Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 22:53
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

korela
Mila123
korela
Možno ste niekto toto video už videli.
Hosťom MUDr. Jancová a jej manžel MUDr. Janco v TV Slovan.
https://www.facebook.com/watch/?ref=...&q=tv%20slovan
Poskytujeme celé vysielanie z 15. novembra 2021 vo verejnom záujme.
https://www.slus.sk/o-nas/
MUDr. Andrej Janco, prezident SLÚŠ, Interná diabetologická metabolická ambulancia
Môžem sa ťa spýtať, prosím ťa, aký to má súvis s mojím príspevkom? Bola som zvedavá na názor iných ľudí, väčšina z nás tu má v rodine malé deti. To bol jediný dôvod, prečo som to sem priložila, pretože zatiaľ sa k tomuto "fenoménu" vyjadrila iba praktická lekárka z Brna, ale nešla do takých odborných informácií ako MUDR. Jancová, detská gastroeneterologička.
Tie informácie musia byť dosť desivé najmä pre zaočkovaných rodičov.
Lekárka z Brna si všimla iné súvislosti v období po začiatku očkovania u svojich pacientov, ktoré vyhodnotila ako súvis s očkovaním.

(TV SLOVAN: NEOČKOVANÉ DETI SÚ V PRÍTOMNOSTI OČKOVANÝCH OSÔB VO VEĽKOM NEBEZPEČENSTVE! MUDR. JANCOVÁ A MUDR. JANCO PRINÁŠAJÚ MIMORIADNE ZÁVAŽNÉ VEDECKÉ ZISTENIA. ALARM A BUDÍČEK PRE VŠETKÝCH RODIČOV! – TOP INFO!!! VIDEO SK, 30min)

Evidovala som iba existenciu Dr. Janca, nemám ho vo svojom zábere. V tomto videu začína hovoriť o svojich zisteniach z ambulancie prvá, časť s ním som nevidela.
konšpirátor je........ som presvedčená, že do 3. rokov od jeho súčasného "antikovidového" pôsobenia nebude mať komu robiť prezidenta SLÚŠ, naši 3 lekári, kt. robíme účtovníctvo ukončili členstvo v Únii, je dobrovoľné......
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ide aj o to, že pri nástupe vakcín som si zisťovala ich princíp, a do googla som zadala iba mRNA bez vakcíny. Na zahraničnej stránke ...používa ich dotyčný štát asi 20 r. u zvierat. Nikdy nezaočkuje celé stádo, ... pretože netreba....
Dcéra dostala náhodou termín v deň mojich narodenín, ale aj tak som nemala odvahu sa jej o tom zmieniť. Asi som mala. Od očkovania mojich detí žijem v neistote. Prišla sem v eufórii, že neostanú od nás odrezaní.
Najväčšie množstvo S-proteínu očkovaní produkujú aj do svojho okolia v prvých dňoch (píše sa o dvoch dňoch).
Osobne pripúšťam súvis s účinkom u zvierat a zisteniami týchto dvoch lekárok.
Ak by to bola pravda, a ja by som ten text ako laička pochopila správne, tak stačí, aby nezaočkovaný sedel, pohyboval sa hoci i v MHD, vlakoch, lietadlách, proste hocikde pri zaočkovaných, tak tam môže dochádzať k reakcii.
A Jancovej zistenia, ak by boli pravdivé, tak sú desivé. Všetko má s kolegami profesionálne zdokumentované. Predpokladám, že sa nepotrebuje pred nikým znemožniť.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mila123
korela
Mila123
korela
Možno ste niekto toto video už videli.
Hosťom MUDr. Jancová a jej manžel MUDr. Janco v TV Slovan.
https://www.facebook.com/watch/?ref=...&q=tv%20slovan
Poskytujeme celé vysielanie z 15. novembra 2021 vo verejnom záujme.
https://www.slus.sk/o-nas/
MUDr. Andrej Janco, prezident SLÚŠ, Interná diabetologická metabolická ambulancia
Môžem sa ťa spýtať, prosím ťa, aký to má súvis s mojím príspevkom? Bola som zvedavá na názor iných ľudí, väčšina z nás tu má v rodine malé deti. To bol jediný dôvod, prečo som to sem priložila, pretože zatiaľ sa k tomuto "fenoménu" vyjadrila iba praktická lekárka z Brna, ale nešla do takých odborných informácií ako MUDR. Jancová, detská gastroeneterologička.
Tie informácie musia byť dosť desivé najmä pre zaočkovaných rodičov.
Lekárka z Brna si všimla iné súvislosti v období po začiatku očkovania u svojich pacientov, ktoré vyhodnotila ako súvis s očkovaním.

(TV SLOVAN: NEOČKOVANÉ DETI SÚ V PRÍTOMNOSTI OČKOVANÝCH OSÔB VO VEĽKOM NEBEZPEČENSTVE! MUDR. JANCOVÁ A MUDR. JANCO PRINÁŠAJÚ MIMORIADNE ZÁVAŽNÉ VEDECKÉ ZISTENIA. ALARM A BUDÍČEK PRE VŠETKÝCH RODIČOV! – TOP INFO!!! VIDEO SK, 30min)

Evidovala som iba existenciu Dr. Janca, nemám ho vo svojom zábere. V tomto videu začína hovoriť o svojich zisteniach z ambulancie prvá, časť s ním som nevidela.
konšpirátor je........ som presvedčená, že do 3. rokov od jeho súčasného "antikovidového" pôsobenia nebude mať komu robiť prezidenta SLÚŠ, naši 3 lekári, kt. robíme účtovníctvo ukončili členstvo v Únii, je dobrovoľné......
Ak si ešte stále nepochopila, video som priložila iba kvôli nej, neodkláňaj môj príspevok na jej manžela, prosím ťa.

Ten rozhovor si môžeš vypočuť aj pri práci v domácnosti, aby si nestratila svoj čas, a potom tu reaguj. Reaguješ ani nevieš na čo.
Dnes ľuďom stačí, žiaľ, iba červené súkno a nie hlad po pravde. Sama žiješ v strachu, v tvojom prípade zbytočnom, nie je to dobré pre nikoho v spoločnosti. Skôr naopak, lebo to vytvára protitlak.
Tak či tak to video, odporúčam pre všetkých zaočkovaných rodičov, ev. starých rodičov, ak žijú v jednej domácnosti s malými nezaočkovanými deťmi. Lebo keby sa vyskytli nejaké príznaky, a detský lekár by ich nevyhodnotil dobre, tak sa môžu ev. posunúť o dvere ďalej a nenechať svoje dieťa nedovyšetrené.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

ZKUŠENOST PRAKTICKÉ LÉKAŘKY (ukázka) – MUDr. Andrea Málková (19. 5. 2021)
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
ZKUŠENOST PRAKTICKÉ LÉKAŘKY (ukázka)[/url]
Len som videl jeden link a hneď bolo všetko jasnejšie.

Spolok drbnutých a na ich čele nositeľ Řádu Bludnej balvan...
--------------------------------------
...a niečo o dotyčnej doktorečke..


Náš web nedávno psal o videu Hnutí CESTA, na kterém vystupují některé lékařky, které vyzývají k opatrnosti při očkování. Jednou z nich je MUDr. Andrea Málková, která tvrdí, že je praktickou lékařkou, ale ve skutečnosti v ordinaci kombinuje čínské byliny s akupunkturou a homeopatií.

Na Google a portálu Známý lékař má velké množství negativní hodnocení. Všechna byla publikována dávno před pandemií:

„Doktorka bez zájmu o pacienta a špetky empatie. Když ji potkáte, vlastně nechápete, proč tuhle práci dělá.“
„Děs, potřebovala jsem předepsat prášky na tlak, moje doktorka má dovolenou, po 6 telefonátech, kdy mi sestra slibovala, jak recept pošle, neuměla ani mluvit, natož něco zařídit mi samozřejmě neposlala nic.“
„Paní doktorka neumí komunikovat s pacienty, což je u praktického lékaře jedna z nejdůležitějších dovedností. Doporučuju vám totéž, co doporučila ona mně: najděte si jiného lékaře.“
„Nejen, že nestíhá, protože si nabrala pacienty kvůli penězům (za sezení chce 1 500,- Kč), ale navíc je opravdu neschopná. Naučil jsem se od ní zajímavý slovní obrat: “na to nemám názor”, což znamená, že o problému neví vůbec nic.“
„Protivná doktorka, jde jí jen o peníze, empatie nula. Sestra neschopná.“
„Nejsem člověk, který by k lékaři chodil s každou rýmečkou. Když už se tam vydám, mám zpravidla horečku, silný kašel a dutiny ucpané silnou rýmou. V tomto stavu čekám v čekárně zpravidla hodinu či déle, ačkoli jsem ve frontě druhá, třetí. Říkám si, že to bude tím, že se paní doktorka chce každému pacientovi řádně a důkladně věnovat, takže nic nenamítám. Jenže očekávám stejný přístup a jsem zklamána. Když paní doktorce líčím, s jakým problémem za ní jdu (stručně – mám teplotu tolik a tolik, bolí mě v krku…), je velice netrpělivá, neustále mi skáče do řeči, často mě ani nenechá domluvit. Zběžně se podívá do krku a už mě pakuje k sestře. Její léčba u mě přitom funguje tak v polovině případů. Taky když chci řešit jakékoli administrativní úkony, je to běh na dlouhou trať. Telefonicky se domluvíme, co si musím s sebou přinést, ale na místě je vždy všechno jinak. A ještě dostanu kartáč, že něco nemám. Posledně mě “pobavilo”, když jsem zjistila, že čas označený jako “objednaní pacienti” není určen pro pacienty, kteří se objednají. Bylo úterý odpoledne, bylo mi zle a paní doktorka ve středu akutní případy neřeší. Volala jsem proto, zda není volný nějaký čas následující den odpoledne. Sestra mi sdělila, že to nejde, protože “zítra jsou jen objednaní pacienti”. Namítla jsem, že právě proto volám – abych se objednala. Sestra mi však jen zopakovala předešlou odpověď, jako zaseknutý gramofon. Nabyla jsem z toho dojmu, že obyčejný smrtelník si u paní doktorky Málkové může dovolit být nemocný pouze čtyři hodiny týdně, jinak nemá nárok na vyšetření a lékařskou pomoc.“
„K paní doktorce chodím už asi 7 let. Nejsem příliš náročný pacient. Cca 2x ročně k ní zajdu s nějakým nachlazením, chřipkou nebo angínou, jinak musím zaklepat není potřeba, abych k lékařce chodila. První špatná zkušenost přišla, když jsem jednou ráno akutně – neobjednaná došla s nateklým krkem, příšernou rýmou a bolestí uzlin. Bylo mi sděleno, že je to chřipka a dostala jsem předepsané dvoje homeopatika, které jsem měla jíst skoro po hrstích několikrát denně a že to odezní. Bohužel jsem ještě ten den v noci musela jet na pohotovost na píchání zánětu středního ucha…“

Čítať celé, rozobrali ju tam na drobné, že ako klame.....
https://manipulatori.cz/mudr-andrea-...cnosti-vakcin/
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
ZKUŠENOST PRAKTICKÉ LÉKAŘKY (ukázka)[/url]
Len som videl jeden link a hneď bolo všetko jasnejšie.

Spolok drbnutých a na ich čele nositeľ Řádu Bludnej balvan...
--------------------------------------
...a niečo o dotyčnej doktorečke..


Náš web nedávno psal o videu Hnutí CESTA, na kterém vystupují některé lékařky, které vyzývají k opatrnosti při očkování. Jednou z nich je MUDr. Andrea Málková, která tvrdí, že je praktickou lékařkou, ale ve skutečnosti v ordinaci kombinuje čínské byliny s akupunkturou a homeopatií.

Na Google a portálu Známý lékař má velké množství negativní hodnocení. Všechna byla publikována dávno před pandemií:

„Doktorka bez zájmu o pacienta a špetky empatie. Když ji potkáte, vlastně nechápete, proč tuhle práci dělá.“
„Děs, potřebovala jsem předepsat prášky na tlak, moje doktorka má dovolenou, po 6 telefonátech, kdy mi sestra slibovala, jak recept pošle, neuměla ani mluvit, natož něco zařídit mi samozřejmě neposlala nic.“
„Paní doktorka neumí komunikovat s pacienty, což je u praktického lékaře jedna z nejdůležitějších dovedností. Doporučuju vám totéž, co doporučila ona mně: najděte si jiného lékaře.“
„Nejen, že nestíhá, protože si nabrala pacienty kvůli penězům (za sezení chce 1 500,- Kč), ale navíc je opravdu neschopná. Naučil jsem se od ní zajímavý slovní obrat: “na to nemám názor”, což znamená, že o problému neví vůbec nic.“
„Protivná doktorka, jde jí jen o peníze, empatie nula. Sestra neschopná.“
„Nejsem člověk, který by k lékaři chodil s každou rýmečkou. Když už se tam vydám, mám zpravidla horečku, silný kašel a dutiny ucpané silnou rýmou. V tomto stavu čekám v čekárně zpravidla hodinu či déle, ačkoli jsem ve frontě druhá, třetí. Říkám si, že to bude tím, že se paní doktorka chce každému pacientovi řádně a důkladně věnovat, takže nic nenamítám. Jenže očekávám stejný přístup a jsem zklamána. Když paní doktorce líčím, s jakým problémem za ní jdu (stručně – mám teplotu tolik a tolik, bolí mě v krku…), je velice netrpělivá, neustále mi skáče do řeči, často mě ani nenechá domluvit. Zběžně se podívá do krku a už mě pakuje k sestře. Její léčba u mě přitom funguje tak v polovině případů. Taky když chci řešit jakékoli administrativní úkony, je to běh na dlouhou trať. Telefonicky se domluvíme, co si musím s sebou přinést, ale na místě je vždy všechno jinak. A ještě dostanu kartáč, že něco nemám. Posledně mě “pobavilo”, když jsem zjistila, že čas označený jako “objednaní pacienti” není určen pro pacienty, kteří se objednají. Bylo úterý odpoledne, bylo mi zle a paní doktorka ve středu akutní případy neřeší. Volala jsem proto, zda není volný nějaký čas následující den odpoledne. Sestra mi sdělila, že to nejde, protože “zítra jsou jen objednaní pacienti”. Namítla jsem, že právě proto volám – abych se objednala. Sestra mi však jen zopakovala předešlou odpověď, jako zaseknutý gramofon. Nabyla jsem z toho dojmu, že obyčejný smrtelník si u paní doktorky Málkové může dovolit být nemocný pouze čtyři hodiny týdně, jinak nemá nárok na vyšetření a lékařskou pomoc.“
„K paní doktorce chodím už asi 7 let. Nejsem příliš náročný pacient. Cca 2x ročně k ní zajdu s nějakým nachlazením, chřipkou nebo angínou, jinak musím zaklepat není potřeba, abych k lékařce chodila. První špatná zkušenost přišla, když jsem jednou ráno akutně – neobjednaná došla s nateklým krkem, příšernou rýmou a bolestí uzlin. Bylo mi sděleno, že je to chřipka a dostala jsem předepsané dvoje homeopatika, které jsem měla jíst skoro po hrstích několikrát denně a že to odezní. Bohužel jsem ještě ten den v noci musela jet na pohotovost na píchání zánětu středního ucha…“

Čítať celé, rozobrali ju tam na drobné, že ako klame.....
https://manipulatori.cz/mudr-andrea-...cnosti-vakcin/
Išla som sa pozrieť, ako si pozametal.
Ja si tiež rada pozriem hodnotenia lekárov a ako ich pacient by som to mohla aj posúdiť, či sú ako-tak objektívne. Sama som sa však zatiaľ nevyjadrila k žiadnemu či v dobrom alebo zlom. Z ​hodnotení si urobiť štatistiku je nezmysel.
​Najlepšia je osobná skúsenosť. Okrem toho tam má prevahu spokojných a dokonca odporúčacích hodnotení, nájdu sa aj neutrálne, resp. pol na pol. Celkove má z 5 3,5 pol hviezdičky, tak to asi katastrofa nebude.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Tak si to po štyroch mesiacoch znovu prečítame?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

„Odpůrci si uvědomí, že se buď nechají očkovat, nebo zemřou,“ tvrdí premiér Orbán

https://echo24.cz/a/StBBQ/odpurci-si...-premier-orban
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Časový zber od 18.2. po 16.11.

Situace ve střední Evropě

Nová mapa ukazující vývoj v České republice a sousedních zemích: Německu, Polsku, Slovensku, Rakousku a Maďarsku. Oficiální data pocházejí z příslušných ministerstev, aktualizace probíhá vždy k půlnoci předešlého dne a členění je nastaveno podle okresů a obcí s rozšířenou působností.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/u...navirus-124624
Naposledy upravil korela : 23.11.21 at 01:40
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmmm.... nejako si sa zamerala na Česko.... pritom to, čo sa u nich deje, pre nás neplatí. Čo keby si sa tak zamerala na SLOVENSKO, pretože české štatistiky sú tu pre nás absolútne, ale ABSOLÚTNE irelevantné (inými slovami povedané - sú nám na ****).
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Korela, na tej poslednej mape v tom časovom zbere od februára doteraz je krásne vidno, ako sa to premorovalo. Leto takmer nič a od konca októbra sa to prudko sfarbovalo. Rakúsko a Česko je na tom horšie ako my. Duški, pusti si to, nájdeš aj svoje mesto.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kvaka
Duški, pusti si to, nájdeš aj svoje mesto.
Zadal som si tri lokality...jednu nevyhodilo vôbec.
Tie dve poskytli nejaké numerá, ktorým sa mi nechce absolútne veriť.

" V některých obcích se mohou objevovat dočasně nesrovnalosti. Přesné informace průběžně zjišťujeme. "

Takže také informácie sú u mňa na dve veci...
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Pustil si si ten graf aj s tou šípkou? Ako interaktívnu mapu? O to mi išlo, zmeny farieb podľa dní od jari doteraz, aj keď nie sú pravidelne aktualizované niektoré údaje, vidno, kde kedy a ako sa premorovalo. Nemôžu tam byť všetky mestá, asi okresné iba, ale ja som Dušanovi písala o jeho meste.
citujem: "Oficiální data pocházejí z příslušných ministerstev, aktualizace probíhá vždy k půlnoci předešlého dne a členění je nastaveno podle okresů a obcí s rozšířenou působností.".
Naposledy upravil Kvaka : 23.11.21 at 11:13 Dôvod: doplnenie
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Nandrolon sa tu stále neukázal? Lebo to je už dosť dlho. Tak snáď je (alebo bude) v poriadku
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Písal, včera doobedu u Blažkovej. Dúfam, že sa všetci z toho dostanú bez následkov.
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
FB_IMG_1637662411706.jpg  
2 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Včera ma zaujal popis priebehu kovidu: "Covid mi prebehol celým telom a evidentne všetkými chronickými aj staršími ťažkosťami, ktoré v tele na krátku dobu opäť pripomenul.

Moje dietko, ktoré má mimoriadne silné reakcie na očkovanie (nedonosené), takto popísalo pred pár mesiacmi stav po druhej dávke očko, dokonca borelióza sa pripomenula.

Spolužiačka diabetička keď mala na jar kovid, padla do hypo, prebrala sa až v nemocnici.

Moja lekárka v lete povedala, že kovid obvykle napadne tie najslabšie orgány v tele, nemusí hneď pľúca.

Mám 4 informácie, 4 fakty. Možno aj iní majú nejakú skúsenosť v týchto súvislostiach?
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kvaka
Možno aj iní majú nejakú skúsenosť v týchto súvislostiach?
Irony on :
Ja ti ráno vstanem a šecko ma bolí...

Moje dietko vidí biely plášť a má dosť.

Ja diabetik občas poruším režim a potom sú to fofry, aby išiel cukor hore

Múdra lekárka...a to ju učili v škole ???
Irony off.

Ale faktov mám v zálohe plno.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Lekárka múdra, uznávaná, prešlo ňou množstvo kovidových, jej postreh. Irony off.

Čo majú tvoje fakty s mojou otázkou?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Hmmmm.... nejako si sa zamerala na Česko.... pritom to, čo sa u nich deje, pre nás neplatí. Čo keby si sa tak zamerala na SLOVENSKO, pretože české štatistiky sú tu pre nás absolútne, ale ABSOLÚTNE irelevantné (inými slovami povedané - sú nám na ****).
Máš tam aj S l o v e n s k o. Tie hviezdičky si si mohol odpustiť. Asi zafungovalo aj tu červené súkno.
.
Ďakujem Kvake, že ti tú mapu vysvetlila, áno, ide o poslednú v poradí. S takou mapou celej V4 plus Nemecko som sa ešte nestretla, kde sa tam spomína iba Česko? Reagujete s buchačom na Česko úplne neprimerane. Nie sme tak dlho rozdelení od seba, mali sme spoločné zákony, normy, mnohé ostali rovnaké. Psychicky sme a budeme stále nejako prepojení, preto si rada porovnávam ich stav skoro v čomkoľvek. Koľko našich ľudí tam pracuje a študuje a odchádza natrvalo?

Letavizu nedávno priložil/-la výborný link z Pravdy o výrobe očkovacích látok v minulosti na Slovensku, v tomto zmysle už dávno chcem napísať príspevok, prečo by sme mali ešte aj dnes vnímať Česko, veď skoro všetky generálne riaditeľstvá a finalizácia slov. výrobkov boli v Česku. Ak si niekto uvedomuje, o čo v podstate išlo.
.
Tá mapa je výnimočná v tom, že ukazuje priebeh šírenia v čase nášho a najbližších štátov, leto bolo úplne čisté, dobrá informácia kvôli pobytom v nemocniciach.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať