Zavrieť

Porady

Má niekto k dispozícii (nahraté alebo niekde na nete) telenovelu Keď budeš moja...?

Ahojte. Nemáte niekto náhodou nahratý posledný diel telenovely "Keď budeš moja", ktorú vysielala jedna naša TV cez víkend? Mal som ju nahrať polovičke, ale totálne som na to zabudol.

Keby ste to náhodou niekto mali nahraté dajte mi prosím vedieť. Alebo ak by niekto vedel, kde na nete sa to dá pozrieť, dajte odkaz. Hľadal som na on line seriáloch, ale bohužiaľ táto telenovela nebola k dispozícii. Jazyková verzia nerozhoduje, kľudne môže byť aj s kórejským dabingom. Je to 238. časť, záverečná.

Záchrancovi bude zaviazaný....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    Ja ho mám a nedá sa mi sem pripnúť zip súbor aj napriek tomu že nemá takú velkosť ako sa píše povolená v prílohach.
    Stále mi vypisuje:
    Vami hľadaný výraz nebol spracovaný, pretože ste nezadali prepis bezpečnostného obrázku.

    Ak vyhľadávate ako prihlásení, skúste stlačiť F5 (refresh), reštartnúť Váš prehliadač, odhlásiť sa a prihlásiť znova. Pravdepodobne máte načítanú v pamäti prehliadača starú verziu.
    Môžete kontatkovať administrátora ak myslíte že nastala chyba.

    Chobot poslala som ti ss.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Chobot Pozri príspevok
    Ahojte. Nemáte niekto náhodou nahratý posledný diel telenovely "Keď budeš moja", ktorú vysielala jedna naša TV cez víkend? Mal som ju nahrať polovičke, ale totálne som na to zabudol.

    Keby ste to náhodou niekto mali nahraté dajte mi prosím vedieť. Alebo ak by niekto vedel, kde na nete sa to dá pozrieť, dajte odkaz. Hľadal som na on line seriáloch, ale bohužiaľ táto telenovela nebola k dispozícii. Jazyková verzia nerozhoduje, kľudne môže byť aj s kórejským dabingom. Je to 238. časť, záverečná.

    Záchrancovi bude zaviazaný....
    Za pokus nič nedáš ...ale ak by náhodou vyšlo , mne potom áno ...

    Možno máš internet tv . možno nie ...ale v ponuke je aj TV Canal 13 , TV Azteca , na ktorú sa odvoláva aj wikipédia ...už len vyskúšať a hľadať ...
    http://www.mmtoolz.com/

    http://es.wikipedia.org/wiki/Cuando_seas_mía

    Inak , na You Tube niečo je ...možno by sa dalo pokladať ...zdá sa mi , že je tam celý diel , nestopoval som ...
    ALE ĽUTUJEM , kórejský dabing sa nejak nevyskytuje v ponuke , španielsky originál musí stačiť ....


    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    buchač Pozri príspevok
    Za pokus nič nedáš ...ale ak by náhodou vyšlo , mne potom áno ...

    Možno máš internet tv . možno nie ...ale v ponuke je aj TV Canal 13 , TV Azteca , na ktorú sa odvoláva aj wikipédia ...už len vyskúšať a hľadať ...
    http://www.mmtoolz.com/

    http://es.wikipedia.org/wiki/Cuando_seas_mía

    Inak , na You Tube niečo je ...možno by sa dalo pokladať ...zdá sa mi , že je tam celý diel , nestopoval som ...
    ALE ĽUTUJEM , kórejský dabing sa nejak nevyskytuje v ponuke , španielsky originál musí stačiť ....


    Youtube som pozeral, ale komu by napadlo, že to uložia pod skratkou csm..., hľadal som pod celým názvom. Zatiaľ díky.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Hej, ale bez registrácie nie je link.
    Takže neregistrovaný člen nemá odkaz na stiahnutie, je tam len informácia:

    238. časť
    [Len registrovaní užívatelia vidia celý obsah príspevku a môžu posielať príspevky na fórum. Zaregistrujte sa alebo sa prihláste na fórum.]
    Registrácia je bezplatná a trvá iba niekoľko sekúnd.

    A registrovať sa bez pozvánky už registrovaného člena nie je možné. Jedine, že by mi niekto zaslal pozvánku.

    "K registrácii potrebujete pozvánku. Ak máte kód pozvánky, napíšte ho prosím do kolónky nižšie. "

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    buchač Pozri príspevok
    Hej , ale aj to je z tohoto linku povšimnutia hodné ...
    TO je starší príspevok. Potom dali ten link ešte raz, z neho by to malo ísť. Ešte zohnať tú pozvánku...

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    síce som dala link, ale nie som registrovaná, len som chcela pomôcť

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Ďakujem všetkým, ani som nečakal takú masívnu pomoc.

    Nie že by bola polovička taký telenovelácky maniak, ale chcela vidieť tento posledný diel, lebo vraj je tam nejaká pekná svadba...

    Darma111 je offline (nepripojený) Darma111

    Darma111
    my máme doma televíziu cez internet, je tam aj archív celeho vysielania aj TV Doma a aj tejto telenovy, skusim doma pozriet, ci sa da nejako nahrat na DVD...aj ked sa priznam som v týchto veciam uplny amater...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Chobot Pozri príspevok
    Hej, ale bez registrácie nie je link.
    Takže neregistrovaný člen nemá odkaz na stiahnutie, je tam len informácia:

    238. časť
    [Len registrovaní užívatelia vidia celý obsah príspevku a môžu posielať príspevky na fórum. Zaregistrujte sa alebo sa prihláste na fórum.]
    Registrácia je bezplatná a trvá iba niekoľko sekúnd.

    A registrovať sa bez pozvánky už registrovaného člena nie je možné. Jedine, že by mi niekto zaslal pozvánku.

    "K registrácii potrebujete pozvánku. Ak máte kód pozvánky, napíšte ho prosím do kolónky nižšie. "
    Hej , ale aj to je z tohoto linku povšimnutia hodné ...
    Juha Jozef
    Časť 238 part 2.part 3 neda sa stiahnuť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.