenie? Neberú len krv a robia sono?
nie len krv ci sono, ale aj punkcia stitnej zlazy a vysetrenia endokrinnych zliaz a dieta aspon tolko co si ja pamatam
0 0
zuzka34 zuzka34

zuzka34 je offline (nepripojený) zuzka34

áno tak, ako vraví "patalia", lekárka mi aj vymenovala tie vyšetrenia, no nemala som šancu si ich všetky zapamätať,lebo mňa prekvapilo, že tam syna si chcú nechať na 3 týždne , čo som nečakala.Ale chvália si to tam,tak som sa upokojila.
0 0
Fanny.G Fanny.G

Fanny.G je offline (nepripojený) Fanny.G

zuzka34 Pozri príspevok
ja by som poradila pýtať sa do Národného endokrinologického ústavu do Ľubochne na kompletné vyšetrenie.My sme tam boli so synom a dohodli sme sa na hospitalizácii na 2-3 týždne a kompletné vyšetrenia a podľa toho sa uvidí či sa nasadenia lieky.

Ja som do Ľubochne chcela ísť tiež,ale majú veľa ľudí a nechcú už brať...je ťažko sa tam dostať,kedy ste tam so synom boli?
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

V Ľubochni som bola s dcérou minulé letné prázdniny. Objednali sme sa telefonicky, urobili rozbor krvi, chceli ju tam tiež nechať na vyšetrenie 2-3 týždne, ale to moja dcéra v žiadnom prípade nechcela. Nasadili jej lieky a na kontrolu nás poslali už k našej spádovej lekárke, že majú strašne veľa pacientov. Na ŠŽ sa liečim roky aj ja. Keď mi lekár zoberie krv, o týždeň mi telefonicky povie dávkovanie a to isté robí aj dcérina detská endokrinologička. Nie je možné, aby ti nasadili lieky po štyroch mesiacoch, ako som tu čítala v niektorom príspevku. Vtedy už môžu byť úplne iné hodnoty.
0 0
zuzka34 zuzka34

zuzka34 je offline (nepripojený) zuzka34

" Fanny G.": so synom som tam bola koncom marca.čakáme výsledky krvi a podľa uvoľnenia miesta si ho zavolajú na hospitalizáciu, s ktorou súhlasil po mojom hodinovom dohováraní a sľubovaní aj nemožného a ako sa mi priznal neskôr aj sa teší, lebo mu lekárka povedala, že tam isto schudne( ná miernu nadváhu).Navrhla by som ti tam preventívne volať, či sa tam niekto neodhlásil z objednaných pacientov, nám sa to podarilo tak.Želám príjemný deň.
0 0
Fanny.G Fanny.G

Fanny.G je offline (nepripojený) Fanny.G

zuzka34 Pozri príspevok
" Fanny G.": so synom som tam bola koncom marca.čakáme výsledky krvi a podľa uvoľnenia miesta si ho zavolajú na hospitalizáciu, s ktorou súhlasil po mojom hodinovom dohováraní a sľubovaní aj nemožného a ako sa mi priznal neskôr aj sa teší, lebo mu lekárka povedala, že tam isto schudne( ná miernu nadváhu).Navrhla by som ti tam preventívne volať, či sa tam niekto neodhlásil z objednaných pacientov, nám sa to podarilo tak.Želám príjemný deň.
Ďakujem,určite to skúsim tak ako radíš
0 0
pupavka11 pupavka11

pupavka11 je offline (nepripojený) pupavka11

Vedeli by ste mi dat kontakt do Lubochne, prosim. Je to klasicka nemocnica, alebo liecebna? Vie niekto, ci sa so stitnou zlazou chodi na liecenie? Kde a ake su podmienky.
0 0
lindusaaa lindusaaa

lindusaaa je offline (nepripojený) lindusaaa

pupavka11 Pozri príspevok
Vedeli by ste mi dat kontakt do Lubochne, prosim. Je to klasicka nemocnica, alebo liecebna? Vie niekto, ci sa so stitnou zlazou chodi na liecenie? Kde a ake su podmienky.
Tu je kontakt h ttp://www.nedu.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=34&Itemi d=42

Su tam klasicke ambulancie, kde su endokrinologovia a je tam aj liecebna. Pozri si stranku: http://www.nedu.sk/
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať