Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Zabudli mi dnes dať infúziu, treba to opraviť
infuzia.jpg  
4 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

duves
2.10.2020 hmotnosť 84,0 kg, dnes 80,30 kg.
Nemyslím,že by toto bolo zlé
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

duves
2.10.2020 hmotnosť 84,0 kg, dnes 80,30 kg.
Ešte si v norme! Predsa len - nemocničná strava nie je domáca strava. A než dostaneš chýbajúce kCal späť, nejaký čas to potrvá....
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
kopretinka
duves
2.10.2020 hmotnosť 84,0 kg, dnes 80,30 kg.
Nemyslím,že by toto bolo zlé
Silou mocou to nebudem nahaňať hore. Zíde sa mi to pri MTB v kopcoch, vlastne budem mat ako keby novy bike mínus 4 kila.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Pozliepal som článok o trabloch s Covidom
https://dochodkovy.blogspot.com/2020...om19-az-v.html
6 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

duves
Pozliepal som článok o trabloch s Covidom
https://dochodkovy.blogspot.com/2020...om19-az-v.html
duves, pisal si, ze pozitivne testovana bola aj tvoja dcera a manželka. Aky priebeh ochorenia bol u nich?
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
veronikasad
duves
Pozliepal som článok o trabloch s Covidom
https://dochodkovy.blogspot.com/2020...om19-az-v.html
duves, pisal si, ze pozitivne testovana bola aj tvoja dcera a manželka. Aky priebeh ochorenia bol u nich?
Teploty asi 37,5 až 38 u manželky, dcera tak 37,5. Strata čuchu obe. Suchy kašel, v cykloch navrat teploty. Manželka dokašliava a ked sme spolu volali, nepačilo sa mi to. Ešte nikdy tak zvlaštne nekašlala.
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

duves
veronikasad
duves
Pozliepal som článok o trabloch s Covidom
https://dochodkovy.blogspot.com/2020...om19-az-v.html
duves, pisal si, ze pozitivne testovana bola aj tvoja dcera a manželka. Aky priebeh ochorenia bol u nich?
Teploty asi 37,5 až 38 u manželky, dcera tak 37,5. Strata čuchu obe. Suchy kašel, v cykloch navrat teploty. Manželka dokašliava a ked sme spolu volali, nepačilo sa mi to. Ešte nikdy tak zvlaštne nekašlala.
uz mate všetci negatívny test?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

možno niekomu pomôže
príznaky.jpg  
5 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dáša_
možno niekomu pomôže
ano o tom som písal že by bolo treba ešte v priebehu I.vlny zverejniť, aj opakovane, najmä teraz keď sa vyskytujú bežné respiračné ochorenia a potom ešte klinické príznaky kedy už niet čo čakať, ale vyhľadať odbornú pomoc
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
veronikasad
uz mate všetci negatívny test?
A prečo by som mal mať?
0 0
annova annova

annova je offline (nepripojený) annova

veronikasad
duves
veronikasad
duves
Pozliepal som článok o trabloch s Covidom
https://dochodkovy.blogspot.com/2020...om19-az-v.html
duves, pisal si, ze pozitivne testovana bola aj tvoja dcera a manželka. Aky priebeh ochorenia bol u nich?
Teploty asi 37,5 až 38 u manželky, dcera tak 37,5. Strata čuchu obe. Suchy kašel, v cykloch navrat teploty. Manželka dokašliava a ked sme spolu volali, nepačilo sa mi to. Ešte nikdy tak zvlaštne nekašlala.
uz mate všetci negatívny test?
Ja teda neviem, nas znamy ma stratu cuchu uz davno, o covide vtedy nik nepocul. Chute nerozozna. Podla tabulky Min. zdravotnictva je tento priznak obcas, tak isto bolesti hlavy a podobne. Taktiez u chripky hnacky niekedy pri detoch, tak co potom brusna chripka?
Ako si vysvetlite, ze na Orave bol testovany chlapik na jednom odbernom mieste pozitivne, na druhom negativne? V Nitre s PCR pozitivne testovani pacienti, kontrolny test Matovicovymi testami z siestych pacientov pozitivny iba jeden. Co potom ukazuju tie testy?
0 1
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Nemám na to vysvetlenie. No všade, kde pracuju ľudia a nejake postupy dochádza k chybám. Či myslíš, že toto funguje na 100% neomylne? Ved je vas tu kopec účtovníkov, skúste sa zamyslieť, kolko krat ste po sebe opravovali nejakú položku. Alebo všetko bolo hned 100%-é? Na tu druhu problematiku - PCR a Matovičove testy je predsa vysvetlenie. Vieš čo sa tam vyšetruje?
0 0
annova annova

annova je offline (nepripojený) annova

duves
Nemám na to vysvetlenie. No všade, kde pracuju ľudia a nejake postupy dochádza k chybám. Či myslíš, že toto funguje na 100% neomylne? Ved je vas tu kopec účtovníkov, skúste sa zamyslieť, kolko krat ste po sebe opravovali nejakú položku. Alebo všetko bolo hned 100%-é? Na tu druhu problematiku - PCR a Matovičove testy je predsa vysvetlenie. Vieš čo sa tam vyšetruje?
To je pravda, ze kazdy clovek je omylny, ale hlavne ked ma z kazdeho pozitivneho testu slubene 20 Eur. Pritom test sa okamzite likviduje ako nebezpecny odpad. Ver potom niecomu a niekomu ...
Ako hovoril Polivka: "Taky jsem ji nevidel a verim, ze ji mate."
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

annova
veronikasad
duves
veronikasad
duves
Pozliepal som článok o trabloch s Covidom
https://dochodkovy.blogspot.com/2020...om19-az-v.html
duves, pisal si, ze pozitivne testovana bola aj tvoja dcera a manželka. Aky priebeh ochorenia bol u nich?
Teploty asi 37,5 až 38 u manželky, dcera tak 37,5. Strata čuchu obe. Suchy kašel, v cykloch navrat teploty. Manželka dokašliava a ked sme spolu volali, nepačilo sa mi to. Ešte nikdy tak zvlaštne nekašlala.
uz mate všetci negatívny test?
Ja teda neviem, nas znamy ma stratu cuchu uz davno, o covide vtedy nik nepocul. Chute nerozozna. Podla tabulky Min. zdravotnictva je tento priznak obcas, tak isto bolesti hlavy a podobne. Taktiez u chripky hnacky niekedy pri detoch, tak co potom brusna chripka?
Ako si vysvetlite, ze na Orave bol testovany chlapik na jednom odbernom mieste pozitivne, na druhom negativne? V Nitre s PCR pozitivne testovani pacienti, kontrolny test Matovicovymi testami z siestych pacientov pozitivny iba jeden. Co potom ukazuju tie testy?
to je dobre: pre PN použije pozitívny, pre kontrolu policajtmi použije negatívny
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Tých 20eur si delia všetci,čo sú na danom stanovišti.Je to niečo ako rizikovy priplatok.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

annova
veronikasad
duves
veronikasad
duves
Pozliepal som článok o trabloch s Covidom
https://dochodkovy.blogspot.com/2020...om19-az-v.html
duves, pisal si, ze pozitivne testovana bola aj tvoja dcera a manželka. Aky priebeh ochorenia bol u nich?
Teploty asi 37,5 až 38 u manželky, dcera tak 37,5. Strata čuchu obe. Suchy kašel, v cykloch navrat teploty. Manželka dokašliava a ked sme spolu volali, nepačilo sa mi to. Ešte nikdy tak zvlaštne nekašlala.
uz mate všetci negatívny test?
Ja teda neviem, nas znamy ma stratu cuchu uz davno, o covide vtedy nik nepocul. Chute nerozozna. Podla tabulky Min. zdravotnictva je tento priznak obcas, tak isto bolesti hlavy a podobne. Taktiez u chripky hnacky niekedy pri detoch, tak co potom brusna chripka?
Ako si vysvetlite, ze na Orave bol testovany chlapik na jednom odbernom mieste pozitivne, na druhom negativne? V Nitre s PCR pozitivne testovani pacienti, kontrolny test Matovicovymi testami z siestych pacientov pozitivny iba jeden. Co potom ukazuju tie testy?
testy ukazujú nutnosť vyprázdniť sklady ŚHR a pritom ich nesypať rovno do Dunaja
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
Tých 20eur si delia všetci,čo sú na danom stanovišti.Je to niečo ako rizikovy priplatok.
však 8
0 0
annova annova

annova je offline (nepripojený) annova

kopretinka
Tých 20eur si delia všetci,čo sú na danom stanovišti.Je to niečo ako rizikovy priplatok.
Rizikovy priplatok? V skafandri ako astronauti ?
A ludia pozitivny vedla negativneho cakaju na vysledok? Co dostanu oni. Maximalne sa nakazia od skutocne pozitivnych a maju to gratis....A ako som pocula naseho naj, nech si nemyslia, ze ked je negat., tak ze nemoze byt o chvilu pozitivny. To bude dokedy takto testovat?
Chapem, firmicka dovezie dalsie testy, aby vzorka bola co najvacsia, ved tieto testy este nemaju ziadnu studiu. Na Slovensku bude velka vzorka.

Ja si myslim, ze podla " vysledkov testovania" nas uzatvoria do vianoc, aby sme si to este uzili. Po novom roku sa nabehne na postup roku 2020 a tak dokolecka.

Nehovorim, ze tu nieje virus, ktory napada ludi s oslabenou imunitou, starsich ludi a ludi s obezitou, cukrovkou. Bohuzial, oni neumieraju na koronu, ale na to, ze ich uz tak vycerpany organizmuz nedokaze bojovat s dalsim virusom.
Naposledy upravil annova : 25.10.20 at 16:06
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
annova
Rizikovy priplatok?
Pane Bože, daj mi silu...

P.S.:
Dúfam, že povzdych nebude braný ako urážka a útok na povolanie účtovníka.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať