Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jeden kolega je momentálne PN s tretím covidom.
Prvý mal ako neočkovaný, druhý už po 2. dávke a teraz tretí po 3. dávke.
Zase na druhej strane druhý mal ľahký priebeh a teraz bol v telefóne "nahuhňaný". S prvým si to ale užil dosť.
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

BXLmiami
Nemôžu si myslieť že bez zodpovednosti.Všetci vieme kto je zodpovedný a v dnešnom svete sa neschováš.
Vysvetli to deťom, ktoré sú v tom nevinne https://cnn.iprima.cz/chlapec-se-nec...e_3PfuiXD1AeqU
2 2
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Veriaci svätého fajzera povedia,že aj tak by....
Minule šukl... nežiaduce účinky po vakci....si nahovárajú....
0 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

lujza.j
Pokiaľ príroda nerozhodne inak.....takže ako aj pri inej "liečbe" indivindi.....ale to aj trebalo hlásiť.......lebo ľudia verili/veria a hups ..... čerstvo z okolia....3x očko nakazila svoju 3x očko matku.... prvá doma v 40ciatkach horúčkach bola...druhá mŕtva.....(:
Máš pocit že médiá nevyužili každú príležitosť strašiť?Ty si už videla liek,krém,prístroj ktorý by vyriešil 100% problémov?
V podstate očkovanie je potrebné pre ľudí strších a starých určite,tiež s chronickými chorobami-nie za to že už nikdy nemôžu ochorieť ale aby ten priebeh bol ľahký,nie ako vidíme obrazy neočkovaných ľudí-a to takmer výlučne neočkovaných,že im Covid zruší pľúca skôr ako si uvedomia že tá ich imunita nebola až tak skvelá.Vždy ma fascinujú ľudia v anamnéze opakované herpesy a oni majú dobrú imunitu.No snívajte s nami.
Inak ide Novavax a to je známa vakcína tak dúfam že pár ľudí predsa len rozum dostane.
5 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

S tým "prístrojom" by som bol opatrný, lebo taká strelná zbraň rieši vždy na 100%, pokiaľ nezlyhá obsluha.
:-)
1 2
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak to ma prvoplánovo nenapadlo :-0
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

anet
BXLmiami
Nemôžu si myslieť že bez zodpovednosti.Všetci vieme kto je zodpovedný a v dnešnom svete sa neschováš.
Vysvetli to deťom, ktoré sú v tom nevinne https://cnn.iprima.cz/chlapec-se-nec...e_3PfuiXD1AeqU
Chcela si povedať dieťaťu.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

BXLmiami
Chcela si povedať dieťaťu.
Myslíš, že sa bavíme o jednom dieťati? Ani náhodou! Množstvo mladistvých, ktorí skončili v ambulanciách so srdcom, s krvnými zrazeninami, zhoršeným zrakom ... iba sa o tom nahlas nehovorí, tak ako sa nahlas nehovorí o veľa veciach (spackané úkony, účtovanie si mesačných platieb na pacientov, ktorých nikdy nestretli a že mám s tým aj vlastnú skúsenosť). Nie bezdôvodne istý okruh voláme BIELA MAFIA (s ohľadom na pár výnimiek).
2 2
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Daj štatistiku a porovnaj s množstvom detí ktoré mali problémy po covide a aj detí s multisystémovým zlyhaním.Aby bolo jasné,tiež by som asi zdraví deti neočkovala,ale deti s ťažkými chorobami,Ca,imunitnými problémami zasluhujú zváženie.Máte klapky na očiach,posudzovať jednoznačne tieto veci nie je vôbec ľahké.a Už vôbec nie jednoznačné.
6 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Ja štatistiku nemám a pochybujem, že niekedy nejaká dôveryhodná bude.
Tak ako neexistuje štatistika očkovaných zosnulých.
Zdravé deti by si neočkovala, ale nahlas to nepovieš.
Tak ako minulý rok sa vyjadrila v médiu Prokopová, keby bolo dosť zaočkovaných dospelákov, deťom by dali pokoj.
Nemám klapky na očiach, keby som ich mala, nevidela by som veci v širších súvislostiach, nedokázala by som čítať medzi riadkami a nepočula by som tie zaobalené rečičky.
Nezamýšľala by som sa nad konverzáciou von der Leyenovej s Pfizerom a nad množstvom iných vecí.
2 3
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

U nás sa vakcína prezentuje ako bezpečná podľa počtu hlásených nežiadúcich účinkov. Tvária sa, že ich je len zopár. Lekári nestačia riešiť pacientov, zdvíhať telefóny a nikto ma nepresvedčí, že keď majú konečne padla, tak utekajú domov. Koľko lekárov je ochotných stráviť ešte ďalší čas vypisovaním hlásenie pre ŠUKL a pravdepodobne zadarmo. Nech mi nikto neskúsi hrať to na etickosť. Ešte aj tak nakoniec skončí ako nepriateľ štátu.

Rovnako je to aj s potvrdením, že sa nemôžeš zo zdravotných dôvodov očkovať. Koľko lekárov je bez mihnutia oka ochotných podpísať sa a prebrať zodpovednosť, keď to musia hlásiť. Kto, čo, prečo rozhodol a kto je za to rozhodnutie zodpovedný. Dvojsečná zbraň na lekára. Ak sa niečo stane tak sa môžu potvrdením oháňať hoci aj pozostalí. Jasné, že väčšina sa snaží dať od toho ruky preč, len aby nemuseli rozhodnúť práve oni.

Veď je najjednoduchšie hlásať, ako je všetko bezpečné. Nech ľudia sami podpíšu a preberú na seba zodpovednosť. Je mi zle z toho, ako sa ešte stále snažia rečami presvedčiť ľudí, aby sa išli dať očkovať vakcínami, ktoré mali pomôcť prioritne pri alfe.

Teraz sa máme dať postupne opichať 3 dávkami, čo bude nejaký čas trvať. Potom príde jeseň a vymyslia nejakú novú vakcínu a zase budú ľudí presviedčať, že aj tou sa treba zaočkovať. Takže tí, ktorí sa dajú teraz presvedčiť môžu mať v krátkom čase v sebe možno aj 4 dávky. Považujem to za svinstvo.

Normálna vláda ľuďom povie, že to už teraz nemá žiadny zmysel a bude dookola hlásať, ako sa treba chrániť. Vysvetlí ľuďom, že ak sa niekto ešte len teraz bude chcieť , tak treba už novými vakcínami.
4 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

všetky covidové vakcíny sú zatiaľ experimentálne ak sa niekto podrobí vakcinácii tak dobrovoľne a dobrovoľne si môže vybrať zo všetkých ponúkaných.
ani raz som nepovedal chodte ani nechodte. Rodičia musia mať dostatok informácii aby sa za deti mohli rozhodnúť ťažko sa počúva na iných fórach, že my sme všetci ako deti boli povinne očkovaní, áno ale schválenými, nie experimentálnymi vakcínami to je rozdiel.
Ako keby som vyvinul auto, brzdy neoverené posadil jazdca, po havárke by som mu povedal však to auto bolo experimentálne
1 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Aj tieto schválené vakcíny boli v 50 rokoch /60 rokoch/experimentálne.
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
všetky covidové vakcíny sú zatiaľ experimentálne ak sa niekto podrobí vakcinácii tak dobrovoľne a dobrovoľne si môže vybrať zo všetkých ponúkaných.
ani raz som nepovedal chodte ani nechodte. Rodičia musia mať dostatok informácii aby sa za deti mohli rozhodnúť ťažko sa počúva na iných fórach, že my sme všetci ako deti boli povinne očkovaní, áno ale schválenými, nie experimentálnymi vakcínami to je rozdiel.
Ako keby som vyvinul auto, brzdy neoverené posadil jazdca, po havárke by som mu povedal však to auto bolo experimentálne
Taký Matovič aj Mikulec by mohli vystrčiť von z okna svoje aerodynamické brzdy, každý 2 ks.
1 2
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

anet-ja asi fakt pôsobím ako volič opozície ale zdôraznujem že som 12 rokov nevolič a posledný môj pokus voliť bol Sulík.
Ale vraví to nahlas Raši-okrem toho že je z hlasu je lekár a na počudovanie sa tak aj chová.Opakovane to zdôraznil a aj lekári.Ale je veľa detí ktoré to potrebujú zo zdravotných dôvodov a veľa detí ktoré to potrebujú z iných dôvodov za ktoré teda lekári nemôžu a nezmenia to.
Jarka,ano je veľmi veľká časť ludí ktorí by sa opichať mali dať.Ale je to ich vôľa a ja osobne nikoho nútiť nebudem.
Ak nechcete Pfizer,už prichádza na trh Novavax vyrobený spôsobom ako chrípková vakcína.
A nežiaduce účinky?No to má každý liek aj vakcína.Možno keby si sa spýtala lekárov ktorý liek nedovolia dať svojej rodine,mnohí by ťa prekvapili.Vakcína by to väčšinoiu nebola.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
anet-ja asi fakt pôsobím ako volič opozície ale zdôraznujem že som 12 rokov nevolič a posledný môj pokus voliť bol Sulík.
Ale vraví to nahlas Raši-okrem toho že je z hlasu je lekár a na počudovanie sa tak aj chová.Opakovane to zdôraznil a aj lekári.Ale je veľa detí ktoré to potrebujú zo zdravotných dôvodov a veľa detí ktoré to potrebujú z iných dôvodov za ktoré teda lekári nemôžu a nezmenia to.
Jarka,ano je veľmi veľká časť ludí ktorí by sa opichať mali dať.Ale je to ich vôľa a ja osobne nikoho nútiť nebudem.
Ak nechcete Pfizer,už prichádza na trh Novavax vyrobený spôsobom ako chrípková vakcína.
A nežiaduce účinky?No to má každý liek aj vakcína.Možno keby si sa spýtala lekárov ktorý liek nedovolia dať svojej rodine,mnohí by ťa prekvapili.Vakcína by to väčšinoiu nebola.
presne tak, má konať na základe dostatku informácii (tie v prípade pochybností získa u svojho lekára) jedna pani sa pod vplyvom "vakcína je sloboda" chcela nechať opichať, druhá sa jej na pol huby spýtala, či môže aj pri jej diagnóze, len pre istotu zavolala obvodákovi a ten že - v žiadnom prípade. inak už bola na operácii
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak keby to nechali na obvodákov a hlavne im to zaplatili,už by bol každý ktorý mal byť zaočkovaný vyriešený a obvodáci by si to odsledovali.To by ale nemohli nacvičovať s nefunkčným počítačovým systémom a MOM kami.Logika nefunguje v tomto období ale že vôbec.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Tak keby to nechali na obvodákov a hlavne im to zaplatili,už by bol každý ktorý mal byť zaočkovaný vyriešený a obvodáci by si to odsledovali.To by ale nemohli nacvičovať s nefunkčným počítačovým systémom a MOM kami.Logika nefunguje v tomto období ale že vôbec.
aj díleri pfizera potrebujú žiť, aj majitelia MOM chcú žiť a ktorý obvodák predá kvôli tomu ambulanciu? Na všetkých sa nedostane. A ešte lotéria
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Už sa ani nesnažia zakrývať, že je to klinický výskum
https://spravy.rtvs.sk/2022/02/eurok...v-o-jeden-rok/
Takisto navrhujeme, aby preukaz zohľadnil najnovší vedecký vývoj a epidemiologické zmeny, vrátane potreby urýchliť kampane podávania posilňovacích dávok vakcín a podporiť prebiehajúci klinický výskum a oceniť občanov, ktorí sa na ňom zúčastňujú,“ uviedla eurokomisárka pre zdravie a bezpečnosť potravín Stella Kyriakidisová.
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

BXLmiami
lujza.j
Pokiaľ príroda nerozhodne inak.....takže ako aj pri inej "liečbe" indivindi.....ale to aj trebalo hlásiť.......lebo ľudia verili/veria a hups ..... čerstvo z okolia....3x očko nakazila svoju 3x očko matku.... prvá doma v 40ciatkach horúčkach bola...druhá mŕtva.....(:
Máš pocit že médiá nevyužili každú príležitosť strašiť?
V podstate očkovanie je potrebné pre ľudí strších a starých určite,tiež s chronickými chorobami-nie za to že už nikdy nemôžu ochorieť ale aby ten priebeh bol ľahký,nie ako vidíme obrazy neočkovaných ľudí-a to takmer výlučne neočkovaných,že im Covid zruší pľúca skôr ako si uvedomia že tá ich imunita nebola až tak skvelá.Vždy ma fascinujú ľudia v anamnéze opakované herpesy a oni majú dobrú imunitu.No snívajte s nami.
Inak ide Novavax a to je známa vakcína tak dúfam že pár ľudí predsa len rozum dostane.
Prepáč,ale stale to isté...iba o vakcíne...ideš....

Ty si už videla liek,krém,prístroj ktorý by vyriešil 100% problémov?.......ja to ani netvrdím...ale marketing na vakci bol sloboda,prevencia, riešenie....prípadne jediné riešenie na zvládnutie pandémie......je očko...z toho nevyplyva ,že na 100% ?....alebo buď očko alebo umreš....

Takže tí čo sú bez očko sú bez rozumu......a asi aj ostanú....

A vakci,ktoré tu spomínaš 50,60 roky...... ako fungovali ....snáď nechceš tvrdiť ako tieto?!

Ja som ten čo opakované herpesy....nikdy som nebola zdravšia ako tieto dva roky.....tak snívajte s nami a to som sa doma starala o covidove decko......jaj to si hneď diagnostikova,že asi malo infekčná /infekčnosť 24/ do 25 je vysoká infekčnosť....že si s tým poradila moja imunita....to aj ja viem,že imunita...
Hlásiš tu ako je to alebo ono indivindi...nič nefunguje na 100% ale vakci by si každému...ak nie nemá rozum...
3 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať