Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 22:53
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

buchač
marleau
Prečo si začkovaní myslia, že sú von z hry a nie sú ani prenášači a podobne a prečo si myslia, že neočkovaní už čakajú len na smrť covidom a na nakazenie sa od nich stačí prejsť okolo nich? To im tak vybagrovali prašiny?
...takéto pičoviny od pijanov z Oravy...
nepoznám veľa Oravákov, možno desať, pijanov ešte menej
0 1
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

lujza.j
Som rada,že keď očko dostane covida a treba mu liečbu..to je už ok...aj nemocničnu-na jis-ventilator...
tešte sa.....
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Mila123
tešte sa.....
to mate pravdu, karma je zdarma
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marleau
nepoznám veľa Oravákov, možno desať, pijanov ešte menej
Si nepochopil ? Parafráza tohoto.
marleau
takéto pičoviny od feťákov zo SME....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nejako to tu graduje.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tweety
korela
Mila123
blog odporúčam prečítať ,niektorí sa tam nájdu, škody, že aj z Porady......
Keby mi mohol dať niekto odpoveď na to, prečo si ľudia myslia, že "dezoláti" sú presvedčení o neexistencii covidu. Celé pomýlené.
A môžeš vysvetliť ty, kto je antivaxer? Tiež sa nestotožňujem s pojmom dezolát, je to také primitívne. Ale tí, kvôli ktorým sa obmedzuje biela medicína, tak tých nechápem.
Len jeden čerstvý prípad, antivaxer dostal covida a už rýchlo zariaďuje drahú liečbu lebo sa bojí, že skončí na ventilácii. Ťak toto o čom vypovedá? Zrazu, keď už mu ide o život, tak ma rýchlo ratujte lebo som chorý.
Prečo si má dať lacnú vakcínu, keď môžem mať drahé liečenie? Ako k tomu prídu ostatní, na ktorých sa možno liečba ani nedostane?
Toto nie je celé zle?
Je to celé zlé od začiatku.
Inak som bola doteraz v tom, že dezolát a antivaxer sú jedna a tá istá osoba.
Poučili ste ma, že dezolát má rúško, respirátor pod nosom ev. je bez neho, antivaxer síce používa rúška a respirátory tam kde má, iba sa nedá zatiaľ zaočkovať.
Ak sa nemýlim, tak ľudia prišli o prístup k operáciám ešte pred samotnou možnosťou očkovania, je "sezóna", tak sa situácia opakuje. Mňa sa to dotýka rovnako ako všetkých ostatných.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mila123
lujza.j
Som rada,že keď očko dostane covida a treba mu liečbu..to je už ok...aj nemocničnu-na jis-ventilator...
tešte sa.....
Prečo sa máme tešiť?! To je snáď tragédia....že má aj očko covid a ešte sa dostane do špirálu...keď marketing na očko bol...,že ak ...tak ľahučký priebeh....
...či zabudli,že je to indivindi?
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Aký je rozdiel medzi očkovaným a neočkovaným?
Jeden aj druhý môže dostať covid.
Jeden aj druhý ho môže šíriť.
Jeden aj druhý môže mať ťažký priebeh ochorenia.
Jeden aj druhý môže mať následky z neho.
Jeden aj druhý môže naň zomrieť.
Tak aký je medzi nimi rozdiel?
Neočkovaný nemôže zomrieť na vakcínu ani mať z nej následky.
0 1
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

lujza.j
Mila123
lujza.j
Som rada,že keď očko dostane covida a treba mu liečbu..to je už ok...aj nemocničnu-na jis-ventilator...
tešte sa.....
Prečo sa máme tešiť?! To je snáď tragédia....že má aj očko covid a ešte sa dostane do špirálu...keď marketing na očko bol...,že ak ...tak ľahučký priebeh....
...či zabudli,že je to indivindi?
citujem...."Som rada,že keď očko dostane covida....." keď ste rada, tak sa tešte.....
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

marleau
Aký je rozdiel medzi očkovaným a neočkovaným?
Jeden aj druhý môže dostať covid.
Jeden aj druhý ho môže šíriť.
Jeden aj druhý môže mať ťažký priebeh ochorenia.
Jeden aj druhý môže mať následky z neho.
Jeden aj druhý môže naň zomrieť.
Tak aký je medzi nimi rozdiel?
Neočkovaný nemôže zomrieť na vakcínu ani mať z nej následky.
a čo tak percentuálne zastúpenie? v tom je rozdiel......
1 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Ako ja neočkovaný zdravý napĺňam nemocnice a ako ohrozujem spoločnosť?
Viete, že za neočkovaných v nemocniciach považujú aj ľudí s jednou vakcínou?
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Prečo sa naše peniaze vyhadzujú na nezmysly ako lotérie či nákup vojenskej techniky, keď nám treba stavať nemocnice a dať vyššie platy zdravotníkom?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marleau
mňa môžu bozať, som živnostník
Asi takto...

Donedávna tu jeden písal svoje oné...dokonca sa v podstate smial/vysmieval.
Len ho nejak zo dva dni nevidno...teda, ak nerátam to, že dával otázky ohľadom zdravia.
Mimochodom, pýtal sa na tak elementárne veci, že som doslovne zdúpnel...a to má dve deti.

By som bol zvedavý, či by si v špitáli sipajúcim hlasom povedal personálu.
..." nechcem kyslík, radšej ma v riť bozajte "...ty živnostník.

Lenže v súčasnej situácii u nás - úroveň kvality zdravotníctva, počet ošetrujúceho personálu, percento zaočkovaných, miera obsadenia lôžok covidovými pacientmi, denný počet úmrtí a neviem aký ďalší faktor ešte - nie je z pohľadu všeobecného prospechu možné nechať celú situáciu na dobrovoľnosti a osobnej zodpovednosti.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

marleau
Ako ja neočkovaný zdravý napĺňam nemocnice a ako ohrozujem spoločnosť?
Viete, že za neočkovaných v nemocniciach považujú aj ľudí s jednou vakcínou?
nikdy neviete či ste zdravý......nemáte výsledky testov, meraní, vyšetrení......vy sa cítite zdravý ....a v tom je rozdiel.....
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

marleau
Prečo sa naše peniaze vyhadzujú na nezmysly ako lotérie či nákup vojenskej techniky, keď nám treba stavať nemocnice a dať vyššie platy zdravotníkom?
neskoro je plakať, dávame svoj hlas pri voľbách o potom sa to pokazí.......
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Mila123
marleau
Prečo sa naše peniaze vyhadzujú na nezmysly ako lotérie či nákup vojenskej techniky, keď nám treba stavať nemocnice a dať vyššie platy zdravotníkom?
neskoro je plakať, dávame svoj hlas pri voľbách o potom sa to pokazí.......
nikdy som nevolil prozápadne
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

Takéto fejkové príbehy ako jeden očkovaný údajne rozšíril na nákazu na desiatky nevinných nezaočkovaných kolegov, učiteľov, žiačikov a čo ja viem koho (nemal som žalúdok to dočítať) veľa vypovedajú nielen o autorovi vymysleného "príbehu", príbehom, ktorého účelom je šíriť lži a ľudí odrádzať od očkovania, rovnako to aj vypovedá o zdieľačoch týchto ozaj tupín. Asi pred dvomi týždňami tu bol podobný fejkový príbeh z fejkového profilu, zdieľačka toho fejku si nedala ani trochu práce s overovaním aspoň elementárnych skutočností, inak by okamžite zistila, že je to fejkový príbeh. Žiadne ospravedlnenie za šírenie fejku, len ďalšie hejtovanie.

Niet nad osobnú skúsenosť, aj keď na miestnu antivax úderku sú osobné skúsenosti neprenositeľné, ale aspoň sú pravdivé. Moja dcerá začiatkom novembra ochorela na covid, hoci bola riadne zaočkovaná. Je jedna z mála zaočkovaných v triede, a pravdepodobne sa nakazila od nezaočkovaných spolužiakov v prvom novembrovom týždni. Na internáte býva s dvomi spolužiačkami (obe zaočkované) - ani jedna z nich neochorela. Po návrate domov mala už v piatok príznaky - silnú bolesť hlavy, sople a teplotu okolo 38°C, v nedeľu bola samotestom pozitívna, v nasledujúcu stredu potvrdená PCR. Ja (riadne zaočkovaný), manželka (riadne zaočkovaná) mladšia dcéra (nezaočkovaná) sme boli ag. testom (samoplatcovia) negatívny. Teraz v utorok (včera) sme mali PCR test (kontakt s pozitívnou osobou) manžela aj Ja Negatívny.
Nikto u nás v domácnosti sa nenakazil, ani nezaočkovaná dcéra ani my zaočkovaní, rovnako sa nenakazili ani jej spolubývajúce na internáte.
Ako vravím, niet nad osobnú skúsenosť, pravda je antivaxerov nič, len prázdne slovo.

Pointa je v tom, že dcéra nielenže nikoho, opakujem, nikoho nenakazila, naopak stala sa pravdepodobne obeťou neočkovaných spolužiakov.
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Nie kazdy ma tolko šťastia ako ty. Rodina dcerinej spoluziacky - chalani priniesli kovid zo školy a rodicia, obidvaja očkovaní, to schytali s dost tazkym priebehom ...
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

majkii
Takéto fejkové príbehy ako jeden očkovaný údajne rozšíril na nákazu na desiatky nevinných nezaočkovaných kolegov, učiteľov, žiačikov a čo ja viem koho (nemal som žalúdok to dočítať) veľa vypovedajú nielen o autorovi vymysleného "príbehu", príbehom, ktorého účelom je šíriť lži a ľudí odrádzať od očkovania, rovnako to aj vypovedá o zdieľačoch týchto ozaj tupín. Asi pred dvomi týždňami tu bol podobný fejkový príbeh z fejkového profilu, zdieľačka toho fejku si nedala ani trochu práce s overovaním aspoň elementárnych skutočností, inak by okamžite zistila, že je to fejkový príbeh. Žiadne ospravedlnenie za šírenie fejku, len ďalšie hejtovanie.
mne sa paci ako dokazes nazvat profesora imunologie fejkom tomu sa hovori kriticke myslenie.
4 2
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať