Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Chodíš na poradu a zhadzuješ všetko a všetkých? Či sa vidíš inak?
kukuč...v škole (mňa aj doma) nás učili, že na otázku sa nemá (nemalo by sa) odpovedať otázkou.
Mierne si to porušila...ale to by som ešte bral.
No nie je mi jasné, ako súvisia tie tvoje otázky s tými mojimi.

Ako sa vidím ja, to nechajme bokom...ale odpoviem ti asi vo význame..." som zo sebou spokojný ".

No tvoje konštatovanie/názor (ktorý ti neberiem) som ti dal otázky. Koho som nimi zhodil ?
Teba...Bukiho, Dušeka...
Neodpovedala si ako nejaký politik, a v podstate si ako tento aj zareagovala...t.j. útokom a osočovaním.
Myslíš si, že som ti ich dal z pasie ? Nenene...omyl, a to veliký. Otázky mali jednoznačný účel. Dozvedieť sa, ako by si sa správala pri psycho probléme, alebo ako si sa správala, keď si ho mala.

Aby bolo jasno :
- Bukiho fakt nemusím...jemu ide len a len o peniaze, aj keď to zakrýva všeličím iným.
- Dušek je kapitola sama o sebe...nehnevaj sa, ale toto je na liečenie..na Dušekove liečenie.

Sleduj si, počuvaj všeličo možné, čo len chceš...v tom ti nik nebráni a ani nezabráni.
Ale propagovať poniektoré oné (zameniť za iný výraz) je už fakt od veci.
https://dennikn.sk/1925564/herec-jar...ube-aj-seznam/


Či SA vidím inak ?
Nie nevidím sa inak. Ja TO vidím inak....a v tom je veľmi veľký rozdiel.
Ja totiž, na rozdiel od iných, vravím z vlastných skúseností...a nie z videnia a či počutia, lebo tieto informácie sú vždy skreslené.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ako chceš seriózne debatovať, keď všetko zhadzuješ? Môj prvý príspevok o Bukovskom bol vtedy, keď ho zhodil premiér a pokiaľ si pamätám, zastal si sa ho vtedy aj ty. Je zrejmé, že ho jeho práca baví a aj dobre živí. V tej kritike má veľa pravdy a čas ukáže, aké má úmysly a v kultúre prejavu by si mnohí z neho mohli brať príklad. Dušek má vo svojom divadle - programoch toľko zaujímavých, zvláštnych a vzdelaných hostí a toľko informácií z rôznych oblastí, že je pre mňa ďaleko príjemnejšie sledovať jeho videá ako vaše farmy a súdne siene. O tom konkrétnom videu tu už bola debata. O manipuláciách médií sa nebudeme baviť v téme o zdraví, ani o mojom, že som stúpencom alternatívy tu píšem roky.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
sa nebudeme baviť v téme o zdraví, ani o mojom, že som stúpencom alternatívy tu píšem roky.
Zhadzujem ? Ani by som nepovedal. Skôr spochybňujem.
Myslíš toho premiéra, čo už zhovadil skoro každého vo svojom okolí ? Nespomínam si, o čo išlo...ale v tomto prípade je to jasné. Buki bude mať pravdu (aj keby ju nemal) vždy viac ako ten Múdrosráč.

Kuki...ale šak neblbni.
Kultúru prejavu mám ja u prdele...veď ma poznáš. Ono je pekné, ak sa niekto kultúrne vyjadruje...ale čo z toho, ak zavádza (myslené všeobecne).

Takže sme trochu otočili ? Už nie Dušek, ale jeho hostia ?
Ale k linku si sa nevyjadrila...nevadí, aj keď išlo o jeho výroky.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Čítaj ešte raz a neprekrúcaj zase.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

myxslím, že do zdravia patrí aj
1 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

toto samozrejme všetci vedia - ale dám sem - že opakovanie je matka múdrosti
https://www.topky.sk/cl/13/2002993/A...tak-mali-robit
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Ak chcete naozaj urobiť niečo pre zdravie, tak si kúpte do zásoby škatuľu jednorazových zubných kefiek. V prípade akejkoľvek choroby horných dýchacích ciest sa odporúča vymeniť zubnú kefku okamžite po odznení príznakov.

Ja odporúčam nešetriť na svojom zdraví a v prípade choroby napr. chrípka používať pri každom umývaní zubov vždy novú jednorazovku. Áno počítate správne, že veď to je aspoň 30 kefiek za dva týždne.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Jarka 1
Ak chcete naozaj urobiť niečo pre zdravie, tak si kúpte do zásoby škatuľu jednorazových zubných kefiek. V prípade akejkoľvek choroby horných dýchacích ciest sa odporúča vymeniť zubnú kefku okamžite po odznení príznakov.

Ja odporúčam nešetriť na svojom zdraví a v prípade choroby napr. chrípka používať pri každom umývaní zubov vždy novú jednorazovku. Áno počítate správne, že veď to je aspoň 30 kefiek za dva týždne.
to platí aj pre vyberateľné zuby?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Jarka 1
Ak chcete naozaj urobiť niečo pre zdravie, tak si kúpte do zásoby škatuľu jednorazových zubných kefiek. V prípade akejkoľvek choroby horných dýchacích ciest sa odporúča vymeniť zubnú kefku okamžite po odznení príznakov.

Ja odporúčam nešetriť na svojom zdraví a v prípade choroby napr. chrípka používať pri každom umývaní zubov vždy novú jednorazovku. Áno počítate správne, že veď to je aspoň 30 kefiek za dva týždne.
Jarka, 2 týždne to je 14 dní, takže kefiek treba len 28.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Áno, to platí aj pre vyndávačky, ak si ich umývate kefkou. Ak ste chorí presne 2 týždne = 14 dní, tak potom 28 kefiek. Nesmiete si však umyť zuby ani 1raz navyše
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety
Jarka 1
Ak chcete naozaj urobiť niečo pre zdravie, tak si kúpte do zásoby škatuľu jednorazových zubných kefiek. V prípade akejkoľvek choroby horných dýchacích ciest sa odporúča vymeniť zubnú kefku okamžite po odznení príznakov.

Ja odporúčam nešetriť na svojom zdraví a v prípade choroby napr. chrípka používať pri každom umývaní zubov vždy novú jednorazovku. Áno počítate správne, že veď to je aspoň 30 kefiek za dva týždne.
Jarka, 2 týždne to je 14 dní, takže kefiek treba len 28.
ak prvý deň vstane už večer predtým a posledný deň až ráno tak to je tridsať Aj deň má 24 hodín plus noc a možno si o hodinu privstať a hodinu neskôr ísť spať.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Jarka 1
Áno, to platí aj pre vyndávačky, ak si ich umývate kefkou. Ak ste chorí presne 2 týždne = 14 dní, tak potom 28 kefiek. Nesmiete si však umyť zuby ani 1raz navyše
no ja si musím klapačku umyť po každej plnohodnotnej káve
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pavol54
Jarka 1
Áno, to platí aj pre vyndávačky, ak si ich umývate kefkou. Ak ste chorí presne 2 týždne = 14 dní, tak potom 28 kefiek. Nesmiete si však umyť zuby ani 1raz navyše
no ja si musím klapačku umyť po každej plnohodnotnej káve
Veď na pitie nepotrebuješ zuby.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety
pavol54
Jarka 1
Áno, to platí aj pre vyndávačky, ak si ich umývate kefkou. Ak ste chorí presne 2 týždne = 14 dní, tak potom 28 kefiek. Nesmiete si však umyť zuby ani 1raz navyše
no ja si musím klapačku umyť po každej plnohodnotnej káve
Veď na pitie nepotrebuješ zuby.
"po každej plnohodnotnej káve" ak ju nemáš nemôžeš posúdiť Tie zrnká nie sú najpríjemnejšie, aj keď ju netreba hrýzť
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pavol54
Tweety
pavol54
Jarka 1
Áno, to platí aj pre vyndávačky, ak si ich umývate kefkou. Ak ste chorí presne 2 týždne = 14 dní, tak potom 28 kefiek. Nesmiete si však umyť zuby ani 1raz navyše
no ja si musím klapačku umyť po každej plnohodnotnej káve
Veď na pitie nepotrebuješ zuby.
"po každej plnohodnotnej káve" ak ju nemáš nemôžeš posúdiť Tie zrnká nie sú najpríjemnejšie, aj keď ju netreba hrýzť
Neviem akú piješ ale ja kvalitnú cez koťogo a tam sa mi medzi zuby nemotajú žiadne zrniečka. Ale je pravda, že po vypití hocijakej si treba opláchnuť zuby čistou vodou. Nie nadarmo aj v každej lepšej kaviarni od nepamäti dávajú ku káve vodu.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Tweety
Neviem akú piješ ale ja kvalitnú cez koťogo a tam sa mi medzi zuby nemotajú žiadne zrniečka. Ale je pravda, že po vypití hocijakejí si treba opláchnuť zuby čistou vodou. Nie nadarmo každej lepšej kaviarni od nepamäti dávajú ku káve vodu.
lenže tú vodu dávajú preto - aby si si pred kávou spláchla všetky chute - a potom až vychutnala tú kávu. určite to nie je na vyplachovanie zrniečok
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Katy a R
Tweety
Neviem akú piješ ale ja kvalitnú cez koťogo a tam sa mi medzi zuby nemotajú žiadne zrniečka. Ale je pravda, že po vypití hocijakejí si treba opláchnuť zuby čistou vodou. Nie nadarmo každej lepšej kaviarni od nepamäti dávajú ku káve vodu.
lenže tú vodu dávajú preto - aby si si pred kávou spláchla všetky chute - a potom až vychutnala tú kávu. určite to nie je na vyplachovanie zrniečok
Jasné, jeden hlt pred a druhý po. Ale ja som nepísala, že na vyplachovanie zrniečok. Takú tureckú kávu so zrniečkami sme kedysi pili za socíku. Doba už aj tu pokročila. Netreba zaťažovať žalúdok.
1 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

pavol54
"po každej plnohodnotnej káve" ak ju nemáš nemôžeš posúdiť Tie zrnká nie sú najpríjemnejšie, aj keď ju netreba hrýzť
pali, to zrejme bolo myslené - že pred kávou vyberieš vyklápačku ... už si to predstavujem, že ako by to vyzeralo v tej reštaurácii ??? (to len na odľahčenie) .
Ale aj keď si robíme srandičky - ozaj pomôže pri infekciách vymieňať tie kefky ... dajú sa kúpiť aj lacnejšie - a tiež môže pomôct aspoň vždy "vyvariť" kefku
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Katy a R
pavol54
"po každej plnohodnotnej káve" ak ju nemáš nemôžeš posúdiť Tie zrnká nie sú najpríjemnejšie, aj keď ju netreba hrýzť
pali, to zrejme bolo myslené - že pred kávou vyberieš vyklápačku ... už si to predstavujem, že ako by to vyzeralo v tej reštaurácii ??? (to len na odľahčenie) .
Ale aj keď si robíme srandičky - ozaj pomôže pri infekciách vymieňať tie kefky ... dajú sa kúpiť aj lacnejšie - a tiež môže pomôct aspoň vždy "vyvariť" kefku
tak som na odľahčenie od samého začiatku aj myslel, aj partnerky po každom francuzáku vymenit
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Za pondelok.... skoro 3tisic vylecenych z covidu....šok ked nie je na covid liek....zelam vela zdravia....
Len kedy bude za pondelok takmer 3tisic vyliecenych z rakoviny...tiez nie je liek....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať