Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
marleau
....riziko vedľajších účinov vakcíny je privysoké na to, aby som si ju dal pichnúť, .....
Takže ty by si mal byť teda v klídku. Ale príspevky o tom nesvedčia. Čoho sa bojíš?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Skúste si prečítať celé....


" Michlík: U nás sa už veľmi s pacientmi komunikovať nedá, oni sú okamžite po prijatí uspatí a napojení na dýchací prístroj. Zato komunikujeme s príbuznými a to sú celé rodiny nezaočkovaných antivaxerov.

Máme tu aj ľudí, ktorým sa vlastné deti nedovolili zaočkovať. A to je najhoršie. Pretože oni ich nakazia, následne z toho majú asi blbý pocit a práve títo potom bývajú aj dosť agresívni.

Novotný: Pocit viny si vybíjajú na nás, ale pritom vedia, že na vine sú oni.

Aj sa im snažíte argumentovať?

Michlík: Pýtam sa ich, vysvetlite mi, ako môžete veriť ľuďom, ktorí vám odporúčajú neočkovať sa a ktorí v živote covidového pacienta nevideli. Pýtam sa ich, či už v médiách niekedy videli vystupovať lekára z ARO, z pľúcneho, z infekčného oddelenia, ktorý lieči covidových pacientov, že by povedal, neočkujte sa. Ja takýto prípad nepoznám.

Neveria tým, ktorí s pacientmi robia, a veria takým, čo s nimi nerobia. Toto môj rozum neberie. "
https://www.aktuality.sk/clanok/r7cy...vor-s-lekarmi/
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nech liečia ľudí od prvých príznakov...... prečo nepovedia,že ľudia prichádzajú do špirálu po ziadnej alebo nedostacujucej liečbe... "vyšetrený" telefonicky..... vykrikovať vedia iba,že sú neočko...
Vždy sú zdvorazňovane iba čísla neočko...aj očko umierajú aj sú pozitív na covid...
6 1
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

lujza.j
Nech liečia ľudí od prvých príznakov...... prečo nepovedia,že ľudia prichádzajú do špirálu po ziadnej alebo nedostacujucej liečbe... "vyšetrený" telefonicky..... vykrikovať vedia iba,že sú neočko...
Vždy sú zdvorazňovane iba čísla neočko...aj očko umierajú aj sú pozitív na covid...
no len veľký problém je v tom, ako rozoznať, u koho tie prvé príznaky iba odznejú, lebo ľahký priebeh. Tam je liečba fakt na dve veci. Iba by ešte viac zaťažovala organizmus. A u koho sa to z hodiny na hodinu zvrhne. To osobná návšteva lekára fakt nevylieči. Dodnes nie je jasné, kto bude mať šťastie a kto bude na tom o dosť horšie.
A že sa zdôrazňujú čísla neočkovaných? Na to stačí matematika základnej školy, aby človek dopočítal druhú stranu, nie?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dáša_
lujza.j
Nech liečia ľudí od prvých príznakov...... prečo nepovedia,že ľudia prichádzajú do špirálu po ziadnej alebo nedostacujucej liečbe... "vyšetrený" telefonicky..... vykrikovať vedia iba,že sú neočko...
Vždy sú zdvorazňovane iba čísla neočko...aj očko umierajú aj sú pozitív na covid...
no len veľký problém je v tom, ako rozoznať, u koho tie prvé príznaky iba odznejú, lebo ľahký priebeh. Tam je liečba fakt na dve veci. Iba by ešte viac zaťažovala organizmus. A u koho sa to z hodiny na hodinu zvrhne. To osobná návšteva lekára fakt nevylieči. Dodnes nie je jasné, kto bude mať šťastie a kto bude na tom o dosť horšie.
A že sa zdôrazňujú čísla neočkovaných? Na to stačí matematika základnej školy, aby človek dopočítal druhú stranu, nie?
Už sa o tejto liečbe nasadenej hneď na začiatku popísalo lekármi dostatočne veľa, ktorí mali veľkú úspešnosť pri liečbe.
Mysll si niekto, že Ivermektin až tak veľmi zaťaží organizmus? Asi si ho radšej dať, ako nedať.
4 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Dáša_
lujza.j
Nech liečia ľudí od prvých príznakov...... prečo nepovedia,že ľudia prichádzajú do špirálu po ziadnej alebo nedostacujucej liečbe... "vyšetrený" telefonicky..... vykrikovať vedia iba,že sú neočko...
Vždy sú zdvorazňovane iba čísla neočko...aj očko umierajú aj sú pozitív na covid...
no len veľký problém je v tom, ako rozoznať, u koho tie prvé príznaky iba odznejú, lebo ľahký priebeh. Tam je liečba fakt na dve veci. Iba by ešte viac zaťažovala organizmus. A u koho sa to z hodiny na hodinu zvrhne. To osobná návšteva lekára fakt nevylieči. Dodnes nie je jasné, kto bude mať šťastie a kto bude na tom o dosť horšie.
A že sa zdôrazňujú čísla neočkovaných? Na to stačí matematika základnej školy, aby človek dopočítal druhú stranu, nie?
Už sa o tejto liečbe nasadenej hneď na začiatku popísalo lekármi dostatočne veľa, ktorí mali veľkú úspešnosť pri liečbe.
Mysll si niekto, že Ivermektin až tak veľmi zaťaží organizmus? Asi si ho radšej dať, ako nedať.
keby každého liečili takým protokolom ako igiho tak nemusíme počúvať toľko katastrofálnych ľudských tragédií.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
Má Matovič svojho lekára ? Má. Prečo lekár nezverejnil lekársky protokol ako bol liečený? Nič by neporušil, veď sám Matovič svoj zdravotný stav, že bol covidový, prezradil
Napr.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Korela pre každého doma mám od obvoďaka...keby náhodou 10tabl. IVM.....moja voľba je dať...a môjho obv.tiež predpísal bez problémov...na otázku čo ešte na covid ? nič iba toto máme....a kaloba kapky....
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Teraz som čítala...že MZ SR zase nezorganizovalo žiadne školenie pre lekárov, aby vedeli správne používať ventilátor...
3 2
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

lujza.j
Teraz som čítala...že MZ SR zase nezorganizovalo žiadne školenie pre lekárov, aby vedeli správne používať ventilátor...
a myslíš, že to stačí???

a to čo uvádzaš je také........slabé.......vieš ako sa zavádza i nová technika do prevádzky na oddeleniach???? netušíš....

mám dieťa na covidovom oddelení, viem, podľa jej slov, ako to je aj s ventiláciou, s tracheostómiou, oxygenáciou, s terapiou, s liekmi, so smrťou..........
mladé dievča sa muselo rýchlo vysporiadať so smrťou pacientov pri COVID 19, jeden príklad - pacientka na rannej vizite o. i. uvádzala, že celkom dobre spala, okolo obeda sa jej zhoršil stav, o 14,00 preložená na stroj a cca 19,oo hod. skonštatovala exitus po 45 minútovej resuscitácii....... toto by som dopriala celým priehrštím každému jednému popieračovi pandémie, antivaxerovi aby to videl na vlastné oči, čo sa deje za dverami COVID 19 lôžkového oddelenia nemocnice ......(pozn. neprajem nikomu smrť, ochorenie, nič zlé)

mňa zaráža jeden fakt, strach z očkovania je väčší ako strach z prípadnej smrti po nakazení????
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

lujza.j
Teraz som čítala...že MZ SR zase nezorganizovalo žiadne školenie pre lekárov, aby vedeli správne používať ventilátor...
Fakt myslíš, že v prípade iných lekárskych zariadení to učí lekárov ministerstvo? Respektíve školenie organizované ministerstvom? To je riadne pritiahnuté za uši.
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

lujza.j
Korela pre každého doma mám od obvoďaka...keby náhodou 10tabl. IVM.....moja voľba je dať...a môjho obv.tiež predpísal bez problémov...na otázku čo ešte na covid ? nič iba toto máme....a kaloba kapky....
a ako zistíš, že máš covid? Ideš na test? Alebo si to len myslíš. A bez testu to mohlo byť bežné nachladenie. Alebo chrípka.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

marjankaj
Dáša_
A že sa zdôrazňujú čísla neočkovaných? Na to stačí matematika základnej školy, aby človek dopočítal druhú stranu, nie?
Dáša a dočítala si sa niekde, keď bolo napr. 15000 testov, koľkí boli očkovaní a koľkí neočkovaní? Veď očkovaní sa testovať nemusia. Prečo ich je potom toľko hospitalizovaných?
PCR testy idú vo veľkej miere prípady z okolia nakazeného. Je jedno, či boli očkovaní alebo neočkovaní. Práve sme to mali vo firme, kde robíme účtovníctvo. Išla celá firma.

Nie je dôležité, koľko ich je pozitívne testovaných. Tých očkovaných. Ale koľko ich skončí v nemocnici na prístrojoch. A v konečnom dôsledku na patológii
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

marjankaj
Mila123
a cca 19,oo hod. skonštatovala exitus po 45 minútovej resuscitácii....... toto by som dopriala celým priehrštím každému jednému popieračovi pandémie, antivaxerovi aby to videl na vlastné oči,
Toto je dobré prianie. Že by narodeninové alebo k Novému roku?
odporúčam čítať s porozumením, nevytrhávať nič z kontextu........(pozn. neprajem nikomu smrť, ochorenie, nič zlé)
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

tabulka je síce z Čiech, ale u nás je to dosť podobné https://www.facebook.com/databezpato...62344945679972

podiel očkovaných a neočkovaných v nemocniciach

a že sa očkovaní netestujú v tomto prípade nehrá úlohu. Ked už je zle, je to jedno
248818941_362342169013583_2972719036259582617_n.jpg  
2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pavol54
Mila123
pavol54
korela
Dáša_
lujza.j
Nech liečia ľudí od prvých príznakov...... prečo nepovedia,že ľudia prichádzajú do špirálu po ziadnej alebo nedostacujucej liečbe... "vyšetrený" telefonicky..... vykrikovať vedia iba,že sú neočko...
Vždy sú zdvorazňovane iba čísla neočko...aj očko umierajú aj sú pozitív na covid...
no len veľký problém je v tom, ako rozoznať, u koho tie prvé príznaky iba odznejú, lebo ľahký priebeh. Tam je liečba fakt na dve veci. Iba by ešte viac zaťažovala organizmus. A u koho sa to z hodiny na hodinu zvrhne. To osobná návšteva lekára fakt nevylieči. Dodnes nie je jasné, kto bude mať šťastie a kto bude na tom o dosť horšie.
A že sa zdôrazňujú čísla neočkovaných? Na to stačí matematika základnej školy, aby človek dopočítal druhú stranu, nie?
Už sa o tejto liečbe nasadenej hneď na začiatku popísalo lekármi dostatočne veľa, ktorí mali veľkú úspešnosť pri liečbe.
Mysll si niekto, že Ivermektin až tak veľmi zaťaží organizmus? Asi si ho radšej dať, ako nedať.
keby každého liečili takým protokolom ako igiho tak nemusíme počúvať toľko katastrofálnych ľudských tragédií.
nechápem, prečo a kto by to robil, z akého dôvodu by neliečil ostatných ako Igiho??? kto by za tým stál......odkiaľ také informácie máš? unikli ???? a toto celé sa deje iba u nás na SK? či aj ta riekou Morava? Dunaj? Dunajec? Tisa?
On sa s tým chválil že ho liečili nejakým insoprosínom alebo čím, a ešte niečo dostával a bol zavretý v izbe, jedlo mu dávali ku dverám. Snáď netrpím nejakou fantazmagóriou. niekto je liečený a niekto čaká na kyslík
isoprinosine 500mg, 100 ks (iné som nepozháňala) som aj ja dostala po telefóne, dal sa aj u nás pozháňať , síce to trvalo 2 dni .....pozri si príbalový leták na čo slúži Isoprimosine......
mala som pár ľudí, kt. sa tiež liečili, tiež dostali Isoprinosine a nedali to......škoda.....
ak by bolo ochorenie COvid 19 také priamočiare, neumierali by ľudia a to nielen u nás ale i vo vyspelých krajinách.....
všetko čo Janko, ale obávam sa aj ty Pali píšeš sú konšpi.....varíte z vody , daj jeden fakt......
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

pavol54
On sa s tým chválil že ho liečili nejakým insoprosínom alebo čím, a ešte niečo dostával a bol zavretý v izbe, jedlo mu dávali ku dverám. Snáď netrpím nejakou fantazmagóriou. niekto je liečený a niekto čaká na kyslík
Isoprinosin mal cez telefon od obvodného predpísaný aj švagor a synovec. Plus niečo naviac, teraz si presne nepamatam. Mali niekoľko dní veľmi vysoké teploty. Sestra to dala bez liečby. A mama, čo žije s nimi bola v tom čase už po prvej dávke vakníny, neochorela.
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

marjankaj
Dáša_
tabulka je síce z Čiech, ale u nás je to dosť podobné
Dáška tú tabuľku už sem dal Pavol54. Naši iba konštatujú že z hospitalizovaných je cca 80% neočkovaných.
Toto dosiahnem aj tak že z 15000 testov je napr 12000 neočkovaných a 3000 očkovaných. Pri 10% pozitivite je 1200 neočkovaných s kovidom a 300 očkovaných s kovidom.
a 300 z 1500 je 20%. Čistá matematika, ale takéto vstupy som nikde nenašiel. Že by to niekomu nepasovalo, alebo titul získal podvodom - plagiátori?
no ale na čo sú ti pri testovaných počty očkovaných a neočkovaných?
Dôležité je iné číslo - pacienti v nemocnici. A ešte dôležitejšie - pacienti na JIS a ventilovaní. A nakoniec tí na patologii. Tam sa to rozhoduje.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tabuľka z ČR...... včera v téme "čo sa mi dnes...."
FB_IMG_1635331486305.jpg  
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Mila123
toto je tvoje konštatovanie "Veď očkovaní sa testovať nemusia."
To nie je moje konštatovanie.
Očkovanie je sloboda. To hovorila aj prezidentka okrem iných.
Do reštiky ťa pustia aj bez testu ak si zaočkovaná. Aj do zahraničia.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať