Zavrieť

Porady

Podlaha v RD - klasicky beton+polystyren alebo perlitbeton?

dobry den,
bolo toho tu uz viac, ale uvital by som vase nazory na tento konkretny porblem.. idem riesit podlahu v jednej izbe v 60r dome,v ostatnych uz bola spravena predchadzajucim majitelom, takze dal som dole plavajucu podlahu a su tam dosky na par miestach vydute ale inak nato ze maju 60r su v perfektnom stave a este ich isto niekde pouzijem, tramy maju asi 20cm a spodnych 3cm uz zacina trocha nahnivat, cele to je zasypane zeminou a skvarou, podotykam ze samotna podlaha je asi pol metra nad zemou, moj pla je vybrat dosky + tramy, trocha odkopat a teraz prichadza moja dilema, je vela sposobov ako to vyriesit.. rozmyslam nad - hruby igelit, 10cm beton, tvrdeny polystyren a nato plavajuca.. alebo hruby igelit, 10cm perlitbeton a na to plavajuca
viete mi prosim vas poradit ktory z tychto dvoch sposobov je lepsi/lacnejsi/rychlejsi? pripadne ak mate vlastny tip na uplne iny sposob budem rad, len uvadzajte nazvy materialov.

dakujem velmi pekne
stano
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Podlaha v RD - klasicky beton+polystyren alebo perlitbeton?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.