Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Darina1234
BXL, suhlasim so vsetkym, len to hlavne si zabudla, nejedli nic chemicke, je velky rozdiel slanina vtedy a dnes, zemiaky vtedy a dnes, maso len v nedelu a varene, udene tiez ale nie take ako dnes, velke lo je teraz chemicka uprava potravin a vsetko okolo tej chemie, ludia aj dnes pracuju a hybu sa, len nejeme nic zdrave
komu neni zhora dáno, v apoteke nekúpi, radšej pred obrazovkou ičuje, ked už veľa dá kávu na gombík, sadne do auta a ide sa (už každý po svojom) uvoľniť, niekto..
0 0
Adka4 Adka4

Adka4 je offline (nepripojený) Adka4

Ja pijem tento čaj https://onlinelekaren.sk/p/juvamed-a...-20x15-g-30-g/ . Za mňa super lebo nepchám do seba chemikálie
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Tak to jo, ja pokrivu z doliny si zvarím
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Vybrať dobrého doktora
https://www.facebook.com/groups/mluv...8153522536196/
Říká mladý lékař staršímu kolegovi: "Těch chorob je tolik, jak je mám poznat?“ Zkušenější lékař se usměje a říká: "Přijde kuřák, řekneš mu, že to má z kouření. Ožralovi, že z chlastu. Přijde tlusťoch, hodíš to na obezitu. U chcípáka na podvýživu. Když v práci dře nebo je sportovec, tak to prohlásíš za přetížení nebo přetrénování. Usedlému řekneš, že je to z nedostatku pohybu.
Mladému, že jde o růstové problémy. Starému, že je to ve stáří normální. A co máš říci masožravým, vegetariánům, opáleným a neopáleným, to už snad chápeš sám, vždyť na co bys jinak měl ten čerstvý diplom. Vyúčtuješ si měření krevního tlaku a poplatky a hlavně mu nakonec předepíšeš hrst prášků od nejlépe platícího dealera. Když přitom bude remcat, že mu minule po těch prášcích bylo hůř a že mu nepomáhají, tak mu řekneš, že lékař jsi ty a ne on, že musí něco vydržet, že začnou zabírat až po delším čase, že je určitě bral nepravidelně nebo že je asi zapíjel alkoholem a ať je určitě bere dál. Když bude hodně otravný, vyměníš mu je za prášky od druhého nejlépe platícího dealera, poznamenáš, že tyto už jsou ty vůbec nejlepší, že jsou ze Švýcarska a budeš se u toho tvářit, jako bys mu je platil ze svého."
Mladý: "No ale co když přijde zcela průměrný nekuřák?" Zkušený: "No potom ho, podle své nálady, buď prohlásíš za hypochondra a vyhodíš ho hned nebo řekneš, že je to psychosomatické a přihraješ ho kamarádovi psychiatrovi." Mladý: "Ale co když se ho ani potom nezbavím?" Zkušený: "V takovém případě ho pošleš na kolečko odborných vyšetření. A v máš od něj pokoj nejmíň na rok. A kdyby i to náhodou přežil a ještě se k tobě vrátil, už bude dávno mít jiné starosti, nevzpomene si ani, jak se jmenuje, natož aby tě otravoval, že chce nějakou diagnózu a léčbu."
Mladý: "Díky za rady, nepochybně ze mne bude také výborný lékař."
3 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Tento pohľad na cukor je brilantný (a mocný). Je to niečo, čo každý človek na planéte potrebuje vidieť.
....a ja tej coly teda vypijem litre, takže moje kilá...........môžem sa ja snažiť dietovať
53314596_2331214763637087_4951885924062461952_n.jpg  
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Terezia13
Tento pohľad na cukor je brilantný (a mocný). Je to niečo, čo každý človek na planéte potrebuje vidieť.
....a ja tej coly teda vypijem litre, takže moje kilá...........môžem sa ja snažiť dietovať
Tá fotka je hlúposť...tu máš reálne údaje.

https://www.vyzivovo.sk/nealko-napoje-obsah-cukru/
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

jojjoj ale cola aj tak je samý cukor
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Terezia13
jojjoj ale cola aj tak je samý cukor
Netvrdím opak...ALE na druhej strane je pre diabetika (ktorý dostane hypoglykémiu) najrýchlejšia záchrana.
Skús dať takému kocku cukru alebo niečo podobné v tuhom stave, či to bude vedieť skonzumovať....dosť problematické.
Takže v takomto prípade sa skôr hodí ten cukor v tekutom stave, ktorý sa dá naliať do úst...nejako len prejde do tráviacej sústavy ...zvyšok je o čase reakcie...ale do pár minút je dotyčný v tom normále.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Terezia13
jojjoj ale cola aj tak je samý cukor
Pepsi Cola a Coca Cola sú aj tak 2 najzdravšie "sódovky" spomedzi ostatných.
Jedine v nich sa nachádza kyselina fosforečná, ktorá je potrebná pre našu DNA. Všetky ostatné počnúc kofolou končiac neznačkovými používajú kyselinu citrónovú, ktorá organizmu neprospieva.
A to nehovorím pozitívnym účinkom na žalúdok, kde každá ochotná lekárnička pre 2 ročné dieťa so žalúdočnými problémami poradí ako najlepšie riešenie trochu pepsi, nakoľko na voľný predaj pre 2 ročné deti v podstate v lekárni nič nie je. Všetko čo existuje je nad 3 a viac rokov.
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

buchi, úplná pravda, ja ešte Bohu vďaka cukrovku nemám manžel áno, ale bola som v dávnej minulosti v Lefantovciach, na izbe so mnou bývala aj pani so silnou cukrovkou, rozprávali sme sa o príznakoch prichádzajúceho stavu hypoglykémie, vtedy mi hovorila, že si rýchle dá kocku cukru alebo lyžicu medu, na druhý deň nastal skúška mojej pozornosti - pani chytila triašku a ostatné príznaky, rýchle som jej dala najesť medu, lekár potom povedal, že to ju zachránilo od upadnutia do kómy, cukor mala minimálny, môj muž mal zase úplne iné príznaky - triašku, slabosť a doslova hlad na jablko a niečo sladké, ale dobre vedieť - cola by ma nenapadla
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Nandi, proti cole nič nemám teda coca cole, ale pepsi cola vraj (a ešte niekoľko výrobkov - väčšinou čokoládové tyčinky napr. Kit - kat) výťažok s ľudských embrií, od vtedy sa mi to zhnusilo
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Terezia13
Nandi, proti cole nič nemám teda coca cole, ale pepsi cola vraj (a ešte niekoľko výrobkov - väčšinou čokoládové tyčinky napr. Kit - kat) výťažok s ľudských embrií, od vtedy sa mi to zhnusilo
To musel napisat riadny idiot. Pepsi a Coca su max. pribuzne vody, priama konkurencia.
To uz mohol rovno pisat, ze do pepsi melu ludske mozgy z mrtvol.
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

jednoducho sa mi to zhnusilo a pepsi už nevypijem
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Terezia13
jednoducho sa mi to zhnusilo a pepsi už nevypijem
V PepsiCole v Prahe som chvíľu pracoval a ja osobne ju uprednostňujem, má výrazne menej cukru a je pre mňa chutnejšia. Ten cukor som na etikete neporovnával, ale však stačí ochutnať. V podstate Coca Cola a Pepsi Cola sú konkurenti, majú takmer totožný sortiment.
Pepsi Cola - Coca Cola
Mirinda - Fanta
7Up - Sprite
Dr. Pepper - Višňová Coca Cola
toniky majú mám doje tiež obidve firmy
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Terezia13
Nandi, proti cole nič nemám teda coca cole, ale pepsi cola vraj (a ešte niekoľko výrobkov - väčšinou čokoládové tyčinky napr. Kit - kat) výťažok s ľudských embrií, od vtedy sa mi to zhnusilo
kde z onej by zohnali toľko ľudských embrií, šak toho sa vyrába desiatky milionov kusov ak nie viac
Naposledy upravil bettylou : 30.04.19 at 07:41
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Kamarat pracujuci v Coca Cole mi povedal, ze aj nejeden odbornik si pomyli Pepsi s Cocou.

...ze pomlete ludske embrya...
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

nie pomleté ľudské embriá ale výťažky z nich, zrejme nejako chemicky upravené
.......a tých ľudských embrií - zabitých plodov - sú nepredstaviteľné množstvá, asi by sme tomu množstvu ani neuverili
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

má niekto skúsenosti s týmto výrobkom?
https://1ashop.sk/collections/vsetky...BXtmxYWwWPSelw
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Terezia13
nie pomleté ľudské embriá ale výťažky z nich, zrejme nejako chemicky upravené
.......a tých ľudských embrií - zabitých plodov - sú nepredstaviteľné množstvá, asi by sme tomu množstvu ani neuverili
Veď to by potom bolo kua drahé, dopraviť embriá, chemicky upraviť rozviezť do fabrík, kde sa to vyrába... neviem, mne sa to nezdá, načo by si to tak komplikovali
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Terezia13
má niekto skúsenosti s týmto výrobkom?
https://1ashop.sk/collections/vsetky...BXtmxYWwWPSelw
nie, ale hádam pomôže aj častejšie kývať hlavou zboka na bok a do strán atď, netreba to robiť ako dáke cvičenie, len stále pohnúť hlavou, keď dávam enter (napr.) Jak Marko Igonda v tretej sérii Prázdnin . Tiež mu každú chvíľu mykalo hlavou. Ale dlhodobo to má veľmi priaznivý efekt na uvoľnenie svalstva pozdĺž chrbtice.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať