Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 22:53
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Co stojí za koronavirovým zázrakem na Pyrenejském poloostrově? Experti řeší epidemiologickou záhadu
Minulý rok patřily mezi země nejhůře zasažené covidem. Španělsko a Portugalsko se nyní zdají být „za vodou“. Navzdory vysoké vakcinaci to ale může být jen dočasný úspěch.
Zdroj: https://www.lidovky.cz/svet/co-stoji..._zahranici_tmr
.
....Podle řady odborníků ovšem aktuální příznivá čísla ve Španělsku a Portugalsku nemusí vydržet dlouho, i proto, že studie již nyní ukazují klesající účinnost protikoronavirových vakcín v čase. Ostatně týdenní incidence v obou zemích začala opět růst – v porovnání se situací před deseti dny je nyní asi dvojnásobná.

„Působí to na mě, že jsme jen pozadu za severněji ležícími státy, a jsem přesvědčená, že čísla půjdou strmě nahoru,“ řekla listu El País bioložka Clara Pratsová z Katalánské polytechnické univerzity (UPC) s tím, že Španělé mají „výhodu alespoň v tom, že se od Dánů a spol. můžeme trochu poučit“.

https://www.lidovky.cz/svet/co-stoji..._zahranici_tmr
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

korela
Rada by som im to dopriala.
Uvidíme, čo ešte príde.
Tu sa nechcela nájsť, alebo nenašla jedna charizmatická osobnosť od začiatku.
*
Ale zato sme tu mali super premyslenú stratégiu :-)
Kedže sme cielili na Slovákov 55+,dali sme objednávanie na vakcináciu výlučne zložitou metodou objednávania cez novovytvorené počítačové apky s ktorými si nevedeli poriadne poradiť ani ich IT tvorcovia a na tomto objednávaní sme veľmi dlhý čas trvali.
Len tým superinteligentným chlapcom nedošlo,že celá generácia nie že 55+ ale aj 20+ si medzitým prečíta FB a na naše geniálne objednávanie počítačom sa vykašle.
Toto je ironia ak by to niekto nepochopil :-))))
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Reč je o Janssen

Tečka s hořkým úsměvem. Vakcíny z nádraží fungují jen dva měsíce

Na jednorázovou vakcínu bez registrace se láká od léta, aby se zvýšila proočkovanost obyvatel. Doplňuje ji slogan Tečka s úsměvem. Jenže účinnost vakcíny Janssen, na kterou například na pražském hlavním nádraží čeká i kolem 500 lidí denně více než čtyři hodiny, klesá rychleji, než se čekalo. Spolehlivá je jen dva měsíce. ....

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/v...31_domaci_dape
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Reč je
... pražském hlavním nádraží
Nepočítam, koľko si dala za sebou správ z Čiech...koho to zaujíma ???
Niečo zo Slovenska nemáš ???
0 2
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

buchy, bohužiaľ zo Slovenska nemá nič. Nielen na východe, ale už na celom Slovensku "nič nie".
Už som si 2x pozrela českú stanicu, aby som vedela čo sa deje. Bohužiaľ, u nás sa nič nové nedozvieš.
6 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ale dozvieš sa - najmä to, čo nesmieš, ako nesmieš, kedy nesmieš, kam nesmieš. A čísla sa u nás zásadne dávajú ako TOP SECRET!
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

FB_IMG_1636971244835.jpg  
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jarka 1
buchy, bohužiaľ zo Slovenska nemá nič. Nielen na východe, ale už na celom Slovensku "nič nie".
Už som si 2x pozrela českú stanicu, aby som vedela čo sa deje. Bohužiaľ, u nás sa nič nové nedozvieš.
Ááááále dozvieš...
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

buchy, pohľadaj aktuálny obsahovo obdobný graf zo Slovenska a pricap sem ... ty dokážeš vyhrabať všetko ... tak nech porovnáme grafy
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jarka 1
buchy, bohužiaľ zo Slovenska nemá nič. Nielen na východe, ale už na celom Slovensku "nič nie".
Už som si 2x pozrela českú stanicu, aby som vedela čo sa deje. Bohužiaľ, u nás sa nič nové nedozvieš.
Nepochopila si ?
Tie české grafy sú na trt makový a na to druhé.
Predsa my nie sme v Česku ale Slovensku...či ?
Podľa reakcií by sme potom takéto informácie a či grafy mohli porovnávať aj z oblasti nehodovosti na cestách a následne sa podľa nich aj správať. Tak je to myslené...?

Grafy nehľadám (nechce sa mi a mám iné na prácu)...a predsa každý štát má svoje...či ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Príspevok z FB

Tento príklad ukazuje nevhodné uplatňovanie svojej osobnej slobody.
Jedna osoba na obrázku uplatnila svoj nárok na slobodný výber jedného kúska torty, ktorý prináleží danému jednotlivcovi. Slobodná voľba tohto jednotlivca však negatívne ovplyvnila ostatných.
Jednotlivec síce uplatnil svoju slobodu, ale nespravodlivo voči ostatným.
Svoju slobodu nie je možné uplatňovať tak, ako chce každý jednotlivec bez toho, aby sme pozerali na nespravodlivosť voči ostatným.
Ak ublížime iným, spravodlivosť zmizne.
torta.jpg  
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Ááááále pochopila. Mne nejde o to porovnávanie nejakých grafov.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...ešte doplním, že mne síce vadia tie koreline príspevky z Čiech...ale teraz nešlo v žiadnom prípade o tento účel výčitky.
Naposledy upravil buchač : 15.11.21 at 19:00
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

aj keď aj tento príspevok je z čiech možno stojí za povšimnutie je to pre mňa osobne veľmi smutné https://cz24.news/pfizer-testuje-vak...1aFcffbnhVl-Y4
0 1
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Portugalsko? Nie je za vodou, stav sa zhoršuje a zavádzajú opatrenia.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marleau
Portugalsko? Nie je za vodou, stav sa zhoršuje a zavádzajú opatrenia.
Za vodou nie je žiaden štát. ŽIADEN !
Všade je to ako na hojdačke. VŠADE !
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Anik
aj keď aj tento príspevok je z čiech možno stojí za povšimnutie je to pre mňa osobne veľmi smutné https://cz24.news/pfizer-testuje-vak...1aFcffbnhVl-Y4
Oné.... je to síce web cz24.news (registrovaný web niekde v Karibiku) - ale ten nemá nič spoločné s oficiálnymi stránkami CZ, CT24 a im podobným. To za prvé. Za druhé - pozri sa, kto je autorom toho článku na tom webe.
Ak to nevieš - je to AE News - inak je to aeronet.cz (jeden z najkonšpiračnejších webov, plný klamstiev).
Takže - ber obsah s nadhľadom!
Naposledy upravil misoft : 15.11.21 at 21:14
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Možné riešenie, možno by pomohlo.
https://blog.sme.sk/monikavojcikova/...ydrzte?ref=tit
Naposledy upravil Tweety : 16.11.21 at 09:17
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

blog odporúčam prečítať ,niektorí sa tam nájdu, škody, že aj z Porady......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať