Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Pre koho asi boli tieto pirule?!alebo nejaký hoax....
Mne ti nejak nejde do hlavy koncipovanie textu a aj papier samotný.
Nemajú náhodou štátne inštitúcie svoj úradný papier, kde je hlavička už vytlačená ?
Spodok papiera zvykne mať tiež určité náležitosti.

Ministerstvo povoľuje použitie lieku pre potreby zdravotníckych zariadení, no prečo je oficiálny list adresovaný len jednej ordinácii ?

Ale šak si ho objednaj...
https://www-aptekagemini-pl.translat...k&_x_tr_pto=sc
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Bolo by dobré aby ministerstvo zdravotníctva zverejnilo nejakú štatistiku koľko ľudí sa liečilo na predávkovanie ivermectínom po jeho predpísaní lekárom.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54
Bolo by dobré aby ministerstvo zdravotníctva zverejnilo nejakú štatistiku koľko ľudí sa liečilo na predávkovanie ivermectínom po jeho predpísaní lekárom.
Ktorým liekom sa môžeš predávkovať 1000 násobnou povolenou dávkou?!a prezijes...
Napr.liekom na spanie...asi už len ahoooj.....acylpirinom....tiež by bolo ahoooj....
Keď som si vyberala v lekárni IVM....dávkovanie viete?nie....lebo iné je ako prevencia a iné ako liečba....ok....ak bude čas naň...zavolám si obvoďakovi-predpisal
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
pavol54
Bolo by dobré aby ministerstvo zdravotníctva zverejnilo nejakú štatistiku koľko ľudí sa liečilo na predávkovanie ivermectínom po jeho predpísaní lekárom.
Ktorým liekom sa môžeš predávkovať 1000 násobnou povolenou dávkou?!a prezijes...
Napr.liekom na spanie...asi už len ahoooj.....acylpirinom....tiež by bolo ahoooj....
Keď som si vyberala v lekárni IVM....dávkovanie viete?nie....lebo iné je ako prevencia a iné ako liečba....ok....ak bude čas naň...zavolám si obvoďakovi-predpisal
tebe predpísal obvodný ivermektín len tak?
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

.
yICR.pfizer2_jpg.jpg  
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Očkovanie bez registrácie už nie je žiadna novinka, bola som tak očkovaná prvou aj druhou dávkou (september-oktober 2021)
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Mila123
Každý nezaočkovaný senior nad 60 rokov bude musieť od januára každý mesiac zaplatiť sto eur až dovtedy, kým sa nezaočkuje. Vyzbierané peniaze pôjdu do zdravotníctva.



https://dennikn.sk/2630878/nezaockov...fWQrQDkEzNnCg4
Hoax, alebo širenie poplašnej správy?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
lujza.j
pavol54
Bolo by dobré aby ministerstvo zdravotníctva zverejnilo nejakú štatistiku koľko ľudí sa liečilo na predávkovanie ivermectínom po jeho predpísaní lekárom.
Ktorým liekom sa môžeš predávkovať 1000 násobnou povolenou dávkou?!a prezijes...
Napr.liekom na spanie...asi už len ahoooj.....acylpirinom....tiež by bolo ahoooj....
Keď som si vyberala v lekárni IVM....dávkovanie viete?nie....lebo iné je ako prevencia a iné ako liečba....ok....ak bude čas naň...zavolám si obvoďakovi-predpisal
tebe predpísal obvodný ivermektín len tak?
Áno...a nie len mne... aj mojim...aj oni sú jeho pacoši....30 ks ...pre každého 10ks..ešte v júni bol vo výnimke...som mu vtedy volala,že keď je covid vypnutý či mi do foroty predpíše.....nie je problém...či mi ešte niečo treba?ja čo ešte na covid...nič iba toto máme....+hneď nasadiť kaloba kvapky
Decko už asi nebude potrebovať...teraz čerstvo prekonaný covid...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

lujza.j
kopretinka
lujza.j
pavol54
Bolo by dobré aby ministerstvo zdravotníctva zverejnilo nejakú štatistiku koľko ľudí sa liečilo na predávkovanie ivermectínom po jeho predpísaní lekárom.
Ktorým liekom sa môžeš predávkovať 1000 násobnou povolenou dávkou?!a prezijes...
Napr.liekom na spanie...asi už len ahoooj.....acylpirinom....tiež by bolo ahoooj....
Keď som si vyberala v lekárni IVM....dávkovanie viete?nie....lebo iné je ako prevencia a iné ako liečba....ok....ak bude čas naň...zavolám si obvoďakovi-predpisal
tebe predpísal obvodný ivermektín len tak?
Áno...a nie len mne... aj mojim...aj oni sú jeho pacoši....30 ks ...pre každého 10ks..ešte v júni bol vo výnimke...som mu vtedy volala,že keď je covid vypnutý či mi do foroty predpíše.....nie je problém...či mi ešte niečo treba?ja čo ešte na covid...nič iba toto máme....+hneď nasadiť kaloba kvapky
Decko už asi nebude potrebovať...teraz čerstvo prekonaný covid...
Pocas ochorenia ho dcera neužívala?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nie..nebolo treba....trochu soplu, kašľu....nemala čuch, chuť.... chuť ona nikdy nestráca...tak preto si aj sama test urobila....ani teplotu nemala...
Môj chlap vždy aj chuť aj čuch... stratí
D3,zinok,selén,c,magnézium, /dávky D3 a zinku mala vyššie hneď ako sa dozvedela,že kamka čo snou bola je pozitiv/kvapky na kašeľ,acylpirin,
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kukučka
Mila123
Každý nezaočkovaný senior nad 60 rokov bude musieť od januára každý mesiac zaplatiť sto eur až dovtedy, kým sa nezaočkuje. Vyzbierané peniaze pôjdu do zdravotníctva.



https://dennikn.sk/2630878/nezaockov...fWQrQDkEzNnCg4
Hoax, alebo širenie poplašnej správy?
No - podľa ich tlače:
https://www.tanea.gr/2021/12/01/gree...u-proigithike/
o deň neskôr
https://www.tanea.gr/2021/12/02/poli...-test-nosisis/
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

kukučka
Mila123
Každý nezaočkovaný senior nad 60 rokov bude musieť od januára každý mesiac zaplatiť sto eur až dovtedy, kým sa nezaočkuje. Vyzbierané peniaze pôjdu do zdravotníctva.



https://dennikn.sk/2630878/nezaockov...fWQrQDkEzNnCg4
Hoax, alebo širenie poplašnej správy?
alebo pravda?????
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Alebo neúplne a zavádzajúco napísaná informácia.

Zdôvodnenie viď o pár príspevkov spätne.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Asi zas hoax...
FB_IMG_1638644890044.jpg  
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mila123
kukučka
Mila123
Každý nezaočkovaný senior nad 60 rokov bude musieť od januára každý mesiac zaplatiť sto eur až dovtedy, kým sa nezaočkuje. Vyzbierané peniaze pôjdu do zdravotníctva.



https://dennikn.sk/2630878/nezaockov...fWQrQDkEzNnCg4
Hoax, alebo širenie poplašnej správy?
alebo pravda?????
Chceli to, chceli - ale odpor bol väčší...
https://www.tanea.gr/2021/12/02/gree...i-ti-syntaksi/
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
Pre koho asi boli tieto pirule?!alebo nejaký hoax....
normálne som tento list vyguglila,takže nie je to hoax....50 000 balení sa len tak neschová...
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

lui, s ivermektínom u mňa v meste to bolo takto. V tom krátkom období, keď bol povolený, tak ho nikde nemali. Nebol problém, aby dal lekár rp, však aj tak sa dal neskôr kúpiť v Rakúsku už len na rp a za vlastné prachy. Zo začiatku aj bez rp.

Keď mal prísť v lete do lekárne, tak si o tom šuškali len lekári, lekárnici a vyvolený. Dva mesiace ho nedostali. Potom, keď dorazil, tak si ho rozchytali pre svoje rodiny a známych. Bežný smrteľník nemal šancu.

Vraj nepomáha, ale zásobili sa ním snáď všetci lekári.
6 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Jarka 1
lui, s ivermektínom u mňa v meste to bolo takto. V tom krátkom období, keď bol povolený, tak ho nikde nemali. Nebol problém, aby dal lekár rp, však aj tak sa dal neskôr kúpiť v Rakúsku už len na rp a za vlastné prachy. Zo začiatku aj bez rp.

Keď mal prísť v lete do lekárne, tak si o tom šuškali len lekári, lekárnici a vyvolený. Dva mesiace ho nedostali. Potom, keď dorazil, tak si ho rozchytali pre svoje rodiny a známych. Bežný smrteľník nemal šancu.

Vraj nepomáha, ale zásobili sa ním snáď všetci lekári.
Poznáte osobne aspoň jedného leára, kt. má spomínané lieky? lieky pre dobytok????
Naposledy upravil Mila123 : 05.12.21 at 21:14
0 1
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Mila, nemusíš mi vykať. Áno poznám osobne lekárov, ktorí majú doma spomínaný liek.
Nie sú to zverolekári, takže ani jeden z nich nemá spomínaný liek pre dobytok, ale ten, ktorý je určený pre ľudí.

Prepáč, ale ani ma len nenapadlo, že by si to mohla takto pochopiť. Zamieňať iverm. pre ľudí s tým, ktorý je určený pre zvieratá. Snáď je jasné, že sa tu bavíme o ľuďoch a nie o zveroch.
8 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať