Zavrieť

Porady

nefunkčný zvuk na internetových aplikáciach

Dobrý deň ,
Mám menší problém čo sa týka zvuku na mojom stolovom PC. zvuk ide ale iba ak ten daný zvukový súbor uložený na disku. akonáhle si chcem pustit nejake video z internetu alebo inú aplikáciu obsahujúcu zvuk zo siete. zvuk nejde.
skúšal preinštalovať driver zvukovej karty a dalšie iné veci ale neúspešne :/ tak ma napadlo ze ci to nemože byt záležitost antivirusu alebo nejake antispywaru ale to som sa mi zatial nepotvrdilo.

vopred dakujem dakujem za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    maleky Pozri príspevok
    Dobrý deň ,
    Mám menší problém čo sa týka zvuku na mojom stolovom PC. zvuk ide ale iba ak ten daný zvukový súbor uložený na disku. akonáhle si chcem pustit nejake video z internetu alebo inú aplikáciu obsahujúcu zvuk zo siete. zvuk nejde.
    skúšal preinštalovať driver zvukovej karty a dalšie iné veci ale neúspešne :/ tak ma napadlo ze ci to nemože byt záležitost antivirusu alebo nejake antispywaru ale to som sa mi zatial nepotvrdilo.

    vopred dakujem dakujem za pomoc
    Neide ti vôbec žiadny zvuk z internetu? Alebo len niektoré stránky neprehrávajú zvuk?

    V prvom rade skús iný internetový prehliadač a vyskúšaj rôzne stránky, kde je nejaký zvuk alebo video.

    sfinks je offline (nepripojený) sfinks

    sfinks
    Fero11 Pozri príspevok
    Uz niekolko krat sa mi stalo, ze v playery je zvuk vypnuty, vid obr.
    tak ale hadam nieje taky blby zas ...

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    sfinks Pozri príspevok
    tak ale hadam nieje taky blby zas ...
    Vieš, boli tu už prípady, kedy niekomu neprehrávali repráky, nešiel zvuk z PC. Radilo sa skutočne všetko možné - cez ovládače, nastavenia, skoro išiel upgradovať BIOS. Nakoniec zistil, že kábel z reprákov zastrčil do úplne inej dierky vzadu v PC.....

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    sfinks Pozri príspevok
    Nuz ludska hlupost nema hranice ...
    ... zas nebuďme takí prísni. Ja by som také niečo nazval neznalosťou, nevedomosťou, neskúsenosťou či nepozornosťou..

    nefunkčný zvuk na internetových aplikáciach

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.