Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

kopretinka
čo je na tom smiešne? Je to skôr rozčuľujúce. ženy musia mať gynekologickú.
a co mam plakat? zakazdym ked vydumaju nejaku sprostost?
Rozculovat sa koli pablbom nemienim.
Ja nemam ziadne preventivky a ani mat nebudem! A uz vobec nie koli zubom mat gynekologicku ved pandemia nas mala naucit telemedicine
Lekari sa stazuju ze maju vela pacientov, bodaj by nie ked somariny vydumuju.
0 0
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

kopretinka
čo je na tom smiešne? Je to skôr rozčuľujúce. ženy musia mať gynekologickú.

a za pár rokov možno pre vás vymyslia nielen gyn, ale aj ekologickú
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
čo je na tom smiešne? Je to skôr rozčuľujúce. ženy musia mať gynekologickú.
To je vážne, podľa Vojta má každý chlap 12 pohlavných orgánov, taký pokazený chrup je dôležitá vec
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Preventívne prehliadky majú svoj význam, ak sú skutočne prevenciou a nie získaním platby zubára či všeobecného lekára od zdravotnej poisťovne (osobná skúsenosť).
Čo sa týka urologa, aj páni by mali myslieť na svoje zdravie, často prichádzajú k urologovi keď už je neskoro ...
2 0
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

veronikasad
Preventívne prehliadky majú svoj význam, ak sú skutočne prevenciou a nie získaním platby zubára či všeobecného lekára od zdravotnej poisťovne (osobná skúsenosť).
Čo sa týka urologa, aj páni by mali myslieť na svoje zdravie, často prichádzajú k urologovi keď už je neskoro ...

ja som pravdepodobne prišiel včas = na 97 % protónmi v KN rozbitý /
rok a pol ANTITESTOSTERONOVOU inekciou uspatý
1 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Tak sa toci podla potreby https://www1.pluska.sk/rady-a-tipy/s...to-ochorenia/2
Za zvýšenú chorobnosť môže podľa nej aj pandémia koronavírusu, keď boli deti celé dni zavreté doma. „Navyše všetci nosili respirátory a priebežná imunita, ktorá sa buduje tým, že sa permanentne stretávame s vírusmi a baktériami, je oslabená.
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
takže ked sme doma, tak sa nemôžeme stretnuť s vírusmi?
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

duves
takže ked sme doma, tak sa nemôžeme stretnuť s vírusmi?

Môžeme, ale nedá sa to porovnať. Hlavne u detí, ak sú v kolektíve. To však dobre vieš.
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

duves
takže ked sme doma, tak sa nemôžeme stretnuť s vírusmi?
to zalezi od mnoho faktorov, napr. ci si doma sam ... teda jednoosobova domacnost, ci mas doma cisticku vzduchu, ci mas spraveny test vzduchotesnosti a tak
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Sme v téme o zdraví. Tak aktuálne doporučujem nahradiť aspoň čiastočne minerálky nejakými čajmi. Ukázalo sa v mojom okolí, že starší ľudia, najmä muži už celé roky nepijú vodu, ale len minerálky. Nechávajú si fľašu otvorenú, aby vyprchala. Kedysi nesýtené ani neboli. Teraz si kúpia aj nesýtenú a myslia, že robia maximum pre svoje zdravie. Jeden skončil s obličkovými kameňmi a teraz druhý, že kameň upchal slinné kanáliky. O tomto sme mnohí ani nechyrovali. A veru nebola to žiadna sranda. Lekári sa museli pekne vyhrať. Zakázali piť minerálku a nakázali piť čistú vodu. Napr. Môj otec sa vody nenapije, lebo jemu vraj od nej ťažko. V lete čaj piť nebude, tak aspoň teraz cez zimu sa posnažím ho presvedčiť na čiastočnú zmenu. Odstrašujúce prípady mám.
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

A za momentálne infarkty a kardiovaskulárne ochor.mladych ľudí môže stres, zlý životný štýl a šport....som videla videjo...tv markíza hlásila......amen tma
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Jarka roky pijem obyc.balenu vodu....z kohutika vodu neviem piť..... minerálku vôbec nekupujeme
S čajmi som začala teraz...
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Tiež ma napadlo, že dotyčnému poviem, nech si teda kupuje balenú vodu namiesto minerálky. No po tom zážitku veru začal piť čistú vodu. Pfú nechcela by som to zažiť. Najprv čiastočne pomohli lekári v mojom meste a potom musel ísť do veľkej dediny.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
anet
duves
takže ked sme doma, tak sa nemôžeme stretnuť s vírusmi?
to zalezi od mnoho faktorov, napr. ci si doma sam ... teda jednoosobova domacnost, ci mas doma cisticku vzduchu, ci mas spraveny test vzduchotesnosti a tak
Nič z toho.
A tie deti nemali rodičov? Nechodili rodičia nakupovať? Mnohí rodičia do práce (vodiči, lekari, sestry, upratovačky....atd.). Skuste ludia čítať po sebe, ake neuveritelnosti píšete a im veríte.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
lujza.j
A za momentálne infarkty a kardiovaskulárne ochor.mladych ľudí môže stres, zlý životný štýl a šport....som videla videjo...tv markíza hlásila......amen tma
Šport? Skôr absencia športu a pitie chemikalii (pitbull a iné *ujoviny)
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

duves
anet
duves
takže ked sme doma, tak sa nemôžeme stretnuť s vírusmi?
to zalezi od mnoho faktorov, napr. ci si doma sam ... teda jednoosobova domacnost, ci mas doma cisticku vzduchu, ci mas spraveny test vzduchotesnosti a tak
Nič z toho.
A tie deti nemali rodičov? Nechodili rodičia nakupovať? Mnohí rodičia do práce (vodiči, lekari, sestry, upratovačky....atd.). Skuste ludia čítať po sebe, ake neuveritelnosti píšete a im veríte.
Duves, to nie sú žiadne neuveriteľnosti. To je holý fakt. Rodičia predsa už majú mnohé choroby preskákané a rovnako aj dospelý. Nemôžeš porovnávať pobyt v detskom kolektíve s tým, že rodičia tiež mohli domov niečo priniesť. Veľa menších detí bolo doma s rodičmi a mnohí mali prácu z domu. Tam bola fakt menšia šanca, že sa bude dieťa denne stretávať s vírusmi a budovať si imunitu. Nedá sa to porovnať ani vtedy, ak rodičia chodili do práce. V detskom kolektíve je stále niečo. Vždy sa nájde dieťa, ktoré má sople. Jasné, že si ich utiera rukou a potom decká chytajú hračky.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
duves
(pitbull a iné *ujoviny)
Jarka 1
Duves, to nie sú žiadne neuveriteľnosti. To je holý fakt.
Jarka, nevysvetlíš jedincovi, čo pije PITbulla, ktorý po sebe ani neprečíta, že aké neuveriteľnosti píše a im dokonca aj verí.
My, čo pijeme REDbull, my vieme rozdiel.
1 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

duves
A tie deti nemali rodičov? Nechodili rodičia nakupovať? Mnohí rodičia do práce (vodiči, lekari, sestry, upratovačky....atd.). Skuste ludia čítať po sebe, ake neuveritelnosti píšete a im veríte.
Rodicov?, ktore ako
My sme rusko nosili minimalne, aj to pod nosom, NIKDY sa dcera netestovala ... a zili sme v bublifuku ... tak vies Ale niektori rodicia este aj teraz testuju svoje deti pri kazdom sopli a vypisuju XX negativna, XY negativny nacisto im mozgy vymyli
Darmo, kazda "sranda" potrebuje svoju zakladnu, obdivovatelov a fanusikov
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
anet
duves
A tie deti nemali rodičov? Nechodili rodičia nakupovať? Mnohí rodičia do práce (vodiči, lekari, sestry, upratovačky....atd.). Skuste ludia čítať po sebe, ake neuveritelnosti píšete a im veríte.
Rodicov?, ktore ako
My sme rusko nosili minimalne, aj to pod nosom, NIKDY sa dcera netestovala ... a zili sme v bublifuku ... tak vies Ale niektori rodicia este aj teraz testuju svoje deti pri kazdom sopli a vypisuju XX negativna, XY negativny nacisto im mozgy vymyli
Darmo, kazda "sranda" potrebuje svoju zakladnu, obdivovatelov a fanusikov
Páčia sa mi tieto tvoje obkecávačky. Fakt.
Ozaj, viete o tom, že na odvrátenej strane mesiaca sú mimozemšťania, ale aj Lenin, Hitler, a vraj tam videli aj Elvisa.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať