Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dáša_
lujza.j
Korela pre každého doma mám od obvoďaka...keby náhodou 10tabl. IVM.....moja voľba je dať...a môjho obv.tiež predpísal bez problémov...na otázku čo ešte na covid ? nič iba toto máme....a kaloba kapky....
a ako zistíš, že máš covid? Ideš na test? Alebo si to len myslíš. A bez testu to mohlo byť bežné nachladenie. Alebo chrípka.
Kde píšem,že iba tak budem hltať IVM.....a potom akú výpovednú hodnotu má test aj AG aj prc....či iba ja jediná na svete skúsenosti,že veľa krát žiadnu....aj tak aj onak falošnú...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dr. török -videla som s ním rozhovor..macher na ventilator... používanie chodí školiť aj do sveta.....tu nebol záujem....
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

marjankaj
Dáša_
no ale na čo sú ti pri testovaných počty očkovaných a neočkovaných?
Dôležité je iné číslo - pacienti v nemocnici. A ešte dôležitejšie - pacienti na JIS a ventilovaní. A nakoniec tí na patologii. Tam sa to rozhoduje.
No ak sa vypočítajú percentá z irelevantných údajov, tak tu ide iba o strašenie.
Ku kovidu sa nevyjadrujem. Som neočkovaný a žijem prakticky v lockdowne. S nikým sa nestretám, nikam nechodím, max do potravín.
A nikoho nenapádam kvôli očkovaniu.
Pozitívne prípady nie sú momentálne to najdôležitejšie. Je tam veľa detí, lebo testovanie v školách. Plus testovanie okolia pozitívneho dieťaťa.

Podstatné sú ťažké prípady v nemocnicach.

Lebo ani nové prípady v nemocniciach nie sú úplne tak dôležité. Veľa ľudí ide na nejaký zákrok, otestujú. Je pozitívny, tak šup na covid oddelenie. Lebo samozrejme na normálne oddelenie je blbosť dávať. nakazil by aj okolie. Ale to sú prípady, ktoré zase rýchlo aj pustia. Podstané sú ťažké prípady, ventilácie. Tam sa treba pozerať.
A čo a týjka novín a televízie, tam je jediná možnosť. Ignorovať
3 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Na ventilácii máme len nezaočkovaných. Sme už unavení (rozhovor s lekármi)
https://www.aktuality.sk/clanok/r7cy...vor-s-lekarmi/
2 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Tak pozor, aby aj vám nezaklopala Polícia SR
https://www.startitup.sk/fejkujete-u...a-jej-reakcii/
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
No ále čo? Fakt? Si delá kozy?
Fico o covide na nahrávke: To je strašná choroba, strašná

2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...
Covid.jpg  
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

https://www.cas.sk/clanok/2603423/so...vali-predajnu/
Dá sa na toto niečo slušné povedať? Niektorým už totálne prepína. Toto so zdravým rozumom nemá nič spoločné.
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ale pochopili ale inak ako ty. Tak to je teda aká konšpirácia! To ju asi museli vymyslieť takí, ako v tom videjku, čo porušujú pravidlá a možno aj tie ich veľké vzory. ( napr. j a s o m v y h r a l v o ľ b y, tí z čapicového protestu, ....)
No terazky je môj príspevok osamotený lebo asi kukučka zmazala ten svoj asi v tom znení, že bol niečí zámer aby sa ľudia žrali a prali. Škoda, že som neskopírovala ten jej, tak by aspoň niečo z neho zostalo. No aj tak sa dá.
Naposledy upravil Tweety : 31.10.21 at 09:13
3 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

buchač
...
Buchač, vďaka za tento príspevok - obrázok, veľmi príjemne, ľudsky vyjadrené
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ále nič...
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Natrafila som na ten výrok náhodou. Zaujal ma. Na tom, kto to povedal až tak veľmi nezáleží, to môže byť výrok hocihoko iného.

Vypnite sociálne siete a zapnite si mozog. Musíme sa zaočkovať, burcuje Zelenskyj
To je už môj dodatok:
veď mrtví pribúdajú, pozitívni tiež, to si život(svoj, príbuzných, známych i neznámych) už vôbec nevážime? Pomôžem si úryvkom z pesničky Čo sme to za ľudia....
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tweety
https://www.cas.sk/clanok/2603423/so...vali-predajnu/
Dá sa na toto niečo slušné povedať? Niektorým už totálne prepína. Toto so zdravým rozumom nemá nič spoločné.
Niekde sa stala chyba.
Krátke video z iného obchodu.
https://www.facebook.com/groups/4862...3649418084559/, kde bola zákazníkom neprítomnosť rúška policajtovi opodstatnene dokázaná.
Zákony sa majú dodržiavať v každom prípade.
Vraj neznalosť zákona neospravedlňuje ...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Neočkovaná farmaceutka: U léčiv musíme hodnotit risk / benefit, to se u vakcíny proti covidu neděje
22 min.

Podstatnú časť pracovala v lekárnictve a aj na Min. zdrav.
asi tak po 4:50 min.
1 1
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

korela
Tweety
https://www.cas.sk/clanok/2603423/so...vali-predajnu/
Dá sa na toto niečo slušné povedať? Niektorým už totálne prepína. Toto so zdravým rozumom nemá nič spoločné.
Niekde sa stala chyba.
Krátke video z iného obchodu.
https://www.facebook.com/groups/4862...3649418084559/, kde bola zákazníkom neprítomnosť rúška policajtovi opodstatnene dokázaná.
Zákony sa majú dodržiavať v každom prípade.
Vraj neznalosť zákona neospravedlňuje ...
Jasne, každému sa môže stať, že sa pozabudne, Nedá si. Aj mne sa stalo, bola som upozornená. A fakt som sa cítila hlúpo, že som zabudla.
ALe je rozdiel zabudnpť si nasadiť a zablokovať predajňu. Organizovane.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Vakcinolog Beran: Jedině lidé, kteří to onemocnění prodělali, mají velmi dobrou imunitu ...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dáša_
korela
Tweety
https://www.cas.sk/clanok/2603423/so...vali-predajnu/
Dá sa na toto niečo slušné povedať? Niektorým už totálne prepína. Toto so zdravým rozumom nemá nič spoločné.
Niekde sa stala chyba.
Krátke video z iného obchodu.
https://www.facebook.com/groups/4862...3649418084559/, kde bola zákazníkom neprítomnosť rúška policajtovi opodstatnene dokázaná.
Zákony sa majú dodržiavať v každom prípade.
Vraj neznalosť zákona neospravedlňuje ...
Jasne, každému sa môže stať, že sa pozabudne, Nedá si. Aj mne sa stalo, bola som upozornená. A fakt som sa cítila hlúpo, že som zabudla.
ALe je rozdiel zabudnpť si nasadiť a zablokovať predajňu. Organizovane.
Neviem, ako mám pochopiť tvoju reakciu. Buď si si to kratučké video nepozrela celé, alebo si ho nepochopila.
V princípe je jedno, či ide o 1 zákazníka, alebo haldu v zmysle zákona. Pusti si to ešte raz.
Príspevok som uviedla s tým, že niekde sa stala chyba. Preto ho policajt aj prepustil, aby pokračoval v nakupovaní. Nie preto, že bol sám. A on si rúško nezabudol. Vedome ho nemal.
Ja vonku rúško nosím vždy, lebo ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Na tvojej vlastnej imunite nik nezarobí... takže tak....
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Treba si uvedomiť, že nedodržiavaním jedného jediného zákona sa môže v celej spoločnosti spustiť lavína všetkých ostatných.
Nakoniec sa to už dnes pomaly stáva normou, viď čierne stavby, s ktorými si nevedia mestá a obce vôbec poradiť, pretože aj Stavebný zákon umožňuje čiernu stavbu dodatočne legalizovať.
Teraz reagovali na pripravovaný Stav. zákon mestá aj obce, aby sa tieto stavby jednoducho zrovnali so zemou. To by bola asi jediná právna úprava, ktorá by tento stav v republika zastavila.
Toto dokáže pochopiť najmä ten, kto sa s tým sám stretol a zostal bezmocný s konaním na úradoch.
Nech mi povie každý stavebník s čiernou stavbou, čo ho vôbec k tomu viedlo, aby nielen začal stavať bez všetkých povolení, ale aj dostaval stavbu a potom žiadal o jej legalizáciu. Nájdu sa prípady, že dokonca požiadajú bez staveb. povolenia rovno o kolaudáciu stavby.
A úrad ho nakoniec vydá po dohode so stavebníkom pro forma s dvojtýždňovým rozdielom od podania žiadosti o stavebné povolenie.

Budete zrejme považovať tento príspevok v tejto téme od veci, ale lepšie vysvetlenie pre pochopenie situácie som si nevedela nájsť.
.
Rozdiel medzi slov. a nemeckým právom je. že na Slovensku si môžete dovoliť všetko, čo v zákone nie je. V Nemecku iba čo v zákone j e.
Dúfam, že je to každému jasné.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Toto je jedno asi z najzmysluplnejších rozhovorov ohľadom Covidu 19.
To sa Čechom vskutku podarilo, sú jediní na svete s tak veľkou štúdiou, ktorí začali vyšetrovať protilátky a ide o 30 tis. ľudí. Po dohode s nimi stále pokračujú ďalej.
Profesor Thon o studii protilátek na COVID-19

.
Pri mojom odbere krvi pri "intern. prehliadke" sestrička sama od seba povedala, že v tom čase sa zo vzoriek zároveň u každého občana, ktorý odovzdal svoju krv, vyšetrovali aj protilátky.
Keď som sa na to lekára pýtala, aké mám, tak povedal, že to nebola pravda.
Tak si to sestra vymyslela, alebo sa tohto výskumu Slovensko vzdalo kvôli financiám? Odber bol v čase pre začiatkom českej štúdie.

.
Tak si ho zaplatím sama. Spolu s D vitamínom to bude 42 eur.
Déčko mi roky internista predpisoval aj vyšetroval. Teraz prakt. lekár nebol ochotný. Nečakám na neho, kupujem si ho sama ako aj iné doplnky. Ale ide o princíp. Viem, že mám na neho nárok.
(Chápem situáciu rodín s veľmi ťažkými dg.)
Poisťovňu stojím mesačne s liekmi roky pod 5 eur, plus povinné mesačné platby na ambulanciu praktika, gyn., zubára. Za 24 mes. som stála poisťovňu o dosť menej ako 400 eur.
Nebol ochotný mi vyšetriť ani Fe, to stojí 0,80 eura. Predtým to nebol nikdy problém. Čo sa deje?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať