Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
Tweety
Si myslíš, že len ty jediný si niečo zažil? Ale od teba sa nič iné ani neočakáva len furt rýpať aby si zahnal svoj stres.
TY nie si normálne normálna...proste nemôžeš byť.
Kuwa fix...kde píšem niečo o tom, že len ja som niečo zažil ???
No schválne, daj niečo fest solídne stresujúce z tvojich zážitkov ...dáš (čomu neverím) ?
Potom sa zamysli, či by ti v danej chvíli pomohlo prekríženie a samo klepkanie po ramenách.

P.S.:
Že si priložené linky ani len neotvorila (nieto ešte čítala), tak to ani nevravím...proste neverím. Ale hlavne reaguješ, ideš tu urážať a správaš sa ako ješitná netykavka...miesto toho, aby si uznala, že nemáš pravdu - nemôžeš ju mať.
0 4
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
Tweety
Si myslíš, že len ty jediný si niečo zažil? Ale od teba sa nič iné ani neočakáva len furt rýpať aby si zahnal svoj stres.
TY nie si normálne normálna...proste nemôžeš byť.
Kuwa fix...kde píšem niečo o tom, že len ja som niečo zažil ???
No schválne, daj niečo fest solídne stresujúce z tvojich zážitkov ...dáš (čomu neverím) ?
Potom sa zamysli, či by ti v danej chvíli pomohlo prekríženie a samo klepkanie po ramenách.
A prečo by som mala na tvoj rozkaz dávať, čo som zažila? Nie si príliš zvedavý? Mne si to vyčítal, keď som sa niekedy pýtala na banálnosti a ty terazky už takto? Uvedom si, že múdrosti sveta sa netočia okolo teba. Ty osamelý(sám si to povedal) jedinec.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bettylou
Aká doba, také pečenie, ale šetríte žlčník svoj aj návšteve.
tak čo dievča, žiješ? taká dlhá odmlka
3 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
Tweety
Ty osamelý(sám si to povedal) jedinec.
Už si si prečítala linky ?

Tiež som povedal aj iné,t.j.....na mňa ty nikdy mať nebudeš...neexistuje.
...a čo si zažila ? Holt, v kuríne toho veľa nepochytíš.
0 4
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
Tweety
Ty osamelý(sám si to povedal) jedinec.
Už si si prečítala linky ?

Tiež som povedal aj iné,t.j.....na mňa ty nikdy mať nebudeš...neexistuje.
...a čo si zažila ? Holt, v kuríne toho veľa nepochytíš.
A čo ty kohútisko? Ty si mimo kurína!? Ty chodíš len tak po dvore a kikiríkaš. To veľa osohu nenarobíš.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Buchač, Majka tu pripla niečo na pomoc pri strese, panickej poruche. A áno, rozklikla som si ten odkaz, dievčina na ten cvik upozorňuje, jej konkrétne pomohol. Ty už dopredu urážaš každého a všetko, začal si ty, reagoval si na negatívne hodnotenie, dokonca si vytiahol aj ivku.
Je taká doba, ľudia sú zmätení, boja sa, tak čokoľvek je lepšie ako tie mediálne výkriky o covide. Včera som na to upozornila, nech sa aspoň na porade nestraší, Majka sem pripla jeden cvik, no a ty si ju hneď zotrel.

Takže ja to vidím tak.
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kvaka
Buchač, Majka tu pripla niečo na pomoc pri strese, panickej poruche. A áno, rozklikla som si ten odkaz, dievčina na ten cvik upozorňuje, jej konkrétne pomohol. Ty už dopredu urážaš každého a všetko, začal si ty, reagoval si na negatívne hodnotenie, dokonca si vytiahol aj ivku.
Je taká doba, ľudia sú zmätení, boja sa, tak čokoľvek je lepšie ako tie mediálne výkriky o covide. Včera som na to upozornila, nech sa aspoň na porade nestraší, Majka sem pripla jeden cvik, no a ty si ju hneď zotrel.

Takže ja to vidím tak.
v našej kultúre sme si zvykli(aspoň moji predkovia) zložiť ruky a pomodliť aj to bude niekomu smiešne, častokrát by to pomohlo ukľudniť, ako hneď ostro reagovať. Pamätám keď som chodil trhať zlyhanú muníciu tak som musel nastaviť stopky na jednu minútu a čakať, tak som sa vždy za ten čas pomodlil raz sa ma pýtal politruk - platený komunista - čo robím "skúšam či sa stihnem pomodliť za minútu, ak mi to rupne pod rukami už sa nestihnem" Nikto to vtedy nebral vážne, ale mne to dalo pokoj a pokoru.
3 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

BXLmiami
marleau
pre zdravie môžem urobiť aj to, že sa vyhnem vakcíne
Toto je Tvoje rozhodnutie,kľudne ho realizuj.Ale prosím ťa nezabudni niekedy na sedliacky zdravý rozum.Ako nás to učili?Na pravú stranu pozitíva na lavú negatíva.Výber čo je lepšie.Vakcína contra covid.
pre každého iné, nejaký priemer daný konkrétnym človekom, ktorý má svoje ciele, je irelevantný
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kvaka
Buchač, Majka tu pripla niečo na pomoc pri strese, panickej poruche. A áno, rozklikla som si ten odkaz, dievčina na ten cvik upozorňuje, jej konkrétne pomohol. Ty už dopredu urážaš každého a všetko, začal si ty, reagoval si na negatívne hodnotenie, dokonca si vytiahol aj ivku.
Je taká doba, ľudia sú zmätení, boja sa, tak čokoľvek je lepšie ako tie mediálne výkriky o covide. Včera som na to upozornila, nech sa aspoň na porade nestraší, Majka sem pripla jeden cvik, no a ty si ju hneď zotrel.

Takže ja to vidím tak.
Normálne vám ten váš pohľad závidím......
Že som ju zotrel ? Ešte málo som dal...

Ešte keby ste tak pochopili, o čom som vlastne písal...ale takto to nemá význam.

...a tá vaša mafia (čo si dávate navzájom užitočné) je totálne na smiech.
Naposledy upravil buchač : 29.11.21 at 16:01
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
marleau
Ktorý lekár vie niečo o mojom zdraví ak ma nevyšetril?
Ak sú dvaja lekári, jeden vakcínu odporúča, druhý nie, ktorý má pravdu? Ten podchytený Pfizerom?
Vakcínu odsuniem na vedľajšiu koľaj...pýtam sa všeobecne.

Ak sú dvaja lekári, jeden odporúča zákrok (postup, vyšetrenie....liek, operáciu) a ten druhý nie, ktorý ma pravdu ?
Takéto prípady je vhodné prekonzultovať aj s tromi lekármi, kto má na to, tak aj s viacerými, ak ide o vážnu vec. A potom sa prikloniť k väčšine.
Tiež si vybrať takých, ktorí majú približne rovnakú úroveň. Osobne by som dala aj na svoju intuíciu.
Práve riešime jeden problém, ja neodporúčam zákrok na SK vôbec v dnešnej situácii. Mám s lekármi v CZ ja aj rodina dobré skúsenosti 50 r., (okrem brata, to bolo asi fatálne), ev. sa vybrať aspoň na vyšetrenie do AT. To zasa môj nápad nebol, ale schvaľujem.
Úplne iný prístup, dôslednejší.
Pritom netvrdím, že sa tu nevyskytujú poctiví lekári, nemám obavy ani z Ukrajincov a pod.
1 2
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
Tweety
A môžeš zas mínuskovať, to je u teba asi najúčinnejšie proti stresu a celkovej frustácii.
Povedala pridrbaná sliepka a išla znášať vajcááá...
Ty si nedáš pokoj až kým nebudeš mať na krku TO za kyberšikanu?
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac


P.S.:
Uznám, že sa rozumieš do svojich vecí...ALE v tomto prípade ani len nevieš, o čom točíš...lebo inak by si takú hlúposť nenapísala.
Naposledy upravil buchač : 29.11.21 at 17:22
0 1
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Kto sú zaočkovaní a kto nezaočkovaní:
Vakcínu prijali oveľa častejšie liberáli, vzdelanejší a voliči koalície (DN)
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Mila123
Kto sú zaočkovaní a kto nezaočkovaní:
Vakcínu prijali oveľa častejšie liberáli, vzdelanejší a voliči koalície (DN)
To o čom je príspevok - výpovedná hodnota autora
6 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Darina1234
To o čom je príspevok - výpovedná hodnota autora
Veľmi dobrý postreh....ALE čo môžeš očakávať od liberálneho denníka DenníkaN ???

Poďme dávať prieskumy podľa rôznych kritérií...podľa povolania, podľa veku, podľa vierovyznania...a trebárs aj podľa počtu a farby vlasov.

Ale to najhlavnejšie sa nespomenie skoro nikde.
Že najviac sú očkovaní ľudia v mestách a priľahlejších obciach...a čím ďalej od nich, tak je to o trte, nakoľko doprava a nazad je trochu náročnejšia na čas a aj peniaze.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

buchač
Darina1234
To o čom je príspevok - výpovedná hodnota autora
Veľmi dobrý postreh....ALE čo môžeš očakávať od liberálneho denníka DenníkaN ???

Poďme dávať prieskumy podľa rôznych kritérií...podľa povolania, podľa veku, podľa vierovyznania...a trebárs aj podľa počtu a farby vlasov.

Ale to najhlavnejšie sa nespomenie skoro nikde.
Že najviac sú očkovaní ľudia v mestách a priľahlejších obciach...a čím ďalej od nich, tak je to o trte, nakoľko doprava a nazad je trochu náročnejšia na čas a aj peniaze.
a ľudia tam žijú zdravším spôsobom života, "sedláci"
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Ambulantne lieci covid pacientov
https://www.ta3.com/relacia/22516/ne...OQ9Zf1EDm79srA
0 1
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

anet
a vypočula si si aj to, že dôrazne odporúča očkovanie? Na začiatku rozhovoru aj na konci? Ako jedinp účinnú prevenciu
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dáša_
anet
a vypočula si si aj to, že dôrazne odporúča očkovanie? Na začiatku rozhovoru aj na konci? Ako jedinp účinnú prevenciu
zavedieme prohibíciu na ivemectin a " dováža sa individuálne zo zahraničia(alebo sa užije konský) ľudia si ho dávkujú sami bez dohľadu lekára" o dobrých skúsenostiach dnes v správach slovensko 1 o 22.00 prof Torok. MUDr Janeková
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Zamestnankyňa bola minulý týždeň na pfizera, dnes strašná bolesť klbov vraj prechladla nikdy ju neboleli, myslíte že jej spravíme diagnózu na nete ? poslal som ju k obvodnému
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať