Zavrieť

Porady

RECEPT na originalny svadobny dar

mili poradaci,

dufam, ze nebudete skripat zubami nad zaradenim mojho prispevku, ale do kultury (kam sa svadba hadam zaradit da ) by sa RECEPT na dar moc nehodil a tak som to teda riskla v tu..

takze, caka ma v blizkej dobe absolvovanie tejto udalosti a kedze nechcem byt trapna a darovat zehlicku, tlcik na rezne, obalku ... pohare, pribor atd , rada by som nacerpala inspiracie mozno aj na tychto miestach

poradite?

(dopredu vdaka)
Usporiadat
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
mixaela mixaela

mixaela je offline (nepripojený) mixaela

dik za linky, ale nic take originalne som nenasla ani tam
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ja sa skôr prikláňam k praktickým a užitočným svadobným darom. Myslím, že svojim darčekom poukážkou o zaplatení troch metrákov dreva na kúrenie mladomanželov nielen poteším
2 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
mixaela Pozri príspevok
mili poradaci,

dufam, ze nebudete skripat zubami nad zaradenim mojho prispevku, ale do kultury (kam sa svadba hadam zaradit da ) by sa RECEPT na dar moc nehodil a tak som to teda riskla v tu..

takze, caka ma v blizkej dobe absolvovanie tejto udalosti a kedze nechcem byt trapna a darovat zehlicku, tlcik na rezne, obalku ... pohare, pribor atd , rada by som nacerpala inspiracie mozno aj na tychto miestach

poradite?

(dopredu vdaka)
...akú max. sumu si ochotná zaplatiť za svadobný dar?
0 0
glascat7 glascat7

glascat7 je offline (nepripojený) glascat7

Obyčajná mama, sestra, teta, susedka... ...viac
))) Najoriginálnejší svadobný dar, ktorý som videla /a v sobotu ho hodlám darovať aj ja/ bol PEŇAZOVNÍK DOMÁCI.
Bol to Zamiokulkas v ozdobnom kvetináči a na lístkoch mal na strieborných nitkách povešané zrolované bankovky, od 5E až po 50E. A mal aj priložený návod na pestovanie, vtipný...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Možno by sa mladomanželom páčil poukaz na romantický víkendový pobyt.
Krásne spomienky zostanú nadlho v pamäti
http://www.darcek-prekvapenie.sk/sk/...nticky-vikend/
http://www.uzisito.sk/POBYTY_d21.html
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

tak pridam aj ja svoj tip.. snad som ho nepisala uz v tych inych temach

my sme kamaratom pred dvoma rokmi darovali truhlicu plnu zrolovanych papierovych penazi... kamaratka v banke mi zmenila potrebnu hotovost na 20tky, malicko 50,- a trosku 100,- a vecer sme ich poctivo sulali... a naukladali jednu vedla druhej a este sme im prilozili dovnutra blahozelanie... truhlica mala obrovsky uspech a dokonca kolovala medzi hostami

teraz to je stazene s euro bankovkami, kt. hodnota je o dost vyssia... tak potom skusit zmenit za mince a odovzdat tak truhlicu plnu minci
1 0
mixaela mixaela

mixaela je offline (nepripojený) mixaela

glascat7 Pozri príspevok
))) Najoriginálnejší svadobný dar, ktorý som videla /a v sobotu ho hodlám darovať aj ja/ bol PEŇAZOVNÍK DOMÁCI.
Bol to Zamiokulkas v ozdobnom kvetináči a na lístkoch mal na strieborných nitkách povešané zrolované bankovky, od 5E až po 50E. A mal aj priložený návod na pestovanie, vtipný...
no supeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrr, to by slo
0 0
mixaela mixaela

mixaela je offline (nepripojený) mixaela

alla66 Pozri príspevok
...akú max. sumu si ochotná zaplatiť za svadobný dar?
skor ide o originalitu... samozrejme cena primerana tej originalite.. .ale.... zasa medove tyzdne na tahiti... to byt nemaju ...
0 0
mixaela mixaela

mixaela je offline (nepripojený) mixaela

jozka56 Pozri príspevok
Ja sa skôr prikláňam k praktickým a užitočným svadobným darom. Myslím, že svojim darčekom poukážkou o zaplatení troch metrákov dreva na kúrenie mladomanželov nielen poteším
tak ale aj toto je dobreeeee
0 0
Lenka*1 Lenka*1

Lenka*1 je offline (nepripojený) Lenka*1

andreaS Pozri príspevok
tak pridam aj ja svoj tip.. snad som ho nepisala uz v tych inych temach

my sme kamaratom pred dvoma rokmi darovali truhlicu plnu zrolovanych papierovych penazi... kamaratka v banke mi zmenila potrebnu hotovost na 20tky, malicko 50,- a trosku 100,- a vecer sme ich poctivo sulali... a naukladali jednu vedla druhej a este sme im prilozili dovnutra blahozelanie... truhlica mala obrovsky uspech a dokonca kolovala medzi hostami

teraz to je stazene s euro bankovkami, kt. hodnota je o dost vyssia... tak potom skusit zmenit za mince a odovzdat tak truhlicu plnu minci
no to by bolo potesenie - dostat truhlicku a v nej cca 100 eur v centacikoch
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

tak skor som myslela "zlatom" blistacie mince asi by som pridala este daku bizu perlovu a zohnala este dake umele kamene, nech to vytvori dojem pokladu
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

andreaS Pozri príspevok
tak pridam aj ja svoj tip.. snad som ho nepisala uz v tych inych temach

my sme kamaratom pred dvoma rokmi darovali truhlicu plnu zrolovanych papierovych penazi... kamaratka v banke mi zmenila potrebnu hotovost na 20tky, malicko 50,- a trosku 100,- a vecer sme ich poctivo sulali... a naukladali jednu vedla druhej a este sme im prilozili dovnutra blahozelanie... truhlica mala obrovsky uspech a dokonca kolovala medzi hostami

teraz to je stazene s euro bankovkami, kt. hodnota je o dost vyssia... tak potom skusit zmenit za mince a odovzdat tak truhlicu plnu minci
Tak toto presne sme urobili aj my, ale namiesto truhličky sme kúpili globus sveta na nohe globus sa dal otvárať (bol to vlastne bar) a do polovice sme ho naplnili vtedy 0,50 haliernikmi. Takisto to malo velký úspech.
3 0
0123misa 0123misa

0123misa je offline (nepripojený) 0123misa

mixaela Pozri príspevok
skor ide o originalitu... samozrejme cena primerana tej originalite.. .ale.... zasa medove tyzdne na tahiti... to byt nemaju ...
tak skus na HAITI...top by boloo lacnejsie....
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

my sme kedysi takto zabalili krabicu s pokladničkou http://foto.dama.cz/img/51/51120.jpg . V pokladničke boli ešte aj nejaké mince.

peniaze boli vložené medzi dva celofány.
0 0
bupi bupi

bupi je offline (nepripojený) bupi

MY sme darovali bankovky v albume a mince v mesteku. Tiez to zozalo obrovsky uspech.
0 0
58vlasta 58vlasta

58vlasta je offline (nepripojený) 58vlasta

Moji známi darovali svojim známym lístky na divadelné predstavenie do divadla SNP v Blave. /Pokiaľ majú radi divadlo - alebo na nejaké vystúpenie známych spevákov a pod.../
0 0
ivustek ivustek

ivustek je offline (nepripojený) ivustek

Iveta
n659.jpg  
0 0
mixaela mixaela

mixaela je offline (nepripojený) mixaela

dakujem za vsetky napady

inspirovali ma najma tie krabicky, mesce a neviem ake "nadoby" na peniaze .. kedze s eurovymi bankovkami to je teraz trosku nakladnejsie, vylepsime to tak, ze okrem nich zamenime predsa len vacsie drobne a .... urobime "prasa v zite" - nech sa maju ako prasce v zite.... - tj. naaranzujeme prasiatko, najlepsie priesvitne, aby bol vidiet obsah (nie je podmienkou ) a urobime mu peeeekny "chlievik" zabaleny so vsetkou slavou do celofanu
bude sranda a mozno trosku originality aj
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať