Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 22:53
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nie kde, ale kto je podpísaný.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Konšpiračná stránka!
https://www.konspiratori.sk/zoznam-stranok.php

Nič v zlom Lui - ale na takýto "papier" sa v zahraničí i doma zvysoka vy*erú!
Nič v zlom - ale nemáš pravdu...

Inými slovami - na kerú máriu sa drbeš do takej diskusie/témy, o ktorej nemáš ani len páru ?

P.S.:
Podobný papier - potvrdenie o diabetes mám v peňaženke (kvôli vzhľadu inzulínových pier a náplní) ... prešiel som s ním cez letiskové kontroly v Pešti a v Dubline.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
8. arfa.cz 9.6
59. ac24.cz 9.1
https://www.konspiratori.sk/zoznam-stranok.php
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ď za ich propagáciu.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Veď tam si môžem napísať čo chcem,aj meno lekára aj pečiatku
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hehehe.... klikol som na tej stránke na link, ktorý uviedli..... Malwarebytes (Premium - platený) začal "revať" ako pominutý... a zablokoval tú stránku.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Vladimír Malec
O rúškach som nechcel. Ale veľká štúdia v British Journal of Med. z 2015 ktorá skúmala účinnosť rúšok vtedy, keď ešte vôbec nikto netušil o COVID19 na viac ako 1600 zdravotníckych pracovníkoch ukázala, že chirurgické rúška prepustia 44% patogénov, textilné až 97%. Takže účinnosť tých pekných textilných rúšok je prakticky nulová.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

"Po druhé, ďalšou príčinou oveľa nižšej smrtnosti, akej prisudzujú nemalú váhu v Nemecku aj v Taliansku, je masívnejšie nosenie rúšok. Der Spiegel upozorňuje na štúdiu Saida El Zeina z Wayne State University v americkom Detroitu, ktorý ešte na prelome jari a leta na stovkách pacientov zistil, ako sa v priebehu mesiacov znižovala u pacientov vírusová nálož – podľa El Zeina to bolo najmä v dôsledku rúšok, ktoré aj keď neochránia stopercentne, vírus významne zoslabia. Ale aj rúšková teória je zatiaľ viac len hypotézou než dôkazom."

citácia je z tohto článku https://www.postoj.sk/v-skratke/3070...-pre-buducnost
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kukučka
Vladimír Malec
O rúškach som nechcel. Ale veľká štúdia v British Journal of Med. z 2015 ktorá skúmala účinnosť rúšok vtedy, keď ešte vôbec nikto netušil o COVID19 na viac ako 1600 zdravotníckych pracovníkoch ukázala, že chirurgické rúška prepustia 44% patogénov, textilné až 97%. Takže účinnosť tých pekných textilných rúšok je prakticky nulová.
Lenže ten chytrák nepíše že na akú diaľku letí patogén ktorý vydýchneš bez rúška s rúškom. Na to aby si sa chránila pred okolím potrebuješ minimálne respirátor. Jeden učiteľ kvôli predstave robil s deťmi ukážku so sprejom ako letia čiastočky z úst bez rúška a s rúškom
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

ČT24
25. septembra ·
Jak účinné jsou roušky?
Kolik kapének produkuje člověk, který mluví? A kolik jich zachytí rouška? A kolik respirátor? To jsou otázky, které si v souvislosti s epidemií koronaviru pokládají vědci i lékaři po celém světě. V rámci školního experimentu se na ně pokusila odpovědět i 12letá studentka českého gymnázia. A k čemu dospěla?
https://www.facebook.com/CT24.cz/videos/755999185246601
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Došiel som po slová...." Denník Hlavné správy si všimol zaujímavú skutočnosť...."
Viac som už ani nečítal.
1 2
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

MUDr. Vladimír Malec, PhD., prednosta Onkologickej kliniky SZU, FNsP F. D. : Roosevelta, Banská Bystrica

A prv než sa na mňa za toto vyhlásenie vrhnú rozzúrení hejteri a neuvažujúci, ale zato nesmierne snaživí redaktori niektorých médií, im odporúčam prečítať si deklaráciu z Great Barrington, ktorú 4. októbra 2020 publikovali svetovo uznávaní experti na virológiu a infektológiu z Harvardu, Stamfordu, Oxfordu, Cambridgu, Univerzity v Edinburgu a ďalších významných vedeckých inštitúcií. Napriek tomu že je zverejnená ešte len 7 dní, podpísalo ju už viac ako 7 600 vedeckých pracovníkov, vyše 17 800 lekárov a zdravotníckych pracovníkov a vyše 281 000 verejne činných osôb. Signatári deklarácie vyjadrili vážne obavy z dopadu prevládajúcich protzikovidových opatrení na fyzické a psychické zdravie.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

A prv než sa na mňa za toto vyhlásenie vrhnú rozzúrení hejteri
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
A prv než sa na mňa za toto vyhlásenie vrhnú rozzúrení hejteri
Síce neviem, čo si týmto myslela, ale budiž.
Skús si najprv objasniť, čo znamená výraz " hejter "... a potom sa realizuj.

Ale k veci...nože nás pouč, o čom pojednáva Great Barrington deklarácia.
P.S.:
Linky absolútne neberiem...chcem tvoju odpoveď.

Poznámka :
Ohľadom tých podpisov snáď len informácia, že niekoľko médií informovalo, že medzi vtedajšími 175 000 podpismi podpory tohto vyhlásenia boli desiatky zjavne falošných mien, vrátane „pán Banana Rama “, „Dr. Johnny Fartpants“, „Dr. Person Fakename“, „ Harold Shipman “, „Profesor Notaf Uckingclue“ a „ Prof Cominic Dummings “. Zistilo sa, že signatármi bolo viac ako 100 psychoterapeutov , mnoho homeopatov , fyzioterapeutov , masážnych terapeutov a ďalších nerelevantných ľudí, vrátane umelca Khoomeiho - mongolský štýl alikvotného spevu - označený ako „terapeut liečiaci zvukom“.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Dobre, tak teda moja osobna skúsenost, a žial osobná skúsenosť je neprenositelna. Trochu citania, chronologie v mojom pripade. Doma sme vsetci pozitivny, postupne ako nas testovali. Dcera 4.10., manzelka 5.10. a ja 6.10. Teplotu som dostal 4.10., to sa este dalo,37,5 st.C. Na dalsi den uz 38. Aj to sa este dalo, pomahal paralen, potom dvojnasobne davky paralenu a uz sme to s manzelkou nijako nevymysleli, iba cez 155-ku. Od nedele 11.okt asi 15:30 na vstupnu prehliadku s amb.odvozom BA-Kramáre, infekčné. Hodinovy kolotoc tisickrat polozenych otazok: vyska, hmotnost, ci mocim bez palenia, ci byva stolica...prehmatanie brucha, meranie tlaku. Doprovod na izbu, ziadne informacie, vysoka teplota pokracuje. Prisla sestra v skafandri, zaviedla mi kanilu. No nic viac. Noc pretrpena s horuckou 38,3, na stoliku mi nechali nejake tabletky, dal som si jednu, neskor zabrala, nad ranom som zaspal. Prisla sestra v skafandri, meria teplotu cez celo, vraj nemam teplotu. Nechut k jedlu pokracuje aj tak. Dopoludnia nejaky mlady lekar v skafandri. Meria mi tlak, pytam sa na nejakeho primara. Tak neviem, asi nejaka zahadna osoba. Pride dalsi lekar rtg vysetrenie. Ma so sebou kombajn,pod hrudnik mi dava dosku. Snimkovanie, vysledok neviem, neviem vlastne nic. O 13 hodine prichadza sestra so skafandrom (vsetci ku mne takto chodia). Antibiotika priamo do zily, nic sa nedeje, dajako zaspim. O 16 mi volaju z domu, tuho som spal. Prvy moment-boze ved ja som cely mokry, nepocitoval som teplotu. A aj ten zahadny odpor k jedlu zmizol. Veceru uvarene cestoviny len kratko zapecene s nastruhanou mrkvou a uhorkovy salat som zjedol bez zavahania. Vecer som si zapol tablet, do vtedy ma nic netesilo. Vecer mi volala lekarka na moju ziadost. Je to sluzbu konajuca lekarka, zrejme tam ako som zacinal vstup. Ze maju prijem. Na nic mi nevedela odpovedat, len to, ze mam covid19. Pri vstupe mi znovu robili odbery. A ze sa mam pytat mojho izboveho lekara, to je ten co mi meral tlak a aj ma popocuval. Dnes tu travim vlastne 7.deň, som stabilizovaný, liečený na zápaľ plúc antibiotikami venozne. Ale kludne šírte, že to nič nie je, že iba taká slaba chrípočka. Ako som písal, osobná skúsenosť je neprenositelná. foto z nedele 11.10.2020
duves.JPG  
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Dušan, prajem skoré uzdravenie a odchod zo špitálu.
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

duves
Dobre, tak teda moja osobna skúsenost, a žial osobná skúsenosť je neprenositelna. Trochu citania, chronologie v mojom pripade. Doma sme vsetci pozitivny, postupne ako nas testovali. Dcera 4.10., manzelka 5.10. a ja 6.10. Teplotu som dostal 4.10., to sa este dalo,37,5 st.C. Na dalsi den uz 38. Aj to sa este dalo, pomahal paralen, potom dvojnasobne davky paralenu a uz sme to s manzelkou nijako nevymysleli, iba cez 155-ku. Od nedele 11.okt asi 15:30 na vstupnu prehliadku s amb.odvozom BA-Kramáre, infekčné. Hodinovy kolotoc tisickrat polozenych otazok: vyska, hmotnost, ci mocim bez palenia, ci byva stolica...prehmatanie brucha, meranie tlaku. Doprovod na izbu, ziadne informacie, vysoka teplota pokracuje. Prisla sestra v skafandri, zaviedla mi kanilu. No nic viac. Noc pretrpena s horuckou 38,3, na stoliku mi nechali nejake tabletky, dal som si jednu, neskor zabrala, nad ranom som zaspal. Prisla sestra v skafandri, meria teplotu cez celo, vraj nemam teplotu. Nechut k jedlu pokracuje aj tak. Dopoludnia nejaky mlady lekar v skafandri. Meria mi tlak, pytam sa na nejakeho primara. Tak neviem, asi nejaka zahadna osoba. Pride dalsi lekar rtg vysetrenie. Ma so sebou kombajn,pod hrudnik mi dava dosku. Snimkovanie, vysledok neviem, neviem vlastne nic. O 13 hodine prichadza sestra so skafandrom (vsetci ku mne takto chodia). Antibiotika priamo do zily, nic sa nedeje, dajako zaspim. O 16 mi volaju z domu, tuho som spal. Prvy moment-boze ved ja som cely mokry, nepocitoval som teplotu. A aj ten zahadny odpor k jedlu zmizol. Veceru uvarene cestoviny len kratko zapecene s nastruhanou mrkvou a uhorkovy salat som zjedol bez zavahania. Vecer som si zapol tablet, do vtedy ma nic netesilo. Vecer mi volala lekarka na moju ziadost. Je to sluzbu konajuca lekarka, zrejme tam ako som zacinal vstup. Ze maju prijem. Na nic mi nevedela odpovedat, len to, ze mam covid19. Pri vstupe mi znovu robili odbery. A ze sa mam pytat mojho izboveho lekara, to je ten co mi meral tlak a aj ma popocuval. Dnes tu travim vlastne 7.deň, som stabilizovaný, liečený na zápaľ plúc antibiotikami venozne. Ale kludne šírte, že to nič nie je, že iba taká slaba chrípočka. Ako som písal, osobná skúsenosť je neprenositelná. foto z nedele 11.10.2020
prajem skoré uzdravenie a čo ostatní pozitívni rodinní príslušníci? u všetkých bol rovnaký ťažký priebeh? stačí ak poinformuješ po vyliečení.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

duves, želám skoré uzdravenie a ďakujem, že si sa podelil o vlastnú skúsenosť
7 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať