Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 22:53
Cennet Cennet

Cennet je offline (nepripojený) Cennet

.
Neockovany Hugo.jpg  
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Priaznivec skupiny nájazdníkov v obchodoch zomrel na covid

https://www.google.com/search?client...omrel+na+covid
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
Priaznivec skupiny nájazdníkov v obchodoch zomrel na covid

https://www.google.com/search?client...omrel+na+covid
Meškáš s príspevkom.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
No a teraz čo ? Sa mám, oné, poserondiať z toho, že si ty dala skôr ?
Koľkokrát to bolo v opačnom garde a nik sa neozval ?

...a už som ti nie raz vravel, že ja NČ, Plusku a či Tupky cielene nečítam....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

[QUOTE="buchač"]No a teraz čo ? Sa mám, oné, poserondiať z toho, že si ty dala skôr ?

A môžeš sa aj.....
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Mila123
Katy a R
anet
korela
V jednej diskusii som čítala celkom vtipný príspevok na riešenie očko a neočko. Rozdeliť ich na párne a nepárne týždne. Nemali by sa ako vzájomne obviňovať zo šírenia nákazy.
Inak paci sa my tato myslienka, ked uz je spolocnost tak polarizovana ... parny tyzden bude vonku strach a neparny sloboda ... by som chcela vidiet ako dlho by to strachu vydrzalo
celkom vtipné ... čo takto realizovať to aj tu na Porade??? (ja by som uvítala)
ako očkovaných nás bude málo.....nebudeme sa hádať, dokazovať, prečo áno, prečo nie.....a hlavne zmizne konšpiagenda, bludy, ai.......
Čoby nie, bude sa tam rozoberať, kto a prečo sa dal zaočkovať. Si myslíš, že všetci budú fanatici? Mi to pripomína ako sa dakedy vstupovalo do KSČ. Tam tiež išli ľudia porôzne. Z čistého presvedčenia, z nepriameho donútenia, zo strachu o deti, o stratu pozície v zamestnaní, ale aj kariéristi.
7 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
A môžeš sa aj.....
...až po tebe, ty škaredá-nepekná a hnusná gadžofka zos Šarišu...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Kvaka
Mila123
Katy a R
anet
korela
V jednej diskusii som čítala celkom vtipný príspevok na riešenie očko a neočko. Rozdeliť ich na párne a nepárne týždne. Nemali by sa ako vzájomne obviňovať zo šírenia nákazy.
Inak paci sa my tato myslienka, ked uz je spolocnost tak polarizovana ... parny tyzden bude vonku strach a neparny sloboda ... by som chcela vidiet ako dlho by to strachu vydrzalo
celkom vtipné ... čo takto realizovať to aj tu na Porade??? (ja by som uvítala)
ako očkovaných nás bude málo.....nebudeme sa hádať, dokazovať, prečo áno, prečo nie.....a hlavne zmizne konšpiagenda, bludy, ai.......
Čoby nie, bude sa tam rozoberať, kto a prečo sa dal zaočkovať. Si myslíš, že všetci budú fanatici? Mi to pripomína ako sa dakedy vstupovalo do KSČ. Tam tiež išli ľudia porôzne. Z čistého presvedčenia, z nepriameho donútenia, zo strachu o deti, o stratu pozície v zamestnaní, ale aj kariéristi.
a tí ručitelia akí boli kovaní tu nebudú?
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

dožil som sa doby, keď byť zdravý je na príťaž, rozmýšľam si dať inzerát na nakazenie sa covidom, nech mám aj ja nejakú "slobodu"
1 2
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

marleau
dožil som sa doby, keď byť zdravý je na príťaž, rozmýšľam si dať inzerát na nakazenie sa covidom, nech mám aj ja nejakú "slobodu"
https://www.google.com/url?sa=t&rct=...Be05YH_X744tfy
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marleau
dožil som sa doby, keď byť zdravý je na príťaž, rozmýšľam si dať inzerát na nakazenie sa covidom, nech mám aj ja nejakú "slobodu"
2 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Si na seba fest pyšný !? Zas si predstavil svoj charakter, ty samozvaný, nedocenený hrdina. Bravó .
PS: nikdy sme sa nevideli, nepočuli aby si ma mohol zhodnotiť, ty musíš byť voľajaký mimoň zloduch.
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Cennet
.
Inak ten obraztek by sme si mohli rozobrat na drobene.
Vakcina 20 eur ... uz ich mate v sebe aj zo 3 takze 60 eur + mnohi ochoreli a potrebovali dalsiu medikaciu + nakazili dalsich, ktorí potrebovali medikaciu aj pobyt v nemocnici...
Monoklonalne 2300 pre dvoch ...
A inak ten obraztek co si zdielal ma v sebe popisok, a vies co je na tej stranke zaujimave? ze je nezaujata https://www.facebook.com/secularcree...56653561900974
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja dnes pre zdravie...25 deň...170 drepov na bosu....min.mesiac som drepovala na zemi-pevna podložka...na bosu určite účinnejšie-ťažšie a to sa mi páči....
Jedno kontrolné meranie po dlhom čase v páse 75-76 cm....už to asi nebude ako kedysi 60-65....
Je mi ľúto za mojím cvičkom bez pohybu -plank burzitída ramena...aj keď nuda,ale súper komplexný cvik..... skúsim zas na jar,ale najprv si skúsim porylovať záhradu...
Budúci mesiac prehodim bosu dole hlavou nech je väčšia sranda...
V garáži ešte stále čakajú paličky na chôdzu...
2 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

https://www.ta3.com/clanok/219187/sl...y-molnupiravir
povodne vyvijany pre kone - antivírusový liek zameraný na vírus venezuelskej encefalitídy koní https://en.wikipedia.org/wiki/Molnupiravir
doplnim: na zamyslenie pre tych, ktori sa tu vysmievali ako ludia uzivaju konsku pastu ivermectin. Aky paradox!? Budu lieceny konskym antivirotikom. Pre rypalov, nikdy som osobne ivermectin neuzivala, ale chapem ludi, ktori ho uzivali pre svoju psychicku pohodu, snad si uvedomili aj to, ze mozu mat nasledky na peceni.
Naposledy upravil anet : 25.11.21 at 12:19
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
uzivali pre svoju psychicku pohodu,
Hm...takže užívanie nejakých oných je v poriadku, ak sa jedná o psychickú pohodu.
Teda potom by sa dalo uvažovať, že aj lentilky by mohli mať podobný účinok.

Ono je pravdou, že psychika ja svyna...
Niekto má len termín o týždeň na bežnú návštevu u lekára a už je jeho pohoda v prdely.
Iný má zasa fóbiu z bielych plášťov...
Otázka tiež znie...u koľkých z tých sťažovateľov šlo skôr o to, že po vakcinacii sa nejaký čas cítili hrozne, že to bolo spôsobene skôr ich vlastnou psychikou, nez skutočne objektívnymi príčinami ?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

anet
https://www.ta3.com/clanok/219187/sl...y-molnupiravir
povodne vyvijany pre kone - antivírusový liek zameraný na vírus venezuelskej encefalitídy koní https://en.wikipedia.org/wiki/Molnupiravir
doplnim: na zamyslenie pre tych, ktori sa tu vysmievali ako ludia uzivaju konsku pastu ivermectin. Aky paradox!? Budu lieceny konskym antivirotikom. Pre rypalov, nikdy som osobne ivermectin neuzivala, ale chapem ludi, ktori ho uzivali pre svoju psychicku pohodu, snad si uvedomili aj to, ze mozu mat nasledky na peceni.
Keď už tak ivermectín je antiparazitikum používané vo veterinárnej(pasta) aj humánnej(tablety) medicíne.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Hm...takže užívanie nejakých oných je v poriadku, ak sa jedná o psychickú pohodu.Teda potom by sa dalo uvažovať, že aj lentilky by mohli mať podobný účinok.
Pozri, ja som sa ich nepytala preco to uzivaju, nie moja vec. Skonstatovala som ze je to antiparizitikum, ze je to celkom svinstvo a ze im to odpali pecen. Oni boli presvedceni, ze to pomaha, ze to ludia uzivaju 40 rokov (na zaciatku uzivali konsku pastu, ci kvapky pre vtaciky, lebo u nas humanny nebol dostupny) ... Ci koli psychickej pohode, ci z presvedcenia ... nestaram sa. Ludia robia rozne blbiny
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

kukučka
Tak si prečítaj/te o samovražde riaditeľa najväčšej východonemeckej nemocnice, alebo vystúpení hlavnej sestry v Slovinsku.
Nikto k tomu nemá komentár?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať