Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

pavol54
...
Pripadám si ako v roku 1977 keď predsedovia strán chceli aby sme v uznesení hlasovali proti "charte 77" že s ňou nesúhlasíme a ja som sa spýtal prečo s ňou nemám súhlasiť keď nepoznám jej obsah. Mal som pravdu alebo nemal? na nasekajte mi neužitočné
A? Zahlasoval si? keď nie mínuska
Naposledy upravil majkii : 11.10.21 at 19:04
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Musel hlasovat. Žiadny člen KSČ nechcel vyčnievať.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

majkii
pavol54
majkii
pavol54
.....
Veď účinnosť vakcíny je 95% a viac, ako mi vysvetlíš 16% hospitalizovaných zaočkovaných? a to opakujem, tí čo majú ľahký priebeh sa nerátajú do štatistky nemocných.
Pali, však si robíš srandu? Chápem, že odporcovia očkovania sú imúnny voči faktom, pre oponu svojho "názoru" vyplodia kadečo aby ukázali na neúčinnosť vakcín, ale túto "otázku" naozaj nemožno myslieť vážne.
Len tak na okraj ja som očkovaný, takže ma neraď medzi odporcov, len neznášam ak niekto tára len preto aby obhajoval teoriu lotérie "byt zdravy je výhra" ak absolútne veríš denníku n tak je to na poľutovanie. zatiaľ si žiadny fakt alebo vysvetlenie prečo bolo 10.10. prijaté také množstvo očkovaných. Máš podklady z nejakej štúdie kde bolo zistené že očkovaní nie sú víronosiči? Lebo ja len hovorím všeobecne známe fakty o chovaní vírusov.
Averzia voči N-ku u názorovo opačne orientovaných chápem, ale článok nepísal redaktor, ale písal ho špičkový vedec, imunológ, vedúci výskumu vo Viedni a na SAV zakladal imunologické labáky, ocenený pre svoju rigo imunologickou spoločnosťou v Rakúsku, jeden z mála vedcov, ktorí sa vrátili do svojej vlasti, keď budeš mať za sebou aspoň zlomok vedeckých prác a publikácii v renomovaných časopisoch ako autor toho článku, potom možno rozprávať o čomsi poľutovaniahodnom.
Viem, že si zaočkovaný sputnikom, OK to je tvoja vec, chválim to, ale na fóre spochybňuješ účinnosť očkovania nepravdami, že očkovaní šíria covid rovnako ak neočkovaní, sú to tvoje dojmy, nie fakty, ktoré sugestívne podsúvaš v poslednej otázke. Vôbec ma nezaujíma že neznášaš lotériu alebo reklamné šoty či čo to vlastne hovoríš, ja nemám ako vedieť, že tvoj informačný zdroj sú reklamné šoty na lotériu, to je tvoja vec. Tak trochu každá reklama svojim spôsobom zavádza, ale podsúvať tu že očkovaní šíria nákazu rovnako ako neočkovaní, hoci fakty - výsledky štúdie hovoria presný opak.
Tiež tvrdíš, že sputnik je najúčinejší proti delte, to tvrdia iba predstavitelia Gamalejovho vedecko-výskumného inštitútu v Moskve ktorí sa nechali počuť o 90% účinnosti proti delte. No situácia v rusku je katastrofálna, už niekoľko týždňov tam denne zomiera čosi okolo 1000 ludí denne, jednak preto, že rusi neveria ruským vakcínam, establišment neumožnil distribuovať západné vakcíny, ktoré by zvýšili zaočkovanoať a otázna je aj účinnosť ruských vakcín, či je až taká ako tvrdia rusi.
V otázke tvrdíš že účinnosť vakcín je 95% je totálna sprostosť, pretože každá vakcína má iné výsledky z klinického testovania, tak ako spomínaný sputnik, Už hádam každý počul, že proti delte je účinnosť vakcín nižšia než proti pôvodnému Wu-chan variantu, proti ktorému boli vyvinuté. Ja neviem už aký dôkaz o účinnosti vakcín potrebuješ ako to, že z hospitalizovaných je len 16% zaočkovaných!!!.
europan juornal of epidemiology
0 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

S vírusom predsa bojuje telo. Ktoré na tej boj pripravila práve vakcína.[/QUOTE]
presne tak. takže telo po vakcinácii je rezistentné(alebo získa imunitu ) na účinky vírusu a kľudne môže byť jeho hostiteľom. Ak dostane poriadnu dávku vírusu tak onemocnie ale s menej vážnym priebehom, teda sa zdá že nie je nemocný, alebo len ľahko a pri rovnakej dávke vírusu neočkovaný môže ísť na kyslík. tým pádom ho môže očkovaný kade tade distribuovať do okolia teda je infikovaný. Preto je zarážajúce tvrdenie že vakcína vylieči.[/QUOTE]
*
Pavol vyznáš sa vo vírusoch tak ich prestaň dráždiť.Tvrdenie že vakcína vylieči je reklamný slogan a la Matovič.Podstata je tá,že vakcína zariadi aby telo rozoznalo nepriateľa a bolo predpripravené,u niekoho dobre,u iného príliš dobre,u dalšieho málo a u imunodeficientných takmer nie.Každý z nás je priginál a originálne reaguje.
Zdravý sedliacky rozum u všetkých poprosím.
3 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

majkii
pavol54
majkii
pavol54
.....
Veď účinnosť vakcíny je 95% a viac, ako mi vysvetlíš 16% hospitalizovaných zaočkovaných? a to opakujem, tí čo majú ľahký priebeh sa nerátajú do štatistky nemocných.
Pali, však si robíš srandu? Chápem, že odporcovia očkovania sú imúnny voči faktom, pre oponu svojho "názoru" vyplodia kadečo aby ukázali na neúčinnosť vakcín, ale túto "otázku" naozaj nemožno myslieť vážne.
Len tak na okraj ja som očkovaný, takže ma neraď medzi odporcov, len neznášam ak niekto tára len preto aby obhajoval teoriu lotérie "byt zdravy je výhra" ak absolútne veríš denníku n tak je to na poľutovanie. zatiaľ si žiadny fakt alebo vysvetlenie prečo bolo 10.10. prijaté také množstvo očkovaných. Máš podklady z nejakej štúdie kde bolo zistené že očkovaní nie sú víronosiči? Lebo ja len hovorím všeobecne známe fakty o chovaní vírusov.
Averzia voči N-ku u názorovo opačne orientovaných chápem, ale článok nepísal redaktor, ale písal ho špičkový vedec, imunológ, vedúci výskumu vo Viedni a na SAV zakladal imunologické labáky, ocenený pre svoju rigo imunologickou spoločnosťou v Rakúsku, jeden z mála vedcov, ktorí sa vrátili do svojej vlasti, keď budeš mať za sebou aspoň zlomok vedeckých prác a publikácii v renomovaných časopisoch ako autor toho článku, potom možno rozprávať o čomsi poľutovaniahodnom.
Viem, že si zaočkovaný sputnikom, OK to je tvoja vec, chválim to, ale na fóre spochybňuješ účinnosť očkovania nepravdami, že očkovaní šíria covid rovnako ak neočkovaní, sú to tvoje dojmy, nie fakty, ktoré sugestívne podsúvaš v poslednej otázke. Vôbec ma nezaujíma že neznášaš lotériu alebo reklamné šoty či čo to vlastne hovoríš, ja nemám ako vedieť, že tvoj informačný zdroj sú reklamné šoty na lotériu, to je tvoja vec. Tak trochu každá reklama svojim spôsobom zavádza, ale podsúvať tu že očkovaní šíria nákazu rovnako ako neočkovaní, hoci fakty - výsledky štúdie hovoria presný opak.
Tiež tvrdíš, že sputnik je najúčinejší proti delte, to tvrdia iba predstavitelia Gamalejovho vedecko-výskumného inštitútu v Moskve ktorí sa nechali počuť o 90% účinnosti proti delte. No situácia v rusku je katastrofálna, už niekoľko týždňov tam denne zomiera čosi okolo 1000 ludí denne, jednak preto, že rusi neveria ruským vakcínam, establišment neumožnil distribuovať západné vakcíny, ktoré by zvýšili zaočkovanoať a otázna je aj účinnosť ruských vakcín, či je až taká ako tvrdia rusi.
V otázke tvrdíš že účinnosť vakcín je 95% je totálna sprostosť, pretože každá vakcína má iné výsledky z klinického testovania, tak ako spomínaný sputnik, Už hádam každý počul, že proti delte je účinnosť vakcín nižšia než proti pôvodnému Wu-chan variantu, proti ktorému boli vyvinuté. Ja neviem už aký dôkaz o účinnosti vakcín potrebuješ ako to, že z hospitalizovaných je len 16% zaočkovaných!!!.
Ruská vakcína je klasická vakcína a nie je dôvos aby bola neučinná,každá vakcína lepšia ako nič.1000 ľudí denne na asi 120 milionov...aké je to percento?
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Podvod s ivermektínom: https://www.ta3.com/clanok/214334/za...-o-ivermektine
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Niektoré vakcíny chrania celý život. Tu je dôvod, prečo vakciny covid-19 nie.
https://www.wsj.com/articles/some-va...u9JQZ59zq5_U2c
To maju svedkovia covidovi akurat vcielku na jar aj na jesen.
3 2
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Niektoré ano,ale väčšina nie.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

BXLmiami
Niektoré ano,ale väčšina nie.
Je v clanku graficke znazornenie, ktore ako dlho.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak vírusy sú mrchy.Zvlášť ked majú okolo seba dosť materiálu na nové mutácie.:-))
2 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

BXLmiami
Tak vírusy sú mrchy.Zvlášť ked majú okolo seba dosť materiálu na nové mutácie.:-))
Ty si chcela zastaviť evolúciu ja som napr. zvedava co take bakterie a virusy prinessu do buducnosti
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

čo som chcela?To by ma teda zaujímalo odkiaľ si to vzala.
Naposledy upravil BXLmiami : 12.10.21 at 12:52
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

BXLmiami
čo som chcela?To by ma teda zaujímalo odkiaľ si to vzala.
Bolo to davnejsie, v jednom prispevku si podotkla ... sme zastavili evoluciu. Nechce sa mi spatne hladat.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No ale my ľudia sme zastavili evoluciu.Prežijú aj najslabší,aj pol kilové deti a ľudia s ťažkými chorobami predtým smrteľnými žijú a majú potomkov.Virusy bakterie a plesne toto nespravili.Nejako takto vznikajú mylné usudky.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Ved evolucia nie je o predlzeni zivota pomocou medikacie. ale o mutaciach a vzniku noveho poddruhu ci druhu, ktory je prisposobeny prostrediu v ktorom zije.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dobrý dilino...

https://spravy.pravda.sk/domace/clan...-na-kramaroch/
https://www.facebook.com/hoaxPZ/posts/1062588427902357
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Inak názov "nezávislá skupina lekárov a vedcov je výstižný" väčšina vedeckých pracovísk je napojená na farma firmy ostatné na štát Aj naši nezávislí vedeckí pracovníci sa nakoniec objavili na výplatných listinách farma firiem.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Dezolatom ide karta: https://dennikn.sk/minuta/2571214/
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nuž čo. Ak by sa "pracovalo" ako sa má - už má na krku obvinenie zo šírenia nepravdivej a poplašnej správy. A v tom prípade - buď po vyzdravení dostane pálku, alebo sa trestné stíhanie zastaví pre jeho úmrtie.
Už by sa konečne OČTK mali rozhýbať a začať "nadeľovať odmeny" pre týchto zmrdov.
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

misoft
Nuž čo. Ak by sa "pracovalo" ako sa má - už má na krku obvinenie zo šírenia nepravdivej a poplašnej správy. A v tom prípade - buď po vyzdravení dostane pálku, alebo sa trestné stíhanie zastaví pre jeho úmrtie.
Už by sa konečne OČTK mali rozhýbať a začať "nadeľovať odmeny" pre týchto zmrdov.
https://zive.aktuality.sk/clanok/rc6...192.1415170664
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať