Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Dáša_
a vypočula si si aj to, že dôrazne odporúča očkovanie? Na začiatku rozhovoru aj na konci? Ako jedinp účinnú prevenciu
Ale ano, pre ludi v rizikovom veku a chronicky chorych pacientov. Prosim "neprifarbuj" to po svojom. Nepovedala ze je to jedina ucinna prevencia. Ona proste ludi IBA lieci, tak ako pri inych ARO.
0 2
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

"Tým strašením so smrťou sa vytvoril začarovaný kruh, starí ľudia sa natoľko boja ísť do nemocnice, že prídu neskoro a preto zomrú." Sestrička z kovidového odd.
3 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

iba taká obyčajná štatistika, vo svete je cca 80 % idiopatických ochorení , (etiológia je neznáma, liečia sa následky ochorenia) ale teraz ako tak vidím, percentá idiopatie klesajú....... a prečo? lebo Pfizer.........
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

neskoro ale predsa.....
https://spravy.rtvs.sk/2021/11/kolik...ggPee9hHXkdJD4
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

anet
Dáša_
a vypočula si si aj to, že dôrazne odporúča očkovanie? Na začiatku rozhovoru aj na konci? Ako jedinp účinnú prevenciu
Ale ano, pre ludi v rizikovom veku a chronicky chorych pacientov. Prosim "neprifarbuj" to po svojom. Nepovedala ze je to jedina ucinna prevencia. Ona proste ludi IBA lieci, tak ako pri inych ARO.
ale ona nepovedala, že iba ľudí rizikových. schválne som si to vypočula znova, aj s minutážou:

1,54" - očkujem a aktívne presviečam ľudí, aby sa očkovali. Hlavne tie rizikové skupiny

17,42" - ja by som chcela požiadať všetkých, tí, čo sú chorí, tí čo sú v rizikovom veku, aby sa zaočkovali. Pretože neexistuje zatiaľ nič lepšie na prevenciu infekčného ochorenia ako očkovanie
2 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

A kde je tam to tvoje slovo JEDINA? Inak mohli by sme polemizovat aj o tom, preco neockuje covid aj vo svojej ambulancii, mala by to lepsie platene ako liecenie pacientov.
0 3
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

MUDr. Etela Janeková je aj v Hovorme spolu v časti Prevencia a liečba, ktorá začína v 5 hodine a 40 minúte. Odporúčam túto celú časť pozrieť všetkým bez ohľadu na názor k očkovaniu. Konečne sa dozvedia veľmi užitočné informácie čo robiť a ako sa z toho hneď nezblázniť. Je to rozdelené na časť prevencia a časť liečba.
3 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

anet
A kde je tam to tvoje slovo JEDINA? Inak mohli by sme polemizovat aj o tom, preco neockuje covid aj vo svojej ambulancii, mala by to lepsie platene ako liecenie pacientov.
no ale veď hovorí, že očkuje "očkujem a aktívne presviečam ľudí, aby sa očkovali."

naviac, pokiaľ si spomínam, tak obvodní lekári sú platení podľa kapitácie, t.j. ľudí, ktorých majú vo svojom obvode.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jarka 1
MUDr. Etela Janeková je aj v Hovorme spolu v časti Prevencia a liečba, ktorá začína v 5 hodine a 40 minúte. Odporúčam túto celú časť pozrieť všetkým bez ohľadu na názor k očkovaniu. Konečne sa dozvedia veľmi užitočné informácie čo robiť a ako sa z toho hneď nezblázniť. Je to rozdelené na časť prevencia a časť liečba.
Ja odporúčam pozrieť maximálne prehľad (začiatok) správ na rôznych tv kanáloch a potom veľmi rýchlo prepnúť na nejaký iný (prírodopisný, vzdelávací, športový....dľa gusta).

Kuwa, hneď mi je lepšie, keď vidím krásy sveta a nie tých pridrbaných "krásavcov" z vlády alebo parlamentu, prípadne kadejakých samozvaných odborníkov...
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Dáša_
naviac, pokiaľ si spomínam, tak obvodní lekári sú platení podľa kapitácie, t.j. ľudí, ktorých majú vo svojom obvode.
Ockovania ma uvedene na svojej stranke. https://www.inclinic.sk/index.php/am...eho-lekarstva/
Mesacna fixna platba a potom podla ukonu, nie?
Nepodstatne, nepripla som to sem preto, aby som sa nezmyselne natahovala, ale preto, ze tu boli otazky ako a cim sa covid lieci, a ona o tom hovori.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

buchač
Jarka 1
MUDr. Etela Janeková je aj v Hovorme spolu v časti Prevencia a liečba, ktorá začína v 5 hodine a 40 minúte. Odporúčam túto celú časť pozrieť všetkým bez ohľadu na názor k očkovaniu. Konečne sa dozvedia veľmi užitočné informácie čo robiť a ako sa z toho hneď nezblázniť. Je to rozdelené na časť prevencia a časť liečba.
Ja odporúčam pozrieť maximálne prehľad (začiatok) správ na rôznych tv kanáloch a potom veľmi rýchlo prepnúť na nejaký iný (prírodopisný, vzdelávací, športový....dľa gusta).

Kuwa, hneď mi je lepšie, keď vidím krásy sveta a nie tých pridrbaných "krásavcov" z vlády alebo parlamentu, prípadne kadejakých samozvaných odborníkov...
Ani začiatok,včera boli spravy opisom hádok koalicie,k čomu toto potrebujem vedieť?Médiám dlhodobe šibe a ničia krajinu viac ako Covid.
4 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

prosba
260070095_114654511038740_4113188593406378790_n.jpg  
2 3
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

marleau
pre zdravie som dnes urobil ešte to, že som teraz dojedol v našej reštike pečené rebrá a čašníčka mi načapovala pivečko ako hrom, aj dobrý pocit a také to "pochutnání" je zdraviu prospešné
to kde je otvorená TERAZ reštaurácia?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Mila123
Katy a R
anet
korela
V jednej diskusii som čítala celkom vtipný príspevok na riešenie očko a neočko. Rozdeliť ich na párne a nepárne týždne. Nemali by sa ako vzájomne obviňovať zo šírenia nákazy.
Inak paci sa my tato myslienka, ked uz je spolocnost tak polarizovana ... parny tyzden bude vonku strach a neparny sloboda ... by som chcela vidiet ako dlho by to strachu vydrzalo
celkom vtipné ... čo takto realizovať to aj tu na Porade??? (ja by som uvítala)
ako očkovaných nás bude málo.....nebudeme sa hádať, dokazovať, prečo áno, prečo nie.....a hlavne zmizne konšpiagenda, bludy, ai.......
akože neočkovaní budú vyhodení z Porady? tak si to predstavuješ?
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
spravy opisom hádok koalicie,k čomu toto potrebujem vedieť?
Pre toho, kto má nízky tlak je to alternatíva miesto liekov.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

buchač
BXLmiami
spravy opisom hádok koalicie,k čomu toto potrebujem vedieť?
Pre toho, kto má nízky tlak je to alternatíva miesto liekov.
:-0,pobavilo.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ako liečiť COVID-19 doma? Konkrétne rady, čo robiťhttps://zdravie.pravda.sk/zdravie-a-...rady-co-robit/
5 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Na kašeľ aj covidovy chvojnik cinsky čaj a čaj so sladkého drievka....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať