Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 22:53
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No potom sa mi zdá, že tým jednobunkovcom by ani tabletky nepomohli.... proste, ak majú IQ pod 50, nemá to kde pôsobiť . Vodka a bromhexin je asi nie tak dobrá kombinácia.
Ozaj: hlavný jednobunkovec - je, alebo nie je začípovaný? (Asi nie).
2 1
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
majkii
majkii
zdá sa, že tá čo dala mínusku zrejme schvaľuje takéto útoky, alebo ešte horšie sa ich sama účastní, nikto normálny toto nemôže schvaľovať, demokracia nie jej anarchia
Ved prave, dneska dezolati pluju v lidli, zajtra si možno dezolat stiahne nohavice v buse a bude pred ňou onanovať. Možno sa jej to bude páčiť a zatlieska tomu.
2 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Dezolovia tvrdia, že Sputnika nepovolili v EU, lebo je to súčasť planov. Nechcú priznat, že rusi nedodali dáta
https://dennikn.sk/2589500/myty-o-eu...ovala-sputnik/
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

duves
majkii
majkii
zdá sa, že tá čo dala mínusku zrejme schvaľuje takéto útoky, alebo ešte horšie sa ich sama účastní, nikto normálny toto nemôže schvaľovať, demokracia nie jej anarchia
Ved prave, dneska dezolati pluju v lidli, zajtra si možno dezolat stiahne nohavice v buse a bude pred ňou onanovať. Možno sa jej to bude páčiť a zatlieska tomu.
radšej sa nepýtam, ktorú missis dezolát z tejto témy myslíš.....ale podla ich iq by isto tlieskali...svätá trojica...
Naposledy upravil bjuty smis : 06.11.21 at 18:55
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
V rakusku nad tym nikto nelame palicu a nepluju v obchodoch. To len u nas sa potrebuje primitívny výkvet národa zviditelniť.
https://dennikn.sk/2600036/staty-pri...prist-o-pracu/
1 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

bjuty smis
.....
radšej sa nepýtam, ktorú missis dezolát z tejto témy myslíš.....ale podla ich iq by isto tlieskali...svätá trojica...
miestna antivaxerská úderka je jasná, len ma zarazilo, že skryto, cez mínusku odhalila pravú povahu svojho uvažovania
BTW : dnes som zachytil na FP niečo od podporovateľov lidl agresie
https://www.facebook.com/photo/?fbid...90966806468914
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
majkii
BTW : dnes som zachytil na FP niečo od podporovateľov lidl agresie
Hentá Tara je neskutočná....aleže neskutočná 3,14ííííča.

Roky nie je na Slovensku, je zašitá niekde v zahraničnej prdely...nadáva na Slovensko a nadáva slovákom.
Ak jej niekto protirečí a nedajbože nesúhlasí, tak jej odozva je vulgárna. Pritom v úvode stránky splieta niečo o demokracii a podobne...
Pár faciek by ten jej slepačí mozok dal na správne miesto...
1 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

buchač
majkii
BTW : dnes som zachytil na FP niečo od podporovateľov lidl agresie
Hentá Tara je neskutočná....aleže neskutočná 3,14ííííča.

Roky nie je na Slovensku, je zašitá niekde v zahraničnej prdely...nadáva na Slovensko a nadáva slovákom.
Ak jej niekto protirečí a nedajbože nesúhlasí, tak jej odozva je vulgárna. Pritom v úvode stránky splieta niečo o demokracii a podobne...
Pár faciek by ten jej slepačí mozok dal na správne miesto...
Súhlasím. Má riadne zatemnenie mysle https://dennikn.sk/blog/2593265/kata...troll-co-tara/

Ale inak už vymäkla táto Katalin Tára
https://www.facebook.com/photo/?fbid...20274361386304
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
FB_IMG_1636325223916.jpg  
1 1
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

lujza.j
.
Fejkový fb profil, fejkový príbeh
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Dezole sa nechávajú počuť, že vakcínu na Covid nechcú, lebo je to plné chémie. Možno toto im však nevadí. Obsah vyrobku z potr.reťazca. Ja to nejem, koli tej chémii.
jedy.jpg  
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

duves
Dezole sa nechávajú počuť, že vakcínu na Covid nechcú, lebo je to plné chémie. Možno toto im však nevadí. Obsah vyrobku z potr.reťazca. Ja to nejem, koli tej chémii.
Tým iba potvrdzuješ slobodnú vôľu človeka. Ďakujem.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Výber je na tebe. No ako to padlo už niekolko krat, potom sa nedomahajte. Zdravotníctvo, infekčne je preťažene.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

duves
Dezole sa nechávajú počuť, že vakcínu na Covid nechcú, lebo je to plné chémie. Možno toto im však nevadí. Obsah vyrobku z potr.reťazca. Ja to nejem, koli tej chémii.
takže konzumuješ len biopotraviny, ktoré nie sú prepravované v plastoch?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
pavol54
takže konzumuješ len biopotraviny, ktoré nie sú prepravované v plastoch?
To kde píšem panáčik?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

duves
pavol54
takže konzumuješ len biopotraviny, ktoré nie sú prepravované v plastoch?
To kde píšem panáčik?
tam kde si napísal že nekupuješ potraviny kvôli chémii panáčik
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

duves
Dezole sa nechávajú počuť, že vakcínu na Covid nechcú, lebo je to plné chémie. Možno toto im však nevadí. Obsah vyrobku z potr.reťazca. Ja to nejem, koli tej chémii.
Nevadi, no ved Pfizer tiez "navaril" ako prišlo https://www.bmj.com/content/375/bmj....BwkjxoP93gMCbI
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

Prišla si po pani "doktorku" ASTRA-ZENECA PFIZERová !
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

majkii
Prišla si po pani "doktorku" ASTRA-ZENECA PFIZERová !
Nenadarmo sa hovorí, nedráždi hada bosou nohou.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať